Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

O ka manot apie GNLD papildus?
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal yra nusimanančių kapsulės apvalkaluose...

Noriu pirkti žoleles organizmo valymui, turinys abiejų tas pats, bet kaina ženkliai skiriasi. Pirmojo gamintojo kapsulės apvalkalas - daržovių celiuliozė (vegetable cellulose). Antrojo gamintojo - "Modified cellulose gum, stearic acid, microcrystalline cellulose, and colloidal silicon dioxide". Aišku, aš suprantu, kad pirmas geresnis, bet gal tas antras nieko blogo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 06 15, 12:18)
Norėjau paklausti, gal yra nusimanančių kapsulės apvalkaluose...

Noriu pirkti žoleles organizmo valymui, turinys abiejų tas pats, bet kaina ženkliai skiriasi. Pirmojo gamintojo kapsulės apvalkalas - daržovių celiuliozė (vegetable cellulose). Antrojo gamintojo - "Modified cellulose gum, stearic acid, microcrystalline cellulose, and colloidal silicon dioxide". Aišku, aš suprantu, kad pirmas geresnis, bet gal tas antras nieko blogo?  biggrin.gif

Kiek mana anglu kalbos isnes, tai antram yr kazkas modifikuota. Mana nuomone- modifikuoti dalykai ner gerai.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 06 15, 12:18)
Norėjau paklausti, gal yra nusimanančių kapsulės apvalkaluose...

Noriu pirkti žoleles organizmo valymui, turinys abiejų tas pats, bet kaina ženkliai skiriasi. Pirmojo gamintojo kapsulės apvalkalas - daržovių celiuliozė (vegetable cellulose). Antrojo gamintojo - "Modified cellulose gum, stearic acid, microcrystalline cellulose, and colloidal silicon dioxide". Aišku, aš suprantu, kad pirmas geresnis, bet gal tas antras nieko blogo?  biggrin.gif

Nieko labai blogo. Tiek pirmu atveju, tiek antru - tai tik pagalbinės medžiagos. Daug svarbiau žiūrėti kokios yra veikliosios ax.gif
Modifikuota celiuliozės derva dar kitaip vad. skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, t.y. E 468, plačiau: http://www.maistogid...?p=ekodai_e_173 (bet turbūt ta nuoroda nieko nesako biggrin.gif )
Populiariau pasigąsdinimui iš http://www.sveikasva...lt/spring/eList : bet apie E 468 irgi nieko doro nėra. Ti ktiek, kad pridėta 'varna' - nekenksmingas.
Viens mokslinis komitetas prieš 10 suvirš metų yra paskelbęs studiją apie šito 'baubo' toksiškumą ir pripažino visiškai saugiu. Belieka tikėt arba netikėt.

E 466 - pradininkė, kuri ir modifikuojama ...bet tai kad kažkas paūmėtų, tai nežinau kiek reikia suvalgyti..sunkiai pakeliamą kiekį, kadangi karboksimetilceliuliozės labai sunkiai įsisavinamos org-me, vadinasi įtakos jam labai mažai daro ir irgi laikoma nekenksminga..

.
Atsakyti
As tai pirmakart internetu uzsisakiau maisto papildus va situos http://www_myeco_lt/...slaku_salinimui . Tai vis dar laukiu ir nekantrauju isbandyt. Gal kurios nors uzsisakinejot is sitos parduotuves? Apskritai, ka manot apie sudeti, gal yra kokiu kitu, veiksmingesniu? dar niekada nesu valius organizmo, tai labai idomu.
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 04 03, 22:48)
Sveikos 4u.gif Klausimėlis dėl ekologiškos dantų pastos. Ar jūs nepastebėjote, kad ilgainiui naudojant ekologišką pastą be fluoro ėmė dantys keisti spalvą.  g.gif Na spalva ne baltyn bet rudyn... doh.gif Na ir švaros jausmo mažoka burnoje lieka... Na čia mano pastebėjimai, kokie jūsų pojūčiai?


Ne rudyn, bet kad naudojant chemines pastas dantys buvo baltesni tai faktas drinks_cheers.gif
Tik naudojant dr. organic pastą, su arbatmedžiu didelio skirtumo nepastebėjau, nors pats arbatmedis turi balinančių savybių, gal dėl to.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambicija: 16 birželio 2011 - 13:37
Ieskau santegros vieno papildo Black Walnut. Labai skubiai vienam zmoguciui reikia iki sestadienio. Kaune. Jei kas turetu labai laukciau kad su manim susisiektu per a.z.
Aciu
Atsakyti
Rasma, ačiū už atsakymą. Veikliosios medžiagos tos pačios - trys indiškos žolės, tik vienur su pagalbinėm medžiagom, o kitur be nieko. Tai pasiėmiau tą be nieko su daržovių celiuliozės apvalkalu, mažiau galvą sukti reikės. biggrin.gif
Atsakyti
Pradėjau gerti Pukka detoksikuojančią ir valančią arbatas... Siaubas, nepraeina galvą skaudėti. doh.gif Čia normalu taip?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 06 19, 17:34)
Pradėjau gerti Pukka detoksikuojančią ir valančią arbatas... Siaubas, nepraeina galvą skaudėti.  doh.gif Čia normalu taip?

Man tai niekada neatrodo normalu ax.gif
Daug kas sako, kad norma jei oda tampa spuoguota nuo eko priemonių (atseit 'valosi), bloga, skauda galvą ir t.t. (irgi atseit 'išsivalys' ir bus geriau, nebebus bloga, nebeskaudės). Bet nereikia atmesti tikimybės, kad kažkokia medžiaga gali netikti, alergizuoti, netgi kenkti, tad manau, kad reikia įsiklausyti į savo org-mą. Jei kažką skauda, tai yra ženklas, kad kažkas negerai, galbūt pakito kraujospūdis, galbūt spazmuoja kraujagysles ar pan.
Tačiau gali būti ir sutapimas, gal ir taip galvelę skaudėtų, o galbūt jūs esate jautri, labilios nervų sistemos ir žinojimas, kad detoksikuojatės, valotės jus taip psichologiškai veikia - būna ir taip.
Mane tai labai veikia (būčiau geras tiriamasis placebui biggrin.gif ), užtenka išgert kokį papildą, tai man atrodo, kad iškart kažkas vyksta doh.gif Nors kaip vyras juokiasi, dar stemple į skrandį man ta piliulė nespėjo nueit biggrin.gif
Atsakyti
Man labai patinka papildai is Organics India wub.gif
Esu gerus ne mazai,taip pat ir mamai ,mociutei pirkus,tai tikrai efektyvus wub.gif
http://www.ecohit.lt...?id_category=38
Atsakyti
sveikos mergytes, noriu paklausti ar kas nors girdejot apie siuos produktus FOHOW maisto papildai ar patikimi kaina jau ju labai didele tai gal sakau geri ar kas nors bandet ? g.gif
Atsakyti