Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

patarciau tau nusipirkti knyga, Joseph Murphy,"Pasamones galia", apie 20lt kainuoja, bet praeis panikos visos:) nereali knyga, pati rasau db knyga apie PA, tai labai daug domiuosi, daug skaitau, si knyga yra verta aukso musu ligai, padeda psichologiskai susidoroti su sia liga, ten daug budu kaip viska valdo musu samone.
Tai nera apie PA, bet kaip viska veikia musu pasamone, viska ji gali, visas ligas isgydyti jei patys to tikrai norime ir sventai tikime.


Papildyta:
o cia , vovere74, tau :
http://www.medicine....e...5&subid=npl
paskaityk si straipsni, isigilink ir suprasi kodel geriau vartoti ad nei xanax. xanax daugiau kaip 3 tabletes per men,yra pavojinga, tai yrodyta.
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 10 28, 23:35)
patarciau tau nusipirkti knyga, Joseph Murphy,"Pasamones galia", apie 20lt kainuoja, bet praeis panikos visos:) nereali knyga...

Man labai daug kas siūlė nusipirkti knygą "Vienuolis kuris pardavė Ferarį". Nereali knyga ir t.t. ir pan.
Aš jos nepirkau, draugė davė. Perskaičiau ir ....ir nieko. Nusivyliau. Visiškas šlamštas, pigi rašliava ir tiek. Visa knyga prikišta svetimų minčių, citatų, frazių, aforizmų, auksinių minčių. Nu nežinau, man visai jokio įspūdžio nepaliko. Gal per daug tikėjausi kažko? Aišku čia mano, subjektyvi nuomonė, bet man tai spekuliacija kažkokia ta knyga. Aš anksčiau skaičiau Alchemiką. Va ta tai mane tikrai supurtė. Labai tuo metu padėjo.

QUOTE(gintek @ 2008 10 28, 23:35)
o cia , vovere74, tau :

Pasiskaitysiu. Įkalbėjot tongue.gif
Atsakyti
Labutis mergaitės mirksiukas.gif Auksiniai žodžiai Skorpix dėl vaistu thumbup.gif
Šio metu geriu Seroxata30 mg. pradėjau nuo 20 mg. po 6 mėn. su gydytoja nusprendėm mažinti...bet teko sugrįžti prie AD,matyt man dar nelaikas atsisakyti AD. Aš nuo to nekiek nerimauju,gersiu tiek kiek reikia biggrin.gif
Irgi turiu knyga pasąmonės galia "Kaip įveikti nerimą ir baimę". Taip ir neperskaičiau iki galo blush2.gif Tokia literaturą reikia skaityti vienai ir be triukšmo,atsipalaidavus. O kaip su mano berniukais paskaitysi? Tai tik vėlai vakare galiu atsisėsti ir skaityti. Reikės surasti laiko ir perskaityti iki galo biggrin.gif
Man irgi ( tfiu,tfiu,tfiu) PA jau seniai neužeidavo. Nerimas tai užeina,bet greitai praeina.
Geros visoms dienos be PA ir linkiu tik geru emocijų 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 10 28, 17:12)
Skorpix, kokius AD naudoji ir kiek laiko jau?ar tau juos naudojant neuzeina PA, as naudoju taip pat, Zoloft ir man neuzeina kai juos geriu smile.gif)

Atsiprasau,isiterpsiu ir as i jusu pokalbi (siaip,parasau i tema apie antideprisantus).Gintek,matau jusu parase,kad givenate ne LT.,tai Zolofta jums israse uzsineje g.gif As taip pat ji geriu jau antra karta.Man daktare sake,kad je labai lengvi,kad dabar yra naujos kartos AD ir kad sie israsomi jau retaj. g.gif Bet man pirma karta padejo,tikiosi ir dabar pades. g.gif
Atsakyti
Sveikos, as I SM ateinu retai, bet vis ateinu, kai pamirstu, kad ne as viena kankinuosi.
As kovoju kol kas be vaistu (tik zoleles, tai chi, autogenines treniruotes, knygos ir milijonas saviapgaules budu). Mano gydyoja supratinga, visada sake, kad turiu rasti savo kelia, nes dvieju vienodu nebuna. Dabar atrodo, priejau iki punkto, kai reikia apsipresti- su vaistais toliau ar be(manau, kad vaisai manes neisgydis, turu pati sureguliuot save, vaistai tik palengvina sunkius pojucius). PA beveik atsikraciau, bet turiu baime, bijau eiti is namu (juk tiek laiko del PA leidau sau to nedaryti), uzsiklijavau savo saugioje zonoje. Dabar nors ir be PA sunku is jos islisti. Jauciu, kad laukia sunkus periodas. O sunkiausia, kai aplinka taves nesupranta, kad ir kaip stengtusi..
Smagu, kad cia yra tiek daug draugiskai bendraujanciu. As jau turbut irgi galeciau parasyti knyga su 100 budu, kaip pabandyti apgauti save ir isvengti PA lotuliukas.gif kaip ir visos.

Kalbant apie knygas, as perskaiciau knyga apie ajurveda. Siulau perskaityti, protingos mintys, paremtos ilgamete patirtimi, moksliniais irodymais. Sakyciau, kad labai daug ju tiesu mes zinome, tik pamirstame. O visoms labai siulau pradeti praktikuoti meditacija, autogenines treniruotes ar pan. As pati nusipirkau DVD ir ismokau taichi (nes is namu koja del tokiu dalyku baisu kelt) doh.gif Padeda ismokti atsipalaidavimo, daryti pratimus fizinius ir tuo paciu atpalaiduoti raumenis ir nuraminti prota thumbup.gif

Be to, kai baisu galit pabandyt kartoti: as nesu sitas kunas, as nesu sitas protas, as esu amzina siela- amzinas gyvenimas ir palaima. (is sono tai gal atrodo prietrankiskai biggrin.gif , bet ir PA juk tokie nelogiski.. )



O as dar pagalvoju(is savo patirties), kad gal cia skaito kas nors, kam dar kokie nezymus pozymiai arba reti, ir galvoja, kad viskas praeis savaime, tai as iskart sakyciau: ieskokites gero psichoanalitiko ar psichologo ir nelaukit. Eikit ne rytoj, o siandien.




Gero vakaro visoms is sio palaikanciuju klubo!
Atsakyti
kornellita, as juos atsiveziau is LT, paprasiau savo psichiatres ir israse visai puse metu, nerealus vaistukai, geriu jau per diena tik viena tblete, 50mg, cia mazesne uz minimalia dienos norma, ir jauciuosi labai gerai...truputis nerimo buna, bet as ji nuveju salin smile.gif o tu Olandijoj gyveni?
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 10 30, 14:38)
kornellita, as juos atsiveziau is LT, paprasiau savo psichiatres ir israse visai puse metu, nerealus vaistukai, geriu jau per diena tik viena tblete, 50mg, cia mazesne uz minimalia dienos norma, ir jauciuosi labai gerai...truputis nerimo buna, bet as ji nuveju salin smile.gif o tu Olandijoj gyveni?

Ne,as LT gyvenu tongue.gif Sakai,nerealus smile.gif Na man irgi pirma karta Zoloftas labai padejo,tikiosi,kad ir dabar viskas susitvarkis.Geriau 1 tab.is ryto ir puse vakare.Bet pradejau nuo uzvakar po puse tabletes,tai salutiniai yra,kaip ir pirma karta doh.gif Kazkokia sunki galva,nuovargis ir kita doh.gif O tau nebuvo salutyniu jokiu g.gif
Atsakyti
na as is pradziu men geriau po 2, po to men negeriau, bandziau nutraukt nezinojus, kad staiga negalima, tai buvo labai blogai, per diena kelios PA buvo, gerai, kad raminanciu po ranka turejau, na o db pradejau gerti po 1tab jau 3sav ir man gerai, jauciasi kartais nuovargis, nera noro nieko daryti, uzeina toks lengvas nerimas tarsi dar truktu vaistu, bet as itikinu savo pasamone, kad tai as pati ta nerima galiu issaukti ir suvaldyti, tai ir apsiraminu, reikia moketi save kontroliuoti. as ta kolkas sugebu, po men zadu pradeti po puse tab. per diena, ziuresim kaip tada iseis sutart su savim:)geriau mazinti po pusele ir negreitai, kad organizmas apsiprastu palengva. as stengsiuosi isvis mesti, nes planuojam leliuka daryti su draugu :)nors kai konsultavausi su gine sake zoloftas nekenkia nesciosioms, bet vistiek geriau jokios chemijos vaisiui nereikia.o tu del ko gerri AD?
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 10 30, 16:29)
na as is pradziu men geriau po 2, po to men negeriau, bandziau nutraukt nezinojus, kad staiga negalima, tai buvo labai blogai, per diena kelios PA buvo, gerai, kad raminanciu po ranka turejau, na o db pradejau gerti po 1tab jau 3sav ir man gerai, jauciasi kartais nuovargis, nera noro nieko daryti, uzeina toks lengvas nerimas tarsi dar truktu vaistu, bet as itikinu savo pasamone, kad tai as pati ta nerima galiu issaukti ir suvaldyti, tai ir apsiraminu, reikia moketi save kontroliuoti. as ta kolkas sugebu, po men zadu pradeti po puse tab. per diena, ziuresim kaip tada iseis sutart su savim:)geriau mazinti po pusele ir negreitai, kad organizmas apsiprastu palengva. as stengsiuosi isvis mesti, nes planuojam leliuka daryti su draugu :)nors kai konsultavausi su gine sake zoloftas nekenkia nesciosioms, bet vistiek geriau jokios chemijos vaisiui nereikia.o tu del ko gerri AD?

As puse metu,mazdaug pragyvenau be AD. Ir vel po biskuti atsinaujeno simptomaj doh.gif Uzeina PA,nerimas,o dabr dar ir ikyrios myntis lenda doh.gif
Atsakyti
Rugia-veide, koki ten DVD nusipirkai gal gali pasakyti, ir placiau ji aprasyti? dekui smile.gif
Papildyta:
kornellita, ar gali buti taip, kad nuo PA nera pasveikstama???as dar nezinau nei vieno zmogaus kuriam praejo visam laikui, daug kam praeina vel atsiranda, sumazeja padideja jautrumas ar nerimas, vistiek kazkas negerai. Nors man gyd. tvirtina, kad tai pagydoma, as nezinau sito, kas turi rimta panika, tai rimta liga, tas negali be vaistu gyventi ir negali noraliai egzistuoti. ar zinai kam praejo visam laikui PA? gal kas zino?
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 10 30, 16:56)
Rugia-veide, koki ten DVD nusipirkai gal gali pasakyti, ir placiau ji aprasyti? dekui smile.gif
Papildyta:
kornellita, ar gali buti taip, kad nuo PA nera pasveikstama???as dar nezinau nei vieno zmogaus kuriam praejo visam laikui, daug kam praeina vel atsiranda, sumazeja padideja jautrumas ar nerimas, vistiek kazkas negerai. Nors man gyd. tvirtina, kad tai pagydoma, as nezinau sito, kas turi rimta panika, tai rimta liga, tas negali be vaistu gyventi ir negali noraliai egzistuoti. ar  zinai kam praejo visam laikui PA? gal kas zino?

As nezinau net ka tau atsakyti.Pazistu keturius zmones,kurie metus laiko vartuojo AD.dVEM IS JU ATSINAUJINO PO KURIO TAI LAIKO,O DVIEM KOL KAS NE. g.gif
Papildyta:
ginten,tai tau visaj jokiu blogumu nebuvo pradejus gerti AD g.gif o MANE JAU IR PIKINTI PRADEJO doh.gif
Atsakyti
pradejus vartoti AD daug kam buna salutinis poveikis, tave turejo gyd. ispeti, daug kam buna svaigimas pykinimas, stiprus PA, reikia sumazinti doze arba kartu gerti raminancius, Xanax ar klonazepama.
man buvo apie 5-7dienas kola pradejau gerti labai blogai, tai as visas tas dienas geriau xanax, tfu tfu daugiua to stipraus vaisto nereikes man tikiuosi smile.gif
Atsakyti