Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

O dabar tai prasides PA, issiskyriau su vaikinu... verysad.gif
Atsakyti
Sutinku su tavimi 100%.
smile.gif)))


QUOTE(vovere74 @ 2008 12 14, 19:57)
Dabar skaitau J. Murphy - Jusu samones galia. Puse knygos jau perskaiciau. Tik beda ta, kad cia reikia saviitaigos ir reikia pasiduoti kitu itaigai. O as tokia - sunkiai pasiduodanti. Net mano psichologas sako, kad as kietas riesutas. Sako dantis galima nusilauzyti hihihi.gif  Esu is prigimties skeptike ir analizuotoja. Tai vat gali buti, kad musu didziausia problema ir yra butent gilinimasis i save. Bendravimas su savimi. Per giliai kapstom lotuliukas.gif  Tie kam viskas dzin - PA nebuna. Lekia i prieki veliavas iskele ir vargo nemato. O mes galvojam - kodel i prieki, kas ten, kodel veliava, kodel butent tokia, kas po to, kokia prasme ir t.t. ir pan. Na, gal kalbu uz save, bet zinau ir daugiau tokiu panikuotoju, nerimautoju. Tai visi labai jau giliai kapstantys.

Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 15, 08:06)
O dabar tai prasides PA, issiskyriau su vaikinu... verysad.gif

Neliudek tik ir negalvok , kad bus PA, Kaledos juk stebuklu metas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 12 14, 18:15)
Geri AD? Bet juk irgi nenori ju gerti visa gyvenima. O kas kai nutrauki? Vel viskas is naujo? Juk pati sakai, kad nepazisti tokiu kas visiskai pasveiko nuo PA.
Nezinau, man kazkaip sunku patiketi, kad AD kasdien yra geriau nei xanax karta per menesi, ar tik karta per kelis menesius. Man PA beveik tris menesius nebuvo. Nereikejo ir xanaxo. O AD buciau turejusi visa ta laika gerti. Ir ka? Yra garantija, kad kol gersiu AD nebus priepoliu?


Jokiu garantiju nera. PA buna ir vartojant AD. Tik manau, kad labiausiai Ad skiriami todel, kad panikos atakos paprasciausiai labai ishvargina zmogu, atsiranda ta baime: kada vel atsitiks? kas man darosi? kuo as sergu? ir t.t. ir t.t. Ir siuo atveju antidepresantai tarsi turetu "išlyginti" tavo gyvenima nuo baimiu. prigaminti smegenyse seratonino, kurio gyvenant visa laika strese ima trukti.
Bet as irgi nemanau, kad AD yra panaceja siuo atveju. Prie sunkiu depresiju taip. bet yra daug kitu atveju.
man ati baisu, kad ikritus i sita koshe islpiti be galo sunku. nes yra tik labai nedaug zmoniu kas gali tai suprasti ir padeti is to ishsikapanoti.
O zmoniu turejusiu panikos atakas ir jau seniai jas pamirshusiu tikrai yra.
Atsakyti
netikiu stebuklais, kai pamaciau savo akim vaikina su kita lovoje sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 15, 11:49)
netikiu stebuklais, kai pamaciau savo akim vaikina su kita lovoje sad.gif

Ka..... blink.gif blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 15, 09:49)
netikiu stebuklais, kai pamaciau savo akim vaikina su kita lovoje sad.gif

Nepyk, kad taip pasakysiu, geriau dabar negu po vestuviu verysad.gif
Atsakyti
na taip, pasistenge, man stiprus smugis i sirdi ir mano nervams, nezinau kaip ta pakelti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 15, 15:36)
na taip, pasistenge, man stiprus smugis i sirdi ir mano nervams, nezinau kaip ta pakelti? blush2.gif


Laikykis, stiprybės Tau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 15, 15:36)
na taip, pasistenge, man stiprus smugis i sirdi ir mano nervams, nezinau kaip ta pakelti? blush2.gif

Oi, laikykis.
Tik atsimink - kaip galvosi taip ir bus. Knyga. Ji padeda. Susiimk ir galvok, kad visa tai i gera. Galvok, kad tu dabar laiminga ir pagaliau eini i prieki. Jokiu budu ne atgal.
O tas zmogus - jis tik vienas epizodas tavo gyvenime. Jeigu jis leido sau taip su tavimi pasielgti, tai jis tikrai ne tas kurio tau reikia. Gerai, kad dabar suzinojai, o ne veliau...
Saugok save, savo nervukus. Niekas kitas uz tave to nepadarys.
Mazai tave paguos, bet gal bent siek tiek - mes tave palaikom. Mes galvojam apie tave. Mes tikim, kad tau viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 15, 14:36)
na taip, pasistenge, man stiprus smugis i sirdi ir mano nervams, nezinau kaip ta pakelti? blush2.gif

Neliudek, vyrai kaip autobusai visuomet bus sekantis smile.gif
Dabar sunku, o kada nors gal pasidziaugsi, kai sutiksi tikrai vieninteli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 12 14, 19:57)
Tie kam viskas dzin - PA nebuna. Lekia i prieki veliavas iskele ir vargo nemato. O mes galvojam - kodel i prieki, kas ten, kodel veliava, kodel butent tokia, kas po to, kokia prasme ir t.t. ir pan. Na, gal kalbu uz save, bet zinau ir daugiau tokiu panikuotoju, nerimautoju. Tai visi labai jau giliai kapstantys.
P.S. - filmuko paziureti nepavyko verysad.gif  Maziau nei puse paziuriu ir kompas stringa.

Kad ne tik giliai kapstom bet dar ir giliai i sirdi viska imam doh.gif , tikrai abejoju ar koks naglas zmogus serga pa. Todel ir as noreciau nagla buti rolleyes.gif
Atsakyti