Įkraunama...
Įkraunama...

BAIKERIŲ ŽMONOS, DRAUGĖS VIENYKIMĖS!

Isivaziuoduoju baikeriu zmonas, su tatoo, odines , kietos moteriskes biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KyJa @ 2009 02 12, 14:21)
Isivaziuoduoju baikeriu zmonas, su tatoo, odines , kietos moteriskes biggrin.gif biggrin.gif

toli gražu taip nėra...nebent tos, kurių irgi tas pats pomėgis. Bet dauguma žmonų yra eilinės paprastos moteriškaitės, kurios kartais būna priverstos važinėtis mocais. rolleyes.gif
Aš supratau, kad norint išlaikyti vyrą šalia reikia derintis prie jo, nes pomėgių jie nemeta tikrai, kaip bebūtų graudu. taigi, nusprendžiau išsilaikyti moco teises, nnors bijau žvėriškai (teko skristi nuo moco per vairą.. unsure.gif ). Gal bus norinčių prisijungti???? tongue.gif
Atsakyti
Na mano draugas taip pat baikeris, bet bent jau kol kas (kol nevede ir vaiku neturim biggrin.gif ) manes tai nepiktina. priesingai- labai daug kur vasara vaziuojam kartu (ta prasme- as "ant galo" biggrin.gif ), tad tu pramogu ir man kazkiek tenka. juk vaziuojam ir i baikeriu suvaziavimus, ir i klubo isvykas (pvz. prie ezeru savaitgaliui), na nzn bent jau as tai net labai patenkinta esu- kaip tik butu nuobodu jei maniskis moco neturetu biggrin.gif
Atsakyti
SVEIKUTE MIELOSIOS! 4u.gif mano vyras irgi uzkietejas baikeris, su siaubu laukiu sezono atidarimo doh.gif !!!! nes ir vel tie pasivazinejimai.... mega_shok.gif aisku man paciai irgi labai patinka motociklai, thumbup.gif tik ne britvos, o cioperiukai taip smagu su vejeliu sau patogiai vaziuoji, visur vaziuodavome kartu.... o dabar turime maza vaikeli , na pacios suprantate....laiko tiek nebera kad laisvai sau sestum i lektum.
suprantu kad jo pomegis bet kartais isveda is kantrybes, kol ziema jis garaze ruosia savo balna, ir taip ir anaip aplink ji vaiksto.... lotuliukas.gif o vasara nenulipa... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos:)mano vyras jau 10 metu kaip baikeris biggrin.gif ir priprast prie to vis negaliu:)jo norus ir pomegius gerbiu, vazinetis leidziu kiek nori, jei supranta kas yra saikas ir kad seimyna yra:))))siiap man motociklai patinka, ale pati vazinet nenoreciau...kazkaip mano ugio ir svorio proporcijos neto, nes nuo moco nesimatyciau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
spaudziu desine visom mamytem ir ne mamytem baikerem:)labai jau graziai man atrodo merga ant moco, o ir ne viena tokia pazystu... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

tiesa siais metais motociklo neturim, nes finansine padetis netokia....ot ir paradoksas, kazkada nenorejau, kad vazintu su motociklu, o dabar net pati nupirkciau, kad tik laimingas butu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune B.: 27 vasario 2009 - 23:26
QUOTE(Ramune B. @ 2009 02 28, 00:25)
siiap man motociklai patinka, ale pati vazinet nenoreciau...kazkaip mano ugio ir svorio proporcijos neto, nes nuo moco

tik dėl to?? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 02 28, 17:40)
tik dėl to??  doh.gif

Gal ne tik dėl to, tiesiog daugiau nepapasakojo...

O dabar offtopicas. Iš anksto sorry, bet sena niekše, kas ten avatare pavaizduota?
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 02 28, 18:40)
tik dėl to??  doh.gif



ne tik del to:))))bet tai viena is priezasciu, o labiausiai del to, kad bijau nukrist:)nes vyras pora kartu krites ir partrenktas buvo, tai randu pilna....labai daug neatsargiu vairuotoju su masinom vazineja, kurie motociklu vis nemato...tas ir baugina... smile.gif
o del ugio ir svorio, tai jei motociklas virstu as jo nepajegciau islaikyt su savo 45 kilogramais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes hi.gif mano vyriukas taip pat vazineja motociklu. Jis turi soft enduro, tai duodas visur, kur tik imanoma. Karts nuo karto ir mane pavezioja, vaziuojam dazniausiai i miskus palakstyt, karts i kokia baikeriu fiesta nulekiam. Ir zinot visai man tai netrugdo, netgi atvirksciai mane zavi wub.gif Ir pati jau uzsimaniau moto, tik nzn, kaip cia iseis. Tikiuos galimybes leis ir jau sia vasara riedesiu ant dvieju ratu flirt.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramune B. @ 2009 03 01, 15:01)
ne tik del to:))))bet tai viena is priezasciu, o labiausiai del to, kad bijau nukrist:)nes vyras pora kartu krites ir partrenktas buvo, tai randu pilna....labai daug neatsargiu vairuotoju su masinom vazineja, kurie motociklu vis nemato...tas ir baugina... smile.gif
o del ugio ir svorio, tai jei motociklas virstu as jo nepajegciau islaikyt su savo 45 kilogramais biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Nemanau, kad svoris turetu trukdyti norui vaziuoti, as sveriu 55kg ir tikrai nezadu atsisakyti svajones vien del to. Baime galima iveikti mirksiukas.gif tik reikia noro ir uzsispyrimo. Neatsargiu vairuotoju buvo ir bus, juk ir masina vaziuodamas gali pakliuti i avarija del kazkieno kaltes. Na manau viskas galima ir imanoma jei tik labai norima mirksiukas.gif tik aisku jei finansai tai leidzia....vaje...su jais beda didziausia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dontute @ 2009 03 02, 18:35)
Sveikutes hi.gif mano vyriukas taip pat vazineja motociklu. Jis turi soft enduro, tai duodas visur, kur tik imanoma. Karts nuo karto ir mane pavezioja, vaziuojam dazniausiai i miskus palakstyt, karts i kokia baikeriu fiesta nulekiam. Ir zinot visai man tai netrugdo, netgi atvirksciai mane zavi wub.gif Ir pati jau uzsimaniau moto, tik nzn, kaip cia iseis. Tikiuos galimybes leis ir jau sia vasara riedesiu ant dvieju ratu flirt.gif
Papildyta:
Nemanau, kad svoris turetu trukdyti norui vaziuoti, as sveriu 55kg ir tikrai nezadu atsisakyti svajones vien del to. Baime galima iveikti mirksiukas.gif tik reikia noro ir uzsispyrimo. Neatsargiu vairuotoju buvo ir bus, juk ir masina vaziuodamas gali pakliuti i avarija del kazkieno kaltes. Na manau viskas galima ir imanoma jei tik labai norima mirksiukas.gif tik aisku jei finansai tai leidzia....vaje...su jais beda didziausia doh.gif



jo finansus galima irgi prie priezasciu pridet:)jau vien apranga visa ir salmas kiek kainavo...o kur dar vuro...mocas...bendzinas...pravalas:)))idomu kiek siais metais motociklininku bus vazinejanciu?visgi krize.... smile.gif nes bent pora pazystamu be darbu sedi..tai net apie vazinejima negalvoja...
o jus is kokiu miestu?
Atsakyti
musu aplinkiniai nusiteike vazinet ir siaip kazkaip neblogai jie laikos, va vyras sake, vienas pazystamas baikeris trecia moca ne per seniausiai nusipirko. O pas mum krize, bet MB vistiek planuoja vazinet, o vat jau kaip su manim bus tai nzn mastau.gif vel ant galo sedesiu... o mes tai is siauliu, o tamsta? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontute: 03 kovo 2009 - 00:00
as is vilniaus smile.gif
Atsakyti