QUOTE(SkyClouds @ 2008 10 07, 13:58)
Namą jeigu prisireiks parduosim, o arbatas tokias kokias mieste perka (tos, "pokelinės") po du litus, tai turbūt per visą šaltąjį sezoną atsieina (paskaičiavus) minimum 20LT
.Tai už juos gali ir balių kaimietišką surengt
.Tai taip kad prašom neaiškint kaip čia netaupu. Laikas pigesnis 



kad renkate vaistažoles dėl ekologijos, dėl sveikos gyvensenos - pilnai suprasčiau.
bet dėl taupumo....

kiek laiko praleidote jas rinkadama? tikriausiai ir važiuoti kažkur reikėjo?
po to džiovinti, pakuoti...
O taupymas - 20 lt?
Tikrai jokio taupumo čia neįžiūriu

tiesa, prieš namo pirkimą taupymo tikslais (jei teisingai suprantu pirkta už paskolą?) - tos žolelės labai jau mažas anekdotas atrodo
