Įkraunama...
Įkraunama...

Infliacija auga, ekonominė krizė artėja

aš per šitą krizę sutaupiau kažkokiu būdu apie 8000 lt ir dabar nežinau, kur juos dėti ax.gif
ne ne, nprašykit, nedovanosiu niekam
tik patarkit, ką su jais man prasmingiau būtų nuveikti...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūdnasis pelėnas: 07 spalio 2008 - 12:35
Kadangi ruošiuosi rašyti ilgąąąą pranešimą tai... biggrin.gif

-Atsisakėme nevertingų maisto produktų.

-Nusipirkome katilą (naują, nes senas jau buvo vos "bevežantis" glėbį malkų).

-"Gaudome" akcijas (man kažkodėl tai atrodo svarbu...Juk tas pats viščiukas kainuoja apie 12 LTL o per akciją gali jį prigriebti tik už kokius 8 LTL).

-MAISTAS NE MAISTAS Į ŠIUKŠLIADĖŽĘ NEKELIAUJA!!! (rūbai, daiktai atiduodami mažiau turintiems arba vaikučiams be tėvelių).

-Taupom vandenį.

-Ir elektrą...

-Jau MB sutvarkė kad šiukšles išvežtų tik kartą per mėn. mokam pusę kainos (kuo mūsų kaimynai, pastebėjau VISIŠKAI nesirūpina!).

-Nusipirkom namą.

-Nepardavėm sodo (kas manau, ateityje pravers).

-Šią vasarą parinkau žolelių (arbatos žiemą bus ne "pokelinės").

-Gėlės irgi savos (užtat dukrelė pasigyrė, kad vienintelė grupėj per rugs. 1 padovanojo auklėtojai rožių iš sodelio wub.gif ).

-Vasarą užsipirkau miltelių, aliejaus, pasidarėm pusę remonto.

Tai va tokios mūsų infliacijos-stagfliacijos bandymai kad ne taip vožtų su "keptuve" per galvą biggrin.gif .Bet skolų neatidavėm verysad.gif .
Atsakyti
ai, ne, aš nieko blogo nenoriu pasakyti, visiškai, nesupykite, bet mane labai prajuokino du punktai, einantys vienas paskui kitą:
-Nusipirkom namą.
-Šią vasarą parinkau žolelių (arbatos žiemą bus ne "pokelinės").
lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš kažkodėl visgi manau, kad geriausias būdas pasilengvinti krizę yra:

1. Kuo labiau susimažinti skolas ( atsakymas visiems, kurie bijo, kad santaupos nuvertės- jei turite skolų, santaupas dabar manau verta panaudoti šiam reikalui)

2. Kiek galima geriau "įsitvirtinti" dabartinėje darbo vietoje.

3. Pati santaupų neturiu, bet jei jų turėčiau, ir neturėčiau skolų, jas pasilaikyčiau, nepaisant to, kad nuvertėja ir neskubėčiau kuo skubiau dabar išleisti. kai krizė eis link dugno, tikrai bus kur jas padėti.

Tačiau svarbiausias punktas, bent mano galva- kiek įmanoma sumažinti savo įsipareigojimus bankams, kuo mažiau mokėti palūkanų...
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 10 07, 14:53)
ai, ne, aš nieko blogo nenoriu pasakyti, visiškai, nesupykite, bet mane labai prajuokino du punktai, einantys vienas paskui kitą:
-Nusipirkom namą.
-Šią vasarą parinkau žolelių (arbatos žiemą bus ne "pokelinės").
lotuliukas.gif  thumbup.gif

Visai nemielas, liūdnasis pelėne, viskas ką aš pasakau Jus juokina blink.gif .Ir apskritai prašom pasakyti kas čia juokingo? g.gif Namą jeigu prisireiks parduosim, o arbatas tokias kokias mieste perka (tos, "pokelinės") po du litus, tai turbūt per visą šaltąjį sezoną atsieina (paskaičiavus) minimum 20LT blink.gif .Tai už juos gali ir balių kaimietišką surengt unsure.gif .Tai taip kad prašom neaiškint kaip čia netaupu. Laikas pigesnis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 10 07, 14:34)
aš per šitą krizę sutaupiau kažkokiu būdu apie 8000 lt ir dabar nežinau, kur juos dėti  ax.gif
ne ne, nprašykit, nedovanosiu niekam
tik patarkit, ką su jais man prasmingiau būtų nuveikti...?


Tai kad dar jokia čia krizė, čia tik viršūnėlės schmoll.gif , bet bus ir šaknelės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 10 07, 14:58)
Tai kad dar jokia čia krizė, čia tik viršūnėlės  schmoll.gif , bet bus ir šaknelės  doh.gif

Aha unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(SkyClouds @ 2008 10 07, 14:58)
Visai nemielas, liūdnasis pelėne, viskas ką aš pasakau Jus juokina blink.gif .Ir apskritai prašom pasakyti kas čia juokingo? g.gif Namą jeigu prisireiks parduosim, o arbatas tokias kokias mieste perka (tos, "pokelinės") po du litus, tai turbūt per visą šaltąjį sezoną atsieina (paskaičiavus) minimum 20LT blink.gif .Tai už juos gali ir balių kaimietišką surengt unsure.gif .Tai taip kad prašom neaiškint kaip čia netaupu. Laikas pigesnis tongue.gif


Pavydžiu Jums humoro jausmo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SkyClouds @ 2008 10 07, 12:58)
Visai nemielas, liūdnasis pelėne, viskas ką aš pasakau Jus juokina blink.gif .Ir apskritai prašom pasakyti kas čia juokingo? g.gif Namą jeigu prisireiks parduosim, o arbatas tokias kokias mieste perka (tos, "pokelinės") po du litus, tai turbūt per visą šaltąjį sezoną atsieina (paskaičiavus) minimum 20LT blink.gif .Tai už juos gali ir balių kaimietišką surengt unsure.gif .Tai taip kad prašom neaiškint kaip čia netaupu. Laikas pigesnis tongue.gif


taigi sakau, kad nieko nenorėjau įžeisti smile.gif doh.gif
mane tiesiog, kaip rašto žmogų, pažiūrėjus į tokį tekstą filologiškai, o ne finansiškai, ištiko juoko priepuolis smile.gif cool.gif
Atsakyti
Visumoj, tai mane STULBINO ir STULBINA pasisakymai, kad va, pasiėmėm milijoninę ( ar kad ir kokių 500 tūkst. paskolą nusipirkom butelį) na neišsimokėsim, tai parduosim, kitą nusipirksim... Reikia pagalvot gi, kad parduot tai parduosi, bet ar užteks pinigų paskolai padengt... Parduosit, ir dar kelis metus bankui skirtumą mokėt reikės... Juk jei kreditą ėmėt prieš kokius 5 metus ar mažiau, tai šiš tos paskolos esate atidavę, juk beveik vien palūkanas mokėjot... ir dar su tokiais įsipareigjimais spęst klausimą, kur pinigus dėt, juk nuvertėja doh.gif Na, nepykit, kas kitaip manot... Bet aš kol savo skolos už butą neatidaviau, tai apie jokias keliones negalvojau, sau kuo mažiau skyriau, man net minties nebuvo, kad galiu kažkam dar leisti pinigus, kai butas užstatytas doh.gif Užtai dabar esu kiek ramesnė ( nors vistiek suku galvą, kaip reiktų verstis, jei darbo netekčiau g.gif ).
Atsakyti
o aš knygas perku dėvėtų rūbų parduotuvėse 4u.gif tokių perliukų ten galima rasti - ir anglų k. žinias patobulinti. o ir kaina - dažniausiai 5lt neviršija.
biblioteka man nepatinka. nes skaitau aš ilgai, reiktų arba prasitęsinėt laiką (skambučiai kainuoja), arba mokėti delspinigius. o ir bibliotekos arti nėra.
paskolos gražint mes neskubam. mes dairomės, kada koks neišmokantis paskolų pradės savo turtą pardavinėt normalia kaina. kainos jau krenta. palauksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 10 07, 15:00)
Pavydžiu Jums humoro jausmo  lotuliukas.gif

Tikiuosi, baltu pavydu? unsure.gif

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 10 07, 15:06)
taigi sakau, kad nieko nenorėjau įžeisti smile.gif  doh.gif
mane tiesiog, kaip rašto žmogų, pažiūrėjus į tokį tekstą filologiškai, o ne finansiškai, ištiko juoko priepuolis smile.gif  cool.gif

Aš irgi nenorėjau nieko įžeisti, tik paprašiau paaiškinti kodėl juokinga... unsure.gif

astaSL, o aš maniau kad ten tik rūbai... doh.gif .Va kur pasireiškia žmogaus nekontaktas su visuomene ir rūbų parduotuvėm doh.gif .Išties jose ganausi lana retai rolleyes.gif .Tik kaip būna super duper mega puper padėtis biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SkyClouds: 07 spalio 2008 - 15:06