Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(libaja @ 2008 11 10, 10:30)
Nugi, merginos, ačiū, perduosiu būtinai  biggrin.gif Dar rėminimą sugalvojau crazy, žiūrėsim kas iš to išeis  tongue.gif

Žinokit, pradėjau užvakar siuvinėt paukštelius, kur čia temos pradžioj įdėjau. Jau gražūs jie man iki negalėjimo. Bet kai pradėjau, tai daba vyras su dukra žvengia, kad mama spalvų nepažįsta. Dievaži, kažkokios papūgos gaunasi. Spalvos, nu galas žino, gal paskui išsilygins, bet dabar deriniai  doh.gif

lauksim galutinio varianto ir manau kad spalvytes issilygins ir graziai atrodis kai bus baiktas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viktem @ 2008 11 09, 22:57)
[color=green]Na va baigiau savo mazyli. Nemaniau, kad taip linksmai jis siuvinesis. Dabar musu laukia maudynes ir... tongue.gif

Mielas mazylis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2008 11 10, 10:31)
Šaunūs visų pademonstruoti darbeliai,šaunuolės ir šaunuolis 4u.gif  thumbup.gif
ZHUVYCIAkuo dideliausi sveikinimai susilaukus mažylės 4u.gif 4u.gif  4u.gif  4u.gif  gi visa savaitgalį buvau be kompo,ir mintyse sukosi mintis - ar Zuvycia jau ligoninėj,ką pagimdė,ką siuvinėjo  ax.gif  blush2.gif


Ačiū labai labai, greitai aš čia susisukau, kad neatitrūkčiau nuo forumo gyvenimo mirksiukas.gif

QUOTE(libaja @ 2008 11 10, 11:30)
Nugi, merginos, ačiū, perduosiu būtinai  biggrin.gif Dar rėminimą sugalvojau crazy, žiūrėsim kas iš to išeis  tongue.gif

Žinokit, pradėjau užvakar siuvinėt paukštelius, kur čia temos pradžioj įdėjau. Jau gražūs jie man iki negalėjimo. Bet kai pradėjau, tai daba vyras su dukra žvengia, kad mama spalvų nepažįsta. Dievaži, kažkokios papūgos gaunasi. Spalvos, nu galas žino, gal paskui išsilygins, bet dabar deriniai  doh.gif


Man irgi tie paukščiukai tiesiog nuooostabiai gražūs, bet jau gal nesiuvinėsiu, o tai vien paukščiukus ir siuvinėju - zylutė, raudongurklė, gaidys... Baisiai myliu paukščius. Parodyk, kai baigsi.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

viktem nu ir greita tu bigsmile.gif thumbup.gif

noriu paklausti ax.gif siuvinį kai puošiat karoliukais, jis jau turi but išplautas, išlygintas ??? juk neišliginsi su prisiutais karoliukais?? g.gif

man ant drakono dar turėtu siuvinėtis karoliukai, tik nežinau ar juos dėsiu... nei karto dar nesiuvau, net neisivaizduoju kaip juos tvirtinti blush2.gif
Atsakyti
Libaja > šaunus vyro darbas thumbup.gif
Maniškis tai kol kas kreivai į mano pasiuvinėjimus žiūri - bet gal pamatys pabaigtą darbą ir pasikeis nuomone g.gif

QUOTE(giege @ 2008 11 06, 15:45)
Per velu tikrai nebus, nes neapsisprendziu, kokio atspalvio metalizuota siula naudoti, todel darba kuri laika padejau i sona. O tu siuvineji rinkini?

Taip, aš rinkinį siuvinėju.
Metalizuotas siūlas ten auksinio atspalvio - gold metallic. Juo ne vienu siuvinėjama, maišomas su gold brown spalva - tai manau, kad kitoks atspalvis gali nelabai ir tikt (nebent pabandyt abi spalvas pakeist).
Šiaip matosi, kad ten šiek tiek blizga - bet ne labai smarkiai.
Galėsiu šiandien vakare įdėt kaip atrodo - vieną paveikslo kampą jau baiginėju rolleyes.gif

QUOTE(Ciocė @ 2008 11 08, 18:26)
Dėkui tamstytei  4u.gif  Radau ko ieškojau  thumbup.gif Magnolija jau turejau, o va jai i kompanija kaip tik japonine vyšnia  wub.gif

Gal ir tu siuvinėt pradėjai? Turėtumėm dar vieną bendrą temą  tongue.gif

Nėr už ką, smagu, kad tiko biggrin.gif
Siuvinėt dar tik pradedu po truputį - ir tempai pas mane labai lėti ax.gif Baiginėju dabar savo pirmąjį paveiksliuką - pusę metų užtruko ax.gif Kažkaip laiko mažai savo pomėgiams lieka - neįsivaizduoju, kaip Zhuvyčia su tiek vaikiuku sitiek spėja bigsmile.gif

Ir panašu, kad užsikrėčiau siuvinėjimu - vakar užsisakiau kanvos ir siūliukų - bandysiu kalėdinių paveikslėlių pasiuvinėt ir namus papuošt rolleyes.gif

QUOTE(viktem @ 2008 11 09, 22:57)
Na va baigiau savo mazyli. Nemaniau, kad taip linksmai jis siuvinesis. Dabar musu laukia maudynes ir... tongue.gif

Gražu wub.gif Na bet ir greitai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tukiukas: 10 lapkričio 2008 - 14:27
Sveikutes dar karta mirksiukas.gif pasirodysiu savo mergaiciuke rolleyes.gif
http://i214.photobuc.../DSCF1988-1.jpg
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2008 11 10, 14:26)
Sveikutes dar karta mirksiukas.gif  pasirodysiu savo mergaiciuke rolleyes.gif
http://i214.photobuc.../DSCF1988-1.jpg

labai grazi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
LAAAAbai reikia jūsų greitos pagalbos, gal kuri turite kokybišką schemą?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tukiukas @ 2008 11 10, 14:26)
Metalizuotas siūlas ten auksinio atspalvio - gold metallic. Juo ne vienu siuvinėjama, maišomas su gold brown spalva - tai manau, kad kitoks atspalvis gali nelabai ir tikt (nebent pabandyt abi spalvas pakeist).
Šiaip matosi, kad ten šiek tiek blizga - bet ne labai smarkiai.
Galėsiu šiandien vakare įdėt kaip atrodo - vieną paveikslo kampą jau baiginėju  rolleyes.gif

Kad tų auksinių atspalvių keli g.gif .O metalizuotas siūlas tokios pat spalvos, kaip tas kitas, ar koks nors geltonesnis, rudesnis, tamsesnis, šviesesnis ir pan?
Lauksim nuotraukyčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giege: 10 lapkričio 2008 - 16:37
Senokai buvau čia užsukus blush2.gif ,bet po truputėli stumiuos i priekį su puma.Tik gaila kad fotoaparatas truputėlį spalvas iškraipo.Rodausi savo niekaip nepabaigiamą ax.gif http://s172.photobuc...nt=DSCF1629.jpg
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2008 11 10, 14:26)
Sveikutes dar karta mirksiukas.gif  pasirodysiu savo mergaiciuke rolleyes.gif
http://i214.photobuc.../DSCF1988-1.jpg


laaabai gražu thumbup.gif

QUOTE(usnis @ 2008 11 10, 17:32)
Senokai buvau čia užsukus blush2.gif ,bet po truputėli stumiuos i priekį su puma.Tik gaila kad fotoaparatas truputėlį spalvas iškraipo.Rodausi savo niekaip nepabaigiamą ax.gif http://s172.photobuc...nt=DSCF1629.jpg


bus thumbup.gif darbas
Atsakyti
o gal galima butu gauti jos schemute blush2.gif jai negaila ax.gif
Papildyta:
to mazylio
Atsakyti