Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(wioletukas @ 2008 11 10, 22:43)
Merginos norėjau paklaust tų kurios darot atvirukus, kaip pritvirtinat siuvinį prie atviruko?

As klijuoju su dvipusia lipnia juosta. Kol kas nepavede mirksiukas.gif
Atsakyti
Paukščiuk ar dar reikia batukų schemos? Turiu vieną shemutę,gal tiktų smile.gif
Atsakyti
Taip, reikai tų mažiukų batukų rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už palaikymą,kai pabaigsiu būtinai pasirodysiu blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2008 11 10, 15:26)
Sveikutes dar karta mirksiukas.gif  pasirodysiu savo mergaiciuke rolleyes.gif
http://i214.photobuc.../DSCF1988-1.jpg

g.gif as irgi buvau nuziurejusi sia mergaiciuke siuvineti, net schemute atsispauzdinau ir siulus nusipirkau, bet... doh.gif jauciu kad nebesiuvinesiu..... kazkaip paveiksliukas daug graziau atrodo nei siuvinetas darbas unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Paukščiuk išsiunčiau tau batukus,jei tinka vėliau persiųsiu spalvų kodus,nes dabar kažko internetas durniuoja nebeišsiunčia.
Atsakyti
Ačiū obelėle, bet kitokių ieškau
Atsakyti
Laba visoms, nelabai turiu laiko ieskoti, tai tiesiai ir klausiu:

gal kuri turit ziogu,ziogiuku ir pan schemu.

4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

iškilo klausimėlis.. aš dar menkai gaudausi šitam reikale, tai gal kas iš žinančių pasakys blush2.gif
Jei noriu priklijuoti išsiuvinėtą darbelį prie tarkim atvirutės, kaip geriau daryti?
Ar apkirpti tiesiai kaip čia: user posted image Ar palikti kutukus kaip čia: user posted image
Nes abiem atvejais nesuprantu kaip nepabėga siūlai? blush2.gif
arba kaip apvaliai apkerpa?
nepanašu, kad ten plastikinė kanva būtų g.gif
Ar kažkaip nematomai apsiūti reikia?
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2008 11 11, 13:40)
Jei noriu priklijuoti išsiuvinėtą darbelį prie tarkim atvirutės, kaip geriau daryti?
Ar apkirpti tiesiai kaip čia: user posted image Ar palikti kutukus kaip čia: user posted image
Nes abiem atvejais nesuprantu kaip nepabėga siūlai?  blush2.gif
arba kaip apvaliai apkerpa?
nepanašu, kad ten plastikinė kanva būtų  g.gif
Ar kažkaip nematomai apsiūti reikia?


man atrodo, kad tas pirmas taip įrėmintas yra, t.y., atvirutėj yra iškirpta skylė ir viduj priklijuotas siuvinukas, o paskui dar su popierium nugarėlė užklijuota g.gif o tas antras, tai jau ant atviruko užklijuotas, dėl to tokie ir kraščiukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 11 11, 15:03)
man atrodo, kad tas pirmas taip įrėmintas yra, t.y., atvirutėj yra iškirpta skylė ir viduj priklijuotas siuvinukas, o paskui dar su popierium nugarėlė užklijuota  g.gif  o tas antras, tai jau ant atviruko užklijuotas, dėl to tokie ir kraščiukai  mirksiukas.gif


teisingai thumbup.gif Apvaliai irgi niekas nekerpa medžagytės o kerpa skylę popieriuje
Atsakyti
Rodausi savo orchidėjas biggrin.gif Apačia ir dešinė pusė jau baigta, nebedaug ir beliko:
user posted image

Fragmentas:
user posted image


Giege > metalizuotas siulas šviesesnis už tą, su kuriuo maišomas. Sakyčiau kad jis šviesiai geltonas g.gif Pabandžiau nufotografuot, bet nelabai matosi (nuotraukoj tamsesnis atrodo):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tukiukas: 11 lapkričio 2008 - 14:42