Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sizike @ 2008 10 26, 21:28)
rodau pagaliau įrėmintą mamos siuvinėtą magnoliją 

bigsmile.gif wub.gif wub.gif pagarba mamai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif labai retai cia pasirodau bet karta per diena tai tikrai pasiskaitau . Taigi noriu parodit savo pabaigta PIRMAJI darbeli blush2.gif ir artejanti prie pabaigos antraji blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pasaka. @ 2008 10 27, 13:48)
Sveikutes  4u.gif  labai retai cia pasirodau bet karta per diena tai tikrai pasiskaitau . Taigi noriu parodit savo pabaigta PIRMAJI darbeli  blush2.gif  ir artejanti prie pabaigos antraji  blush2.gif


Šaunuolė 4u.gif labai dailūs ir mieli darbeliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaka. @ 2008 10 27, 12:48)
Sveikutes  4u.gif  labai retai cia pasirodau bet karta per diena tai tikrai pasiskaitau . Taigi noriu parodit savo pabaigta PIRMAJI darbeli  blush2.gif  ir artejanti prie pabaigos antraji  blush2.gif


saunuole labai dailus ir grazus darbeliai thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 10 27, 12:56)
tiesiog3, parašyk savo el. paštą - tai įmesiu programėlę AcePoster. Su jos pagalba galima schemą išskaidyti į kiek nori A4 lapų. Ir kokybė nenukenčia. Gal padėtų smile.gif

Ir man mestelk mirksiukas.gif Parašysi į AŽ savo meilą.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 10 23, 23:06)
Nebepamenu jau kuriai dėkoti už nuorodą ax.gif , tai bent pasirodau kokią dovaną paruošiau vestuvėms. Tik raides be reikalo siuvinėjau metalizuotais siūlais: ir vargo daug, ir slysta, o rezultatas neturėjo mano akimis žiūrint tokio didelio efekto.
user posted image
user posted image

sveika,gal galetum ir man atsiusti sio darbelio schemute buciau labai dekinga
blush2.gif
Papildyta:
paneles as norejau jusu paprasyti gal kuri turit ir galit atsiusti chemeliu su kudikiais.
gabriele19@dtiltas.lt
aciu jums is karto
Atsakyti
[quote=Pasaka.,2008 10 27, 13:48]
Sveikutes 4u.gif labai retai cia pasirodau bet karta per diena tai tikrai pasiskaitau . Taigi noriu parodit savo pabaigta PIRMAJI darbeli blush2.gif ir artejanti prie pabaigos antraji blush2.gif

Darbeliai grazus! Ypac man patiko metrike issiuvinetas vardas. Labai graziai raideles sukomponuotos. 4u.gif
Atsakyti
labai daug graziu darbeliu pabiro viens paskui kita wub.gif
sizike-labai daili magnolija ir mama saunuole (mano mamike gerooookai kuklesnius paveiksliukus krapstineja)

pasirodau savo krapstinelio gabaliuka, jau pabaigtuvem kvepia rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Adera777,2008 10 27, 12:52]
[/quote]

[quote=*dano_mama*,2008 10 27, 13:09]
[/quote]

[quote=viktem,2008 10 27, 15:02]
[quote=Pasaka.,2008 10 27, 13:48]

Darbeliai grazus! Ypac man patiko metrike issiuvinetas vardas. Labai graziai raideles sukomponuotos. 4u.gif
[/quote]


Aciu 4u.gif
Atsakyti
nuostabu! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes noreciau jusu konsultacijos blush2.gif
Kur jus perkate siulus?
Gal kur internetu uzsisakinejete?
Jei kam nesunku imeskite kokia nuorodele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2008 10 27, 15:22)
pasirodau savo krapstinelio gabaliuka, jau pabaigtuvem kvepia rolleyes.gif

nu kaip grazu thumbup.gif tik neatpazistu, kas per darbelis cia, gali originala parodyti?
Atsakyti