Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos, darbštuolės hi.gif
Kelias dienas nepriėjau prie kompo tai nuo jūsų sukurtų grožybių net silpna pasidarė swoon.gif
Izida, nuostabi kompanija bus pirmajai mergaitei thumbup.gif Lauksim įrėminto darbelio.
Sizike, tavo mama tai super siuvinėtoja thumbup.gif Lenkiu galvą prieš ją. Labai labai gražu bigsmile.gif
Pasaka, na nepasakytum, kad čia pirmi tavo darbeliai. Labai kruopščiai išsiuvinėta, ir šriftas parinktas super thumbup.gif
Rugsėje, sveikinu su pabaigruvėmis. Labai graži undinė wub.gif
Jola987, graži nuogalių pora thumbup.gif
Tai po kelionių kibsiu ir aš į naujus darbus. Prisiprašė giminės moterys kryžiuotų dovanėlių kalėdoms 000054.gif 000059.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2008 10 27, 17:22)
uj , angela pamirsau cia pasidemonstruot?  blush2.gif  jau senokai "sutvarkytas", rodaus
o cia siltutelis-sviezutelis darbelis, undiniu karaliene
Nerealiai gražu yahoo.gif
Atsakyti
aneta23, tikrai labai noreciau pamatyti kaip atrodo issiuvinetas ... bigsmile.gif nes as tik vakar pamaciau, kad ten ne DMC siulai ... kokie ten?..speju anchor? g.gif as net turiu minti siuvineti tada anchor, kad spalvos nenukentetu g.gif

Jola987, labai grazus paveikslai ...prisidedu prie tavo vyro nuomones drinks_cheers.gif thumbup.gif patinka man nuogaliai ... super, miegamajame pasikabinti thumbup.gif

rugseje, undine pasakiska ... visgi, as laukiu tu kitu angelu ...kurie ten spintoj giliai padeti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jola987 @ 2008 10 27, 21:30)
traukiu ir aš iš savo lobynų
ir jums rodausi vyro geriausiai įvertintus darbus  ax.gif
fotoaparatas nelabai, tai nuotraukų kokybė verysad.gif


Jola987, labai gražūs darbai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angie_Kiras: 28 spalio 2008 - 08:27
tiesa, pasirodysiu ir as su savo procesu ... cia zadejau padaryti staigmena-dovana draugei ... tik kad ji baisiai nusvaigo del tu aguonu, tai cia bus mamai ... gal motinos dienai, o gal siaip smile.gif issiuvinetas vienas lapas, pradetas antras, viso 4 schemos lapai ... tiesa tikrovej daug graziau atrodo, nes nuotraukoj kazkaip schmoll.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Rugsėje, angelas nuostabus, o undinėlės grožis neišpasakytas. Labai krupščiai pasidarbavai, šaunuolė wub.gif

Jola987, nors nuogaliai apskritai man nelabai patinka, bet tavo darbai išties gražūs 4u.gif

Tiesiog3, lausim galutinio varianto, mama tikrai apsidžiaugs mirksiukas.gif tokia dovaną gavusi.
Atsakyti
Adera 777, aciu blush2.gif na, tikiuosi apsidziaugs ... tik kad labai letai juda ... o be to, drauges gimtadienis arciau, reikes atideti si ir griebtis aguonu biggrin.gif pas mane tempai tikrai ne tokie kaip cia pas kurias darbstuoles ax.gif
Atsakyti
O aš vat pagalvojau - kaip gerai, kad galit dovanoti mamoms savo siuvinėtus paveikslus ax.gif Manoji pati siuvinėja, todėl tenka sukti galvą dėl dovanų kitokių. Ir siuviniai dulkėja stalčiuose. Ne už kalnų draugės graži proga, jau numačius buvau ir paveikslą, koks jai tiktų... Ir ką jūs manot, užsikrėtė nuo manęs - pati pradėjo siuvinėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2008 10 28, 09:20)
O aš vat pagalvojau - kaip gerai, kad galit dovanoti mamoms savo siuvinėtus paveikslus  ax.gif Manoji pati siuvinėja, todėl tenka sukti galvą dėl dovanų kitokių. Ir siuviniai dulkėja stalčiuose.

na bet už tai gali mamai siuvinėtojai dovanot siūlus, kanvas, čekius siuvinėjimo reikmenims, schemas ir kt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 10 28, 09:34)
na bet už tai gali mamai siuvinėtojai dovanot siūlus, kanvas, čekius siuvinėjimo reikmenims, schemas ir kt  biggrin.gif

Idėja liuks thumbup.gif Turbūt ir pati taip darai? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Darbeliai nuostabūs bigsmile.gif
Gal kas galit man padėti ir atsiųsti štai šio paveikslo schemą, nes ta, kurią aš parsisiunčiau, man kažko kelia įtarimą g.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(papuga @ 2008 10 28, 11:07)
Sveikos 4u.gif
Darbeliai nuostabūs  bigsmile.gif
Gal kas galit man padėti ir atsiųsti štai šio paveikslo schemą, nes ta, kurią aš parsisiunčiau, man kažko kelia įtarimą  g.gif user posted image

O tu pabandykisikelti schemas i Picasa , jeigu turi kompiuteryje. Kartais man kai kurios schemos kelia itarima, bet isikelus jas i picasa vaizdas susitvarko 4u.gif
Atsakyti