Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Adera777 @ 2008 11 06, 13:59)
Šaunuolė, labai gražu, dailūs kryželiai, matosi, kad krupštus darbas  4u.gif


na cia tik pavyzdukas paveikslelio mano, o pas mane dar tik pradzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anona @ 2008 11 06, 12:31)
Sveikos, kryžiukų mylėtojos,
Aišku, pirmiausiai reiktų pasakyti, kad esu sužavėta Jūsų visų darbais  wub.gif
Matyt, ir aš užsikrėčiau šiuo virusu. Po to, kai Paukščiukas išsiuvinėjo mūsų krikšto vaikeliui metriką, tik apie siuvinėjimą ir galvoju smile.gif Vieną darbelį jau turiu, bet dar neįrėminau. Jau turiu surikiuotą eilutę darbelių, kuriuos norėčiau išsiuvinėti, tik kiekvieną kartą vis problema su siūlais- neturiu dar sukaupusi...
Norėjau paklausti, ar tos merginos, kurios daug siuvinėjate, perkate siūlus iš pard., ar žinote, kur galima nusipirkti pigiau (aš pirkau iš kasiulai.lt)?
Gal kuri turite Klimto darbų schemų? Aš lyg ir radau kažkokią, bet ji man pasirodė truputi primityvoka. Jei turite, labai prašyčiau pasidalinti.  4u.gif



Mano sesuo jo paveikslą siuvinėja, bet schemą darę su siuvinėjimo programa.
Atsakyti
QUOTE(Anona @ 2008 11 06, 13:31)

Gal kuri turite Klimto darbų schemų? Aš lyg ir radau kažkokią, bet ji man pasirodė truputi primityvoka. Jei turite, labai prašyčiau pasidalinti.  4u.gif


Prašau čia
smile.gif
Atsakyti
as tokia pacia gelyte turiu isiuvinejusi tik raudona, jei kam idomu galiu ideti paziureti kaip raudona atrodo ax.gif
user posted image[/IMG],
o melina roze nereliai grazi, visai kitaip atrodo nei raudona wub.gif
Atsakyti
labai grazi rozyte 4u.gif

gal galima butu schemute gaut?
ingasareikaite@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Anona @ 2008 11 06, 11:31)
Gal kuri turite Klimto darbų schemų? Aš lyg ir radau kažkokią, bet ji man pasirodė truputi primityvoka. Jei turite, labai prašyčiau pasidalinti.  4u.gif
yra atsiradusi jau nauja tema apie pagalbą ieškant schemų, klimto scemu nuoroda jau yra 2 psl mirksiukas.gif gal kas patiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 11 06, 15:50)
as tokia pacia gelyte turiu isiuvinejusi tik raudona, jei kam idomu galiu ideti paziureti kaip raudona atrodo ax.gif
user posted image[/IMG],
o melina roze nereliai grazi, visai kitaip atrodo nei raudona wub.gif


Mmmm... gražu...

O mano paskutinis tvarinys štai, aišku kuklutis palyginus su siom dienom rodytais paveikslais. Bet vis niekaip negaliu atsidėt rimtiems darbams siuvinėti, nes viena po kitos draugės tik prašo kažką jų vaikiukam išsiuvinėti smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ryziuks @ 2008 11 06, 14:58)
labai grazi rozyte 4u.gif

gal galima butu schemute gaut?
ingasareikaite@yahoo.com



Jei raudonos rozytes schemutes noretumet, tai as pagelbeti negaliu ax.gif nes as zymejausi jau isiuvinetus kryzelius tiesiai kompiuteryje, schema persikelusi i painta, taip kad schema sugadinta neatitaisomai, kadangi as turiu nuostata du kartus to paties nesiuvineti, tai maniau jog neprireiks doh.gif sorry blush2.gif
Atsakyti
Rne, rozyte nuostabi thumbup.gif
yume, lauksim tavo melynosios rozytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tukiukas @ 2008 11 05, 22:57)
Pasirodo ne aš viena šį darbelį siuvineju  biggrin.gif Jau į pabaigą eina - bet kaip tik metalizuotais siūlais dar nesiuvinėta...  Jei nebus per vėlu - po kokios savaitės jau turėtų matytis kaip tas metaliukas atrodo, galėsiu nufotografuot  ax.gif

Per velu tikrai nebus, nes neapsisprendziu, kokio atspalvio metalizuota siula naudoti, todel darba kuri laika padejau i sona. O tu siuvineji rinkini?

Jei neklystu, pries kuri laika viena forumiete rodesi issiuvineta sita paveiksliuka, bet as neberandu. verysad.gif
Atsakyti
chanuma
o jau kokie groziai wub.gif

QUOTE(yume @ 2008 11 06, 11:41)
nepavyko ankstesnej zinutej prisegti  blush2.gif

labai saunus thumbup.gif wub.gif
Rne labai grazi rozyte 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dano_mama*: 06 lapkričio 2008 - 14:51
merginos, gal galit rekomenduot Kaune rėminimo centrą??

Ir kaip jūs nešat savo medžiaga?? jau uždėta ant kokio kartono, ar kaip kitaip?? ax.gif
Atsakyti