Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Lauksim Owli tavo baliu , ir tavo tortu foto mirksiukas.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 12, 12:43)
Lauksim Owli tavo baliu , ir tavo tortu foto mirksiukas.gif

Iki Kalėdų nenusimato ax.gif Dabar tik šiaip visokius sausainius, pyragus kepu, na, kad namie visada kas nors saldaus būtų rolleyes.gif
Atsakyti
Tai pas mus ir tokiu temeliu yra bigsmile.gif , lauksime ten tavo grozybiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 10 11, 23:35)
Galima, as atsakysiu  ax.gif Dejau Dr. Oetker puse pokelio, gavosi  thumbup.gif

LABAI ACIU
Papildyta:
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 12, 10:32)
Tuoj atsakysiu del ananasinio biskvito , as dejau visa pakeli 15g.  i ji ieina du sauksteliai , ir tikrai jokio skonio nesijaucia schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

Bandysim kepti, aciukas.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 12, 12:37)
Tai pas mus ir tokiu temeliu yra  bigsmile.gif , lauksime ten tavo grozybiu mirksiukas.gif

Nesupykit,bet cia ir yra tema "Receptai su nuotraukomis" o ne tortu papuosimai.Bet kai pradejot viena su kita konkuruot kas padarys grazesni torta,tai ir man praejo noras savo pyragus cia deti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 10 12, 18:05)
Nesupykit,bet cia ir yra tema "Receptai su nuotraukomis" o ne tortu papuosimai.Bet kai pradejot viena su kita konkuruot kas padarys grazesni torta,tai ir man praejo noras savo pyragus cia deti blush2.gif

Aš, kaip nuolatinė ir be proto ištikima šio skyrelio stebėtoja ir pyragų mėgintoja, pasisakysiu: daividija, greit dėk čionai visus savo pyragus!!! biggrin.gif Įsakymas lotuliukas.gif Bent dėl manęs.. blush2.gif Nes, tiesą sakant, kad ir kaip nuostabiai gražiai tie tortai atrodo ir kad ir kaip giriu jų autores už kruopštumą ir auksines rankas, daug aktualesni man yra paprastesnių, kasdieniškesnių pyragų receptai ax.gif
Žodžiu, kad nebūtų jokių išsisukinėjimų, laukiu daividijos pyragų - tuojau pat lotuliukas.gif thumbup.gif

O šiaip tema "Saldūs receptai su nuotraukomis", manau, apima viską - tortus, pyragus, sausainius ir t.t. ir pan. Taip sakant, kas kaip moka, tas taip šoka tongue.gif O jau visi atsirinks, kas jiems mieliausia prie širdies - tarp tortų ras pyragą ar tarp pyragų - tortą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 10 12, 18:05)
Nesupykit,bet cia ir yra tema "Receptai su nuotraukomis" o ne tortu papuosimai.Bet kai pradejot viena su kita konkuruot kas padarys grazesni torta,tai ir man praejo noras savo pyragus cia deti blush2.gif


Auksiniai zodziai 4u.gif Pritariu 100% drinks_cheers.gif

Bet Daividija nono.gif , prasau nekreipti demesio ir toliau deki savo nuostabiu pyragu, tortu ir t.t.. nuotraukas 4u.gif , nes pvz. man reikia kasdieniniu isbandytu recepteliu blush2.gif . O i grazius tortus ,tai as tik "akis paganau" mirksiukas.gif
Atsakyti
TAIP , JUS TEISIOS!!!!!!!

Reikia susiimti , ir deti ten , kar priklauso . As galvoju taip , jei prie gaminio nera recepto ir gamybos eigos , dedame ten , kur jis priklauso buti , i papuosimus , zele , keksiukus ir t.t
Sioje temoje tegu buna tas , ka mes galetume po to pabandyti pacios issikepti , o kai reikes papuosimu , eisime i kita tema ju ieskoti , galu gale yra AZ .
LABAI ATSIPRASAU , NES IR AS ESU SUKLYDUSI notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2008 10 12, 20:06)
atsirinks, kas jiems mieliausia prie širdies - tarp tortų ras pyragą ar tarp pyragų - tortą mirksiukas.gif

Cia man nuolat taip su medaus tortu buna - uzeina kazkas ir jis tampa pyragu, visai nepapuostu ir staciakampes formos, o uzeina ir buna apvalutis tortukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif
Tik ne kvailiokit ir dekit cia visus savo receptelius. Jug cia ir yra saldus receptai su nuotraukomis. Gi puiku, kai gali ir pamatyti kaip atrodo, ir recepteli rasti, ir kitu nuomones pasiklausyti, ir dar pasikonsultuot. Siandien reikia sausauniu ar pyrago, o rytoj gal torta koki. Galima iskepti ir visai paprasta pyraga ir graziai papuosti, jeigu tai patinka daryti. Tiesiog, jei yra klausimu del papuosimu, reiketu klausti prie papuosimu ir tiek, pati taip esu dariusi.
O dar, yra atskira tema, kuri turi nuorodas i visus receptus esancius sitoje temoje. Labai patogu rasti, viskas vienoje vietoje. Kitos temos to neturi. Del to, manau cia gali buti bet kokie saldus receptai. Aisku cia tik mano nuomone.
As gal ir pati neteisingai idejau savo torta, gal reikejo deti i mascarpone tema, bet jis yra siek tiek kitaip padarytas, tai ir norejau pasidalinti receptu, ir gavosi labai, labai skanus.
Va tik galvoju, kad gal butina salyga sitos temos turetu buti ne tik pagamintu saldumynu isore, bet butinas ir vidus, jei tai yra pyragas, tortas ir pan.
Pasitaisau ir vaisinu
Gyvenkim draugiskai:
user posted image
Labai, labai skanus tortas ir labai greitai padaromas

Laukiam Jusu visuokiausiu pyragu, sausainiu, bandeliu, tortu ir kitu skanumynu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Masiania* @ 2008 10 12, 20:38)
Cia man nuolat taip su medaus tortu buna - uzeina kazkas ir jis tampa pyragu, visai nepapuostu ir staciakampes formos, o uzeina ir buna apvalutis tortukas mirksiukas.gif

Pritariu, bet koks pyragas gali tapti tortu ir atvirksciai.
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif Wild Flower,gerai gerai,stai jums vienas svaiginantis obuoliu pyragas "ne vaikams".Jis gaminamas is alkoholyje ismirkytu obuoliu.Obuolius reikia pamirkyti keleta val,o geriausia per nakti,tada jie igauna labai gera skoni.Bet man labai patiko,ypac su kava. wub.gif
180g miltu,
1a.s. kepimo milteliu,
90g kambario temperaturos sviesto,
60g cukraus,
1 pakelis vanilinio cukraus,
Virsui:
500-700g obuoliu,
2v.s. razinu,
4v.s. cukraus,
5v.s.viskio arba romo,
1v.s. cukraus.
Glajui:
30g minksto sviesto,
40g cukraus,
2 kiausiniai,
viskio arba romo.
Miltus sumaisyti su kepimo milteliais,sudeti gabaliukais supjaustyta sviesta,cukru,vanilina.Rankomis padaryti trupinius ir isbarstyti i riebalais istepta skarda ar forma(nuotrauka apacioje).
Obuolius nulupti,supjaustyti plonomis skiltelemis sudeti i dubeni kartu su razinomis,cukrumi,alkoholiu.Uzdengus palaikyti keleta val ar taip pasidaryti is vakaro,kartais pamaisyti.
Obuoliu griezinelius isdelioti ant trupiniu,apibarstyti cukrumi ir kepti ikaitintoje orkaitejeapie 30min(200C).
Glajaus ingredientus sumaisyti ir isplakti iki putu,uzpilti ant obuoliu ir dar kepti 10min.Pyraga dar apslakstyti trupuciu alkoholio.
Atsakyti
OI daividija ČIA KOROVA BY MYČIALA A ČIA BY POMALČIALA , tau tik ir gedintis savo pyragu blink.gif gausi į skurą tuoj greit, dafai varyk savo kepinius su receptais ir sedėk tyliai , man į tortukus gražu pažiūrėt bet ju kas diena gi negaminsi , o va koki pyragiuką , keksiuka ir kitoki -iuka iškepu beveik kiekviena diena prie arbatos , man reikia paprastučiu skanučiu ir labai gražučiu receptu biggrin.gif
nu žodžių ką norėjau pasakyt nevaryk dievo į medį ir duok akis paganit , kitaip mūsų temelei męs tave greit pratrauksim blink.gif

Inočka man toks variantas tinka reikės mb grįžimo progą būtinai pagamint wub.gif tik receptas kur ieškot? g.gif
Papildyta:
daividija gudrutė kol čia staugiau ant tavęs tu jau čia prisistatei su savo niam - maladec taip ir toliau pioneers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 12 spalio 2008 - 19:53