Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Vaivaiva @ 2008 10 11, 16:37)
Manau bus skanu  mirksiukas.gif  Man asmeniskai romo esencija labai malonų skonį suteikia, bet jei nepatinka, tada geriau nedėti, arba bandyk keisti vanilės esencija jeigu patinka  mirksiukas.gif

ačiū labai 4u.gif o paprastas vanilinis cukrus tinka? ax.gif nes nuolat perduozuoju tu esencijų doh.gif tada katastrofa gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 11, 17:25)
ačiū labai  4u.gif  o paprastas vanilinis cukrus tinka?  ax.gif nes nuolat perduozuoju tu esencijų  doh.gif  tada katastrofa gaunasi  doh.gif



Manau, kad tiktų, nors pati nebandžiau, bet man vanilinis cukrus praktiškai visuose kepiniuose tinka smile.gif O jei dėsi esenciją, tai dėk (pilk) nepilną arbatinį šaukštelį, tada tikrai nebus perdozuota mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 11, 17:25)
ačiū labai  4u.gif  o paprastas vanilinis cukrus tinka?  ax.gif nes nuolat perduozuoju tu esencijų  doh.gif  tada katastrofa gaunasi  doh.gif

Leriuk tiks wink.gif Pas mane tai visa kolekcija esencijų kvapų, pilu pagal nuotaiką lotuliukas.gif Vanilinio cukraus jau beveik nenaudoju ax.gif Labiausiai mėgstu citrininę, apelsininę, migdolinę ir romo esencijas ax.gif Bet pilu tik kelis lašelius ax.gif Na 10 kokių daugiausiai ax.gif
Ir niekad nekreipiu dėmesio į tokius dalykus recepte wink.gif



Labai gražūs tortai 4u.gif
Beveik susigundžiau spalvotos cukraus pudros nusipirkt ax.gif nors šiaip nemėgstu tokių dalykų ax.gif bet labai gražiai atrodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 11 spalio 2008 - 16:43
Galima ir gelytes is tos spalvotos cukraus pudros daryt, ir turesim be dazu rusva ir rozine spalvas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 11, 17:49)
Galima ir gelytes is tos spalvotos cukraus pudros daryt, ir turesim be dazu rusva ir rozine spalvas biggrin.gif

Nebūčiau tuo tikra smile.gif Nors aišku sudėties dar nesu skaičius šio produkto, bet kažkaip abejoju ar apsieita be dažų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 11 spalio 2008 - 16:57
CIPCIUK
ZEBRA

turit auksines rankas!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 10 11, 17:56)
Nebūčiau tuo tikra  smile.gif Nors aišku sudėties dar nesu skaičius šio produkto, bet kažkaip abejoju ar apsieita be dažų  smile.gif



As tik spejau biggrin.gif as pati neesu tuo tikra 4u.gif
Atsakyti
Kaip įdomiai , esencija cia tas aliejus su kvapu ar ne taip? jei taip jei jo šaukšteli įpilsiu tai jau per daug būna unsure.gif va net parduotuvei pajuosčiau ta romo suspensija nu labai jau ji man dave per nosį , aštri tokia unsure.gif gal jos vos kelių lašiuku reikėtu tada butu tik švelnus kvapas? g.gif:

Owly dziękuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 11, 19:09)


reikia tik keliu lasu esencijos i kepinius, koki kvapas pilsi (apelsina, migdola, etc.), taip ir kvepes smile.gif buteliuko uztenka ilgam, juk ten koncentratas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 11, 17:49)
Galima ir gelytes is tos spalvotos cukraus pudros daryt, ir turesim be dazu rusva ir rozine spalvas biggrin.gif


Na aš taip pagalvojau,kad iš tos pudros aišku būtų spalvota,bet turbūt būtų neryški spalva g.gif Bet pabandyti verta 4u.gif
QUOTE(jurguliux @ 2008 10 11, 17:57)
CIPCIUK
ZEBRA

turit auksines rankas!!! wub.gif

irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 10 10, 17:35)
1 a. š. kepimo miltelių
1/2 a. š. sodos

dar va parašei kad reikia ir sodos ir kepimo miltelių , o neužtenka tik kepimo miltelių? lb jau nemėgstu aš tos sodos g.gif
Papildyta:
QUOTE(KibirVibir @ 2008 10 11, 19:16)
reikia tik keliu lasu esencijos i kepinius, koki kvapas pilsi (apelsina, migdola, etc.), taip ir kvepes  smile.gif buteliuko uztenka ilgam, juk ten koncentratas  smile.gif

nu aš taip irgi galvoju, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 11, 19:20)
Papildyta:

Aš pyliau esencijos kiek parašyta recepte ir perdaug nebuvo, gal dėl to kad mano arbatiniai šaukšteliai maži hihihi.gif
O dėl sodos tai jos visiškai nesijaučia, nes dedasi grietinė mirksiukas.gif
Atsakyti