Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Tau gerai , gyveni " kur tau gerai " hihihi.gif , o ten aisku visko pilna , o mes cia su purskalais valgom doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Srove - gal perdaug uoliai tą žievelę tarkavai - na tiesa nežinau, o gal tu netarkavai ? mirksiukas.gif esmė tame kad įtarkuojamas tik pats viršutinis geltonas sluoksnis - kuo mažiau to balto - oi nepastebėjau, kad kažkas kitas tą patį parašė blush2.gif .
O šiaip yra daug saldumynų, kurių be citrinos žievelės tiesiog neįsivaizduoju - ax.gif - nepeik jos taip ax.gif .

O kaip be gvazdikelių meduoliuose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamm: 09 spalio 2008 - 14:54
QUOTE(aguonele @ 2008 10 09, 15:40)
i kepinius dedu dr.oetker paruosta citrinos zievele spec.kepiniams  thumbup.gif


Nu tai aišku, kad užsieny visokio gėrio pilna, bet ne mūsų nosiai, nemačiau aš tokių Oetker spec. žievelių pirkt (kaip ir dažų parduotuvėse nėra, tik tam tikrose vietose gali gaut)user posted image
Beje, tikriausiai žinot, kad citriną prieš naudojant reikia nušveisti su soda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 09, 15:48)
Tau gerai , gyveni " kur tau gerai " hihihi.gif , o ten aisku visko pilna , o mes cia su purskalais valgom doh.gif  doh.gif  doh.gif



user posted image
Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2008 10 09, 15:56)
Nu tai aišku, kad užsieny visokio gėrio pilna, bet ne mūsų nosiai,  nemačiau aš tokių Oetker spec. žievelių pirkt (kaip ir dažų parduotuvėse nėra, tik tam tikrose vietose gali gaut)user posted image
Beje, tikriausiai žinot, kad citriną prieš naudojant reikia nušveisti su soda biggrin.gif



Nusveist su soda? blink.gif as tik su vandeniu nuplaunu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 09, 15:58)
Nusveist su soda?  blink.gif as tik su vandeniu nuplaunu  blink.gif


Jo, jo, kažkur girdėjau, tikriausiai kažkiek neutralizuoja tuos chemikalus, aš visad apšveičiu su soda, nuskalauju tada jau naudoju, nu kartais patingiu blush2.gif , bet dažniausiai apšveičiu dėl visa ko. biggrin.gif
Atsakyti
Kiskit jus jas kad ir i sieros ruksti , vistiek pilnos hemikalu irnesakyk.gif
Naaaaaa .....i meduolius man ir cinamono ir to pacio medaus kvapo gana ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 09, 14:29)
Na matot , kokie skirtingi zmoniu skoniai , o man citrinos zievele ir vanilinas - patys naturaliausi ir skaniausi prieskoniai kepiniams , o vat gvazdikeliai - wacko.gif beeeee liezuvis.gif


Vanilinas ir man patinka, tik kai jo jauciasi labai nedaug, cinamono jau gali ir daugiau buti, o visokie ten kvapai is buteliuku brrrr...Gvazdikelius megstu truputuka i kompota, tik irgi laaabai nedaug, na o del tos citrinos nu nezinau, nelabai ta zieve ir viskas, pacios sultys-jo, zieve schmoll.gif .
O nuplauti, tai tikrai gerai reikia, as plaunu su amway indu plovikliu, tai kazkaip geriausiai nuima ta riebaline chemija, o dar mus truputi mokino, kad paskui labai gerai reikia nusiplauti rankas, paciupinejus mandarinus, apelsinus, citrinus, nes ta chemija ant ranku labai gerai ir greit skyla ir ka nors kita paciupinejus ir idejus i burna, kaip mat randa sau vieta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 09, 15:48)
Tau gerai , gyveni " kur tau gerai " hihihi.gif

kiekvienas yra savo likimo kalvis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 08, 23:54)
Tortas    "OREO"

user posted image


Cipciuk! Fantastika! wub.gif Pritariu, jūsų tortai tikrai vienas už kitą gražesni wub.gif
Bus tikrai išmėgintas, tik žinoma tokio rezultato mano mėginimas tikrai nepasieks biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Taip - auksiniai zodziai friends.gif
Papildyta:
Oi tongue.gif AS CIA AGUONELIAI RASIAU , dar pamanysit , kad apie papuosima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Cipciuk, tortai fantastiski thumbup.gif tikiuos, galesim uzsisakyt kokiai progai ar be jos blush2.gif

QUOTE(RiMami @ 2008 10 09, 16:10)
Jo, jo, kažkur girdėjau, tikriausiai kažkiek neutralizuoja tuos chemikalus, aš visad apšveičiu su soda, nuskalauju tada jau naudoju, nu kartais patingiu blush2.gif , bet dažniausiai apšveičiu dėl visa ko. biggrin.gif


O as tik nuplikau verdanciu vandeniu...
Atsakyti
vakar kepiau siuos riestainiukus,skanus tikrai.lengvai ir greitai pasidaro.
Atsakyti