Įkraunama...
Įkraunama...

Netradicinės idėjos namuose

Avei, mes darėme pagal užsakymą. Seniau tai tikrai buvo naujovė (tai buvo prieš 5 metus), net eidavo pas mus fotografuoti, o dabar tikrai ir baruose panašių esu mačiusi. Bet faktas tas, kad pirkt nebūna - jie yra daromi. Jei norėtum ir jei esi kaunietė tai galėsiu paklausti savo vyro ir duoti tų žmonių koordinates.
Atsakyti
QUOTE (ely @ 2004 05 06, 14:28)
Avei, mes darėme pagal užsakymą. Seniau tai tikrai buvo naujovė (tai buvo prieš 5 metus), net eidavo pas mus fotografuoti, o dabar tikrai ir baruose panašių esu mačiusi. Bet faktas tas, kad pirkt nebūna - jie yra daromi. Jei norėtum ir jei esi kaunietė tai galėsiu paklausti savo vyro ir duoti tų žmonių koordinates.

Butu labai saunu gauti tu zmoniu telefoniuka. Buciau dekinga clap.gif . Esu ne kauniete, bet vyras dirba Kaune, tai problemu nebus.
O tai nusipirkti kazka panasaus be sansu sad.gif Visur ieskojau.
Atsakyti
QUOTE (Mįsliukė @ 2004 05 04, 17:01)
Mes prieš metus baigėm remontą.Mūsų netradiciniai sprendimai tokie: koridorius sujungtas su gyv. kambariu.Koridoriuje - senovė, kambaryje- nauji laikai smile.gif Juos skiria nedidelė, palaipsniui nudaužytų raudonų molinių plytų sienelė.Ant tų plytų pridedu įvairių baibokų, žvakių thumbup.gif Koridoriaus lubos dekoruotos natūraliais ąžuolo rąstais, kuriuose dar įtaisytos mažytės lemputės. Salone lubos truputį pažemintos, kuriose taip pat mažytės lemputės.Kadangi reikėjo didinti vonią, tai jos sieną taip pat atmūrijom raudonom senoviškom plytom.Taip gavosi tam tikras suderinamumas.Virtuvėje kabo vielinis šviestuvas.Spalvos- mėlyna ir persikas+ raudonos plytos duoda jaukumą.Viską kūrėme patys.Džiugu, kad sulaukiame daug komplimentų.

Raudonots plytos tai man kazkas tokio thumbup.gif thumbup.gif Turetu graziai pas jus ten atrodyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Sara @ 2004 03 05, 09:39)
Darykite didiuli plokscia akvariuma itaisyta sienoje. akvariumas praleis sviesa ir atrodys ispudingai... aisku, tik jai megstat zuveles biggrin.gif wink.gif

Super thumbup.gif Bet ko gero, kaina ir prieziura taip pat turetu buti ypatinga... sad.gif
Atsakyti
na man patinka atejusi mada - i stiklini beveik kaip akvariuma (is grudinto stiklo) prikrauti akmenu. Tokius daykelius ikomponuoja ir i siena, ir i grindis - pakrasciais.Labai grazu, jei dar su atitinkamu apsvietimu. Arba dali sienos, kuri pvz. nuo kokios spinteles zemyn, isklijuoti kokiais akmenim ar kitokiom dekoratyv.plytom, ir sita reikala pridengti stiklu. Kas mates, supranta apie ka as. g.gif
Atsakyti
Kiek geru ideju thumbup.gif Butu smagu, kad kas gali ir idetu nuotraukyciu

Mes tai isidejom matinio stiklo duris be jokiu remu, atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (NRima @ 2004 06 29, 14:39)
Mes tai isidejom matinio stiklo duris be jokiu remu, atrodo thumbup.gif

Papasakok placiau apie jas: kaip jos slankioja/darinejas, kaip pritaisytos. Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 06 29, 23:18)
Papasakok placiau apie jas: kaip jos slankioja/darinejas, kaip pritaisytos. Kokia kaina?

Tokias panasiai duris daro ofisuose, tvirtinasi virsuj ir apacio kazkuom, darosi i abi puses. Namuose irgi atrodo gerai
Atsakyti
Nezinau kaip cia man pacituoti. g.gif ..Apie zvaigzdes.Zinokite vaiku 2.gif kambaryje, ypac melyname priklijuoti neoniniu zvaigdziu...Kaip graziai atrodo, o vakare iejus net romantiskai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (melagele @ 2004 07 13, 18:59)
Nezinau kaip cia man pacituoti. g.gif ..Apie zvaigzdes.Zinokite vaiku 2.gif kambaryje, ypac melyname priklijuoti neoniniu zvaigdziu...Kaip graziai atrodo, o vakare iejus net romantiskai thumbup.gif

Is kur tu zvaigzduciu gaut?T.y kur nupirkt?

vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE (Eaglet @ 2004 06 28, 22:24)
na man patinka atejusi mada - i stiklini beveik kaip akvariuma (is grudinto stiklo) prikrauti akmenu. Tokius daykelius ikomponuoja ir i siena, ir i grindis - pakrasciais.Labai grazu, jei dar su atitinkamu apsvietimu. Arba dali sienos, kuri pvz. nuo kokios spinteles zemyn, isklijuoti kokiais akmenim ar kitokiom dekoratyv.plytom, ir sita reikala pridengti stiklu. Kas mates, supranta apie ka as. g.gif

Gal kartais zinai, kur galima nusipirkti tu spalvotu akmenu?
Atsakyti
QUOTE (*Džela* @ 2004 07 13, 21:15)
Gal kartais zinai, kur galima nusipirkti tu spalvotu akmenu?

geliu salonuose buna wink.gif
Atsakyti