Įkraunama...
Įkraunama...

Netradicinės idėjos namuose

QUOTE (Chilli @ 2004 07 13, 21:21)
geliu salonuose buna wink.gif

Ir Thomas Philips'e maciau.
Atsakyti
Dekui, leksiu rytoj paziuret.
Atsakyti
Edija, zinai seniai Lietuvoje bebuvau ir dabar nezinau, gal kokiuose unevermaguose turetu buti, vaiku zaislu skyriuje...Pasiklausinek pardaveju....
Atsakyti
QUOTE (*Džela* @ 2004 07 13, 21:15)
Gal kartais zinai, kur galima nusipirkti tu spalvotu akmenu?

Man asmeniskai graziausia butu, jei akmenys butu nuo pajurio - plokstesni. Bet yra, pvz.Senukuose, pirkti tokiu kaip bloku dekoratyviniu, kurie imituoja skaldyta akmeni - sviesiai gelsvos spalvos esu macius. O jeigu pirkti akmenis ketini is salono - kazin ar apsimoka. Gal verciau kur karjeruose pasirinkti. Netgi esu maciusi skelbimu (tokiuose kaip Alio reklama), kad parduoda akmenis.
Papildyta @ [mergetime]1089823829[/mergetime]
Cia galima paziureti i panasu dekor.akmenu panaudojima. Tik kad cia dideli plotai/ir be stiklo.

http://interjeras.asa.lt/5/47
Atsakyti
Man reikia spalvotu stikliniu akmenu, as jais noriu papuosti pazemintu lubu krasta .
Atsakyti
QUOTE (Edija @ 2004 07 13, 20:03)
Is kur tu zvaigzduciu gaut?T.y kur nupirkt?

vacation1.gif

Tokias svieciancias fosforines zvaigzdes (ir ne tik jas) pardavineja Maximose, dazniausiai pries Kaledas
Atsakyti
QUOTE (*Džela* @ 2004 07 14, 20:34)
Man reikia spalvotu stikliniu akmenu, as jais noriu papuosti pazemintu lubu krasta .

biggrin.gif supratau
Pigiausiai tu splavotuju stiklinuku maciau JYSK. Bet spalvu pasirinkimas ribotas. Ir va, lieka dar tada geliu pardes
Atsakyti
QUOTE (Freja @ 2004 04 27, 21:58)
beje, ka tikrai darysiu, tai pirksiu veidrodzius ant sienu- didokus, iremintus i gan didokus, auksinius/sidabrinius remus. Skamba kaip is senienu parduotuveles, bet zinokit atrodo, tai thumbup.gif thumbup.gif [/color][/b]

reikes daznai valyti, lieka zymes nuo rasojimo g.gif
Atsakyti
As zinau kur rast spalvotu stikliniu akmenuku smulkiu ir stambiu bet nezinau ar tokiu .
Atsakyti
QUOTE (renax @ 2004 07 23, 13:55)
As zinau kur rast spalvotu stikliniu akmenuku smulkiu ir stambiu bet nezinau ar tokiu .

Butu nepaprastai idomu suzinoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(raige @ 2004 03 05, 09:35)
Turiu toki rupesti. Turim pereinamus kambarius, norim padaryt tokia pertvara, kad jie taptu nepereinami. Tik labai noreciau, kad ta pertvara nors kiek praleistu shviesa, kad koridoriukas, kuris gautusi, nebutu aklinai tamsus neuzhdegus shviesos. Kazhkas patare daryt ja ish stikliniu blokeliu, dabar jau ju yra plonu , visokiu spalvu ir visai grazhiu, bet jie man vis tiek tarybiniais laikais kvepia - baseinais, tualetais ir sporto salemis.
Patarkit ka nors.


Mes prieskambari stiklo blokeliais atskyreme, nes tik iejus pro duris vejas lisdavo smile.gif labai grazu ir nekvepia jokiu sovietmeciu, be to, ir stiklo blokeliu dabar kokiu tik nera. Mes rinkomes is pigesniu, bet likom patenkinti, liko sviesa, ko butumem neteke kitu atveju, originalu ir silta...wink.gif
Atsakyti
sena gera pamiršta tema bigsmile.gif
kas naujo atradimų fronte?
Atsakyti