Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

Sveikos mamos, mano dukra irgi karts nuo karto pakosti taip posmarkiai mano akim. Be to, ir temperaturos turi, gal pagavo koki virusa... Siandien buvom pas gydytoja, israse antibiotiku hiconcil... Sake, kad yra siek tiek karkalu kaip supratau. Siaip kosti koki trejeta dienu. Kazkaip kai sake, kad reikia tuos antibiotikus gert, nesumasciau paklaust gal galima kaip nors kitaip pagydyt vaika... Perskaiciau kelis Jusu pasisakymus ir matau, kad antibiotikus skiria kai vaikas jau ilgiau kosti... Tai dabar ir neezinau kaip cia elgtis... Taip nesinori ju duoti mazajai... Dar negavus ji jokiu antibiotiku. Ka galvojat? g.gif Dar nepaminejau, kad bandysim gerti ir sirupa fluditec. Pazistama sake, kad ir jis siek tiek "naikina" tuos karkalus... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _vetra_: 30 kovo 2010 - 15:15
QUOTE(_vetra_ @ 2010 03 30, 15:11)
Sveikos mamos, mano dukra irgi karts nuo karto pakosti taip posmarkiai mano akim. Be to, ir temperaturos turi, gal pagavo koki virusa... Siandien buvom pas gydytoja, israse antibiotiku hiconcil... Sake, kad yra siek tiek karkalu kaip supratau. Siaip kosti koki trejeta dienu. Kazkaip kai sake, kad reikia tuos antibiotikus gert, nesumasciau paklaust gal galima kaip nors kitaip pagydyt vaika... Perskaiciau kelis Jusu pasisakymus ir matau, kad antibiotikus skiria kai vaikas jau ilgiau kosti... Tai dabar ir neezinau kaip cia elgtis... Taip nesinori ju duoti mazajai... Ka galvojat?  g.gif Dar nepaminejau, kad bandysim gerti ir sirupa fluditec. Pazistama sake, kad ir jis siek tiek "naikina" tuos karkalus...  unsure.gif

1. jei pagavot virusą antibai nepadės schmoll.gif pas mus poliklinikoj daro tyrimus koks susirgimas virusinis ar bakterinis. gal pas jus tokį daro g.gif
2. sunku ką patart g.gif keista kad yra karkalų o tempos ne g.gif

aš gal pagirdyčiau fluditec o paskui gal naudočiau antibus . fluditec skiriamas sergant bronchitu kelia skreplius iš bronchų 4u.gif geras vaistams
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2010 03 30, 17:16)
1. jei pagavot virusą antibai nepadės  schmoll.gif pas mus poliklinikoj daro tyrimus koks susirgimas virusinis ar bakterinis. gal pas jus tokį daro g.gif
2. sunku ką patart  g.gif  keista kad yra karkalų o tempos ne  g.gif

aš gal pagirdyčiau fluditec o paskui gal naudočiau antibus . fluditec skiriamas sergant bronchitu kelia skreplius iš bronchų 4u.gif  geras vaistams



Labai aciu uz atsakyma 4u.gif Gydytoja nepasiule tirtis koks susirgimas g.gif Dukra praktiskai nesirgus, tai man cia nezinomas pasaulis turiu minty gydyma ir visa, kas su juo susije... Nors sake, jei nepades antibiotikai, tuomet tirtu krauja, tai gal cia ir yra tas tyrimas g.gif
Tik noriu pabrezt, kad ir temperaturos turi. Vakar ir uzvakar turejo daugiau (38,5 vidutiniskai), o siandien maziau (37,5). Sakau gal po truputi gereja g.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2010 03 30, 15:42)
Labai aciu uz atsakyma  4u.gif Gydytoja nepasiule tirtis koks susirgimas  g.gif Dukra praktiskai nesirgus, tai man cia nezinomas pasaulis turiu minty gydyma ir visa, kas su juo susije... Nors sake, jei nepades antibiotikai, tuomet tirtu krauja, tai gal cia ir yra tas tyrimas  g.gif
  Tik noriu pabrezt, kad ir temperaturos turi. Vakar ir uzvakar turejo daugiau (38,5 vidutiniskai), o siandien maziau  (37,5). Sakau gal po truputi gereja  g.gif

ui kaip čia aš nuskaičiau kad tempos nėra doh.gif blush2.gif na jei vakare temperatūra kils tada girdyčiau 4u.gif

o dėl tyrimų tai kad kažkaip atvirkštinė reakcija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2010 03 30, 17:48)
ui kaip čia aš nuskaičiau kad tempos nėra  doh.gif  blush2.gif na jei vakare temperatūra kils tada girdyčiau  4u.gif

o dėl tyrimų tai kad kažkaip atvirkštinė reakcija  lotuliukas.gif



Na ziuresime kaip cia si vakara bus. Didelis dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikte777 @ 2010 02 11, 14:50)
sveikos mamytes...

o as jau nebezinau ka daryt man su  savaja vieneriu metuku dukryte,turime tokia problema, kad bega liulis,kosejam slapiai,labai smarkiai, o ypac kai atsikeliame is po nakties net iki atpilinejimo sad.gif atsisako gert belekokius vaistus sad.gif istraukt babbauziuku neleidzia...kriokia kaip skerdziama!!! as jau nebezinau ka daryt...nieko negeria aport pienuka sad.gif jokiu arbateliu  ir t.t.. turiu problema....bijau,kad neissivystytu koks chroninis bronchitas sad.gif gal kuri buvo susidurusi su tokia problema???? ACIUUUUUUUUU.....



pas mus lygiai taip pat verysad.gif rytais vos nevemiam karkalais, buvo ir su kraujuku doh.gif sergam 3 para laukiu nesulaukiu pagerejimo. O kaip jus dabar laikotes? po keliu dienu buvo pagerejimas?

mums pripazino bronchita, geriam ventolino sirupa, ospamox, paracitamolio zvakutes (tem.38) ir pinasol i nosi. Isties labai baisu pasidaro kaip koseja, dusta iki pamelynavimo..
Atsakyti
Mano mazasis daznai serga bronchitais, jam kiekviena sloga baigiasi kosuliais su vemimu, bet kazkaip iki siol sukames be rimtu vaistu, kai buna labai sunku ir negali atsikoseti, ventolino purskiu, nes jis veikia greitai. Tik jei pradeda karsciuoti ne ligos pradzioje, o po savaites slogavimo ir dar ima koseti, tai stengiuosi kraujuko tyrima padaryt, kad bakterines infekcijos nepraziopsot, nors dazniausiai ziuriu pagal vaiko bukle, jie nukritus tempai elgiasi kaip visada, zaidzia geria skyscius nepergyvenu.
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2010 03 30, 15:16)
1. jei pagavot virusą antibai nepadės  schmoll.gif pas mus poliklinikoj daro tyrimus koks susirgimas virusinis ar bakterinis. gal pas jus tokį daro g.gif
2. sunku ką patart  g.gif  keista kad yra karkalų o tempos ne  g.gif

aš gal pagirdyčiau fluditec o paskui gal naudočiau antibus . fluditec skiriamas sergant bronchitu kelia skreplius iš bronchų 4u.gif  geras vaistams

4u.gif maniskis ne karta yra persirges plauciu uzdegimu o temp nebudavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rutuliukas*: 05 balandžio 2010 - 17:41
mano 7 men mergyte antra diena, tarsi is niekur nieko, pradejo aralais koseti, gan stipriai. pries tai 4 men turejo sloga, nors niekas negalejo paaiskinti, nuo ko, galiausiai alergologe ITARE, kad nuo auksinio stafilkoko (nes rado jo ant vaiko odeles, zarnyne, mano piene).

Blogiausia, kad jokiu sirupu ar arbatzoliu arbateles vaikui duoti negaliu- alergiska. Siuo metu ir taip visas visas kunelis isbertas stipriai sad.gif antibiotiku irgi ne iseitis butu duoti, nes turim disbakterioze, ryjam dideliais kiekiais geruju bakteriju, o stafilokokas vis tiek bujoja zarnyne, nors viduriavimas (jis buvo visa laika) jau mazeja. nu nei siaip, nei taip. Sunkia mazaraujyste atstatem per dvi savaites homeopatiniais zirniukais(gelezies preparatams alergiska buvo), tai ir dabar gal teks to griebtis....
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 04 05, 18:44)
mano 7 men mergyte antra diena, tarsi is niekur nieko, pradejo aralais koseti, gan stipriai. pries tai 4 men turejo sloga, nors niekas negalejo paaiskinti, nuo ko, galiausiai alergologe ITARE, kad nuo auksinio stafilkoko (nes rado jo ant vaiko odeles, zarnyne, mano piene).

Blogiausia, kad jokiu sirupu ar arbatzoliu arbateles vaikui duoti negaliu- alergiska. Siuo metu ir taip visas visas kunelis isbertas stipriai sad.gif antibiotiku irgi ne iseitis butu duoti, nes turim disbakterioze, ryjam dideliais kiekiais geruju bakteriju, o stafilokokas vis tiek bujoja zarnyne, nors viduriavimas (jis buvo visa laika) jau mazeja. nu nei siaip, nei taip. Sunkia mazaraujyste atstatem per dvi savaites homeopatiniais zirniukais(gelezies preparatams alergiska buvo), tai ir dabar gal teks to griebtis....

o kaip pamatyti ant vaiko odeles ta stafilokoka? g.gif
Atsakyti
daromas odos paselis, laboratorijoj.
Atsakyti
Nuo kosulio atsirado nauji purškaliukai į gerklę vaikams,augaliniai Faringospray bei Laringospray. Mūsų gydytoja juos labai išgyrė,norėtųsi išgirsti daugiau nuomonių,kas jau spėjo išbandyti g.gif
Atsakyti