QUOTE(mindudo @ 2008 10 10, 16:50)
Taip ir kyla susipriešinimas, nepatiklumas, savivertės sumažėjimas, kai viskas daroma tik savo poreikiams patenkinti...
<mindudo>... pasyvaus pasipriešinimo, meilės ir tarpusavio pagalbos idėjos tinka tada, kai nėra tikimybės laimėti jėga. Tarkim Lietuva ir Tarybų Sąjunga, Indija ir Anglija... Tai yra visos visuomenės pasipriešinimas išorinei agresijai. Šalies viduje pasikeitimai daromi tik prievartiniu būdu.
Papildyta:QUOTE(salve123 @ 2008 10 10, 16:53)
Ne nu jūs šaipotės iš manęs? Ką reiškia esate įsitikinęs?
O dėl to veiksmingumo tai aplamai juokinga. Viena vertus teigiate, kad teismai turintis specialų mechanizmą, nesugeba apginti vyrų teisių, tai kažkokia visuomeninė organizacija tai padarys? Ir dar veiksmingai. Kokiu būdu. Garsiai rėkdami, kaip Rinau.

Aš esu įsitikinęs. Nes jau ne kartą norėjau skirti šiai idėjai savo likusį gyvenimą, bet blaiviai suprantu, kad nesugebėsiu ir galiu tik diskredituoti idėją. Bet tikrai atsiras tas - išrinktasis ir išlaisvins Siono žmones

Taip, rėkdami. Galbūt samdydami iš bendrai surinktų, suaukotų, iš 2proc surinktų piningų geriausius advokatus ir viešai skelbdami iškovotas pergales.
Kaip manot, ar išdrįstų Konstitucinis Teismas pripažinti, kad tėvų ir motinų teisės auginti savo vaiką nėra lygios, kaip tai padarė Aukščiausiasi Teismas?
Vyrai turi patikėti, kad tai įmanoma. Tėvas, auginantis savo vaikus turi tapti ne pirmo puslapio sensacija, bet norma.