QUOTE(Medinis @ 2008 10 13, 18:00)
Ne, neįgaus. Nes tokios teisės nėra.
Taip, apie priežiūrą po skyrybų. Bet esu įsitikinęs, kad pasikeitus visuomenės požiūriui į tėvus, auginančius vaikus po skyrybų, pasikeistų žmonių požiūris į vaiko priežiūrą šeimose. Butent šia eilės tvarka, o ne priešingai, kaip teigia čia diskutuojanti šeima.
Jūs šnekate savo - išsilavinusio vyro vardu ir jums bepigu operuoti aukštomis frazėmis, statistika, remtis kitų savo pažįstamų - taip pat, neabejoju, išsilavinusių ir protingų žmonių patirtimi. Ir aš net neabejoju, kad jūs ir dar šimtai vyrų tikrai psirūpintų savo vaikais ir sugebėtų juos išauginti.
Tačiau aš bandau jums pasakyti, kad jūsų siūlomas įstatymas įsigalios VISAI Lietuvai. Ir būtent dėl vaikų gerovės darau prielaidą, kad šiam įstatymui dar ne metas mūsų šalyje dėl jau anksčiau mano minėtos statistikos.
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2008 10 13, 18:03)
Tačiau šioje temoje kalbama apie kitą - psichologinio smurto iš motinos pusės sritį. Straipsnyje pateikti skaičiai.
Drįsiu teigti, kad psichologinio smurto atveju iš motinų pusės yra daugiau nei fizinio iš tėvų.
Taip, tokia tikrai egzistuoja ir taip pat visi čia jau priėjo konsensuso, kad TAIP NETURI BŪTI. Tačiau jūsų siūlomas "atvirkštinis" mechanizmas, kad gal iš pradžių pažiūrim, kaip veiks ANAS įstatymas, kaip ten su tuo PAS ir MAS bus, o po to jau galvosim, - irgi ne išetis, o man net panašus į labai rizikingą eksperimentą, kurio padariniai nenuspėjami.
Reziumė: esu tikra, kad TURI būti kitų būdų, kaip spręsti PAS problemą.
Nėra nieko uždengta, kas nebus atidengta, ir nieko paslėpta, kas nepasidarys žinoma. (Mt 10, 2433)