Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gadinate orą vyrui girdint?:D

Apklausa: Ar gadinate orą vyrui girdint?:D (722 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(*Liūtė* @ 2010 07 30, 20:38)
Mes 5m vede, riaugejimas,nosies krapstymas irgi nedaromas prie akiu. Man asmeniskai slyktu. Tikrai...
Tai kojos zelia, bet ar butina depiliuotis jam matant? Tikrai man neidomu kaip jis ten sau apsiskutineja ar nosi krapsto.
Niekas nesako, kad ryte reikia sokti is lovos ir begti dazytis,ar negali matyti susivelusios mirksiukas.gif


O tada galiu paklausti, ką darot, jei išgėrus kokio gazuoto gėrimo jaučiat, kad tuoj atsirūgsit? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(hemetra @ 2010 07 30, 17:52)
Man atrodo kad tai ateina is seimos.



Greičiausiai taip ir yra smile.gif Tiek mano, tiek MB šeimose iš viso TO nedaroma kažkokios problemos. Aišku, prie stalo nepradėsi "kiauliškai" elgtis ar kokioj kitoj tikrai labai netinkamoj vietoj/situacijoj, ribos yra, bet kad atsirūgt bėgt kažkur, tai nieko bėgant nemačiau. Ora gadinamės ir tik tarp savo šeimų lotuliukas.gif Gal būčiau augus visko "gėdydamasi" tai ir galvočiau kitaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eneira7 @ 2010 07 31, 00:05)
O tada galiu paklausti, ką darot, jei išgėrus kokio gazuoto gėrimo jaučiat, kad tuoj atsirūgsit? smile.gif
Papildyta:
Greičiausiai taip ir yra smile.gif Tiek mano, tiek MB šeimose iš viso TO nedaroma kažkokios problemos. Aišku, prie stalo nepradėsi "kiauliškai" elgtis ar kokioj kitoj tikrai labai netinkamoj vietoj/situacijoj, ribos yra, bet kad atsirūgt bėgt kažkur, tai nieko bėgant nemačiau. Ora gadinamės ir tik tarp savo šeimų  lotuliukas.gif Gal būčiau augus visko "gėdydamasi" tai ir galvočiau kitaip smile.gif


As nesigediju to, tiesiog mano seimoje tai yra nekulturinga ir viskas. Tiek vyro tevu,tiek mano tevu.

Atsirugstu tyliai,prisidengiu burna ir atsiprasau, bet garsiai neriaugejame mirksiukas.gif Niekas nedaro is to tragedijos, nescia budama i gala sunkiai nulaikydavau dujas, budavo ir pagadindavau ta ora mirksiukas.gif Bet tai yra netycia.
Atsakyti
sakykit.
Gal kas zino.
Bezdant..reikia ranka prisidengt sikna ar ne?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 07 31, 07:48)
sakykit.
Gal kas zino.
Bezdant..reikia ranka prisidengt sikna ar ne?

Cia jau kaip tamstai patogiau, nes tikiuosi bezdate ne prie zmoniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2010 08 07, 00:10)
Cia jau kaip tamstai patogiau, nes tikiuosi bezdate ne prie zmoniu  biggrin.gif

Kokia tu ziauri, gal vyrukas rimtai klausia patarimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 07 31, 07:48)
sakykit.
Gal kas zino.
Bezdant..reikia ranka prisidengt sikna ar ne?

QUOTE(Roxetė @ 2010 08 07, 00:10)
Cia jau kaip tamstai patogiau, nes tikiuosi bezdate ne prie zmoniu  biggrin.gif

....O jei, neduok Dieve, prie zmoniu, tai ne tik prisidengti reiketu, bet ir uzsikimsti su ranka biggrin.gif

QUOTE(Adrinėja @ 2010 08 07, 01:12)
Kokia tu ziauri, gal vyrukas rimtai klausia patarimo  lotuliukas.gif

As visai ne ziauri... tik klausimas vyrioko kiek ziaurokas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eneira7 @ 2010 07 29, 22:41)
Mano jautrus organizmas, kaip tik vakaras, taip ir pilvą pučia. Jei jau paklausyčiau kai kurių čia rašančių patarimo lakstyt į tualetą, tai apsigyvent man ten reiktų naktim biggrin.gif Tad prie MB pirsčioju nesivaržydama, vis gi kartu jau laaabai ilgai. O prie aplinkinių ne tik kad pirsčiot negaliu, bet ir pvz svečiuose didesnio reikalo padaryt neišeina. Net baisu pagalvoti apie kokią išvyką su nakvyne, rodos jau visą pilvą raižo vos ne iki ašarų nuo sulaikymo, bet neišeina ir viskas. Va, atsikraustė pas mus MB brolis. Tai naktį net miegodama negalėdavau pirstelt, ryte vos iš lovos nuo skausmo išlipdavau. Tai pagaliau apsipratau bent jau tiek, kad kai anas kitam kambaryje pirsteliu ir iš kart garsiai kaltę MB suverčiu  lotuliukas.gif  O jei jau tenka eit į wc kai MB brolis namie, tai per telefoną muziką tualete pasileidžiu biggrin.gif

Už tai man nesuprantama, kaip ilgai gyvenant su žmogum galima to gėdytis. Belieka dar tik prieš saviškiui pabundant "nusišpakliuoti" veidą, kad ne tik mandagi, bet ir graži būtum, va tada jau visas rinkinys  lotuliukas.gif
O ką Jautiena aprašė, tai čia iš vis dar gėlytės.. Aš geriau patylėsiu..  lotuliukas.gif

O tai tas jautrus organizmas ne namie pasidaro ne jautrus? Ar prie to vyro brolio.. Nu nenumirstat gi neissibezdejus kazkaip.. Tai gal cia tiesiog iprotis pas tamsta toks-kad namu sienos tiesiog sukelia nenugalima nora bezdet..kaip suniukui seiletekis nuo ko ten paaktyvedavo.. g.gif
O makijazo su bezdejimu na gal nereiktu lygint..vienas gi daromas del estetinio pagerinimo,kitas gi atvirksciai,man regis..
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2010 08 07, 16:07)
O tai tas jautrus organizmas ne namie pasidaro ne jautrus? Ar prie to vyro brolio.. Nu nenumirstat gi neissibezdejus kazkaip.. Tai gal cia tiesiog iprotis pas tamsta toks-kad namu sienos tiesiog sukelia nenugalima nora bezdet..kaip suniukui seiletekis nuo ko ten paaktyvedavo.. g.gif
O makijazo su bezdejimu na gal nereiktu lygint..vienas gi daromas del estetinio pagerinimo,kitas gi atvirksciai,man regis..

Teisingai smile.gif Mes su vyru jau 10 metų ir nei karto nesu prie jo specialiai pagadinus oro, nors mano žarnynas taip pat labai jautrus. Beje, jis taip pat prie manęs ir prie bet kokių kitų žmonių nebezda. Taip pat buvo ir mūsų abiejų šeimose. Matyt mes taip išauklėti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ricca*: 07 rugpjūčio 2010 - 15:37
QUOTE(Eneira7 @ 2010 07 29, 22:41)
Mano jautrus organizmas, kaip tik vakaras, taip ir pilvą pučia.

Ne organizmas jautrus, o virškinimo sistemos problemos ir nulis kultūros. Žiūrėkite, ką valgote, pasikonsultuokite su gydytoju ir pradėkite pagaliau gerbti žmogų, kuris yra šalia jūsų.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 08 07, 17:34)
Ne organizmas jautrus, o virškinimo sistemos problemos ir nulis kultūros. Žiūrėkite, ką valgote, pasikonsultuokite su gydytoju ir pradėkite pagaliau gerbti žmogų, kuris yra šalia jūsų.


Na, jaučiuosi pakankamai kultūringa, ką valgau stebiu ir šalia esantį žmogų tikrai gerbiu. Čia jau kiek žmonių, tiek nuomonių.. smile.gif
Atsakyti
Kokios jūs žavingai atviros... flirt.gif
Atsakyti
as manau kad bezdejimas yra naturalus procesas ir to nereikia gedytis.

bet pas mane tokia beda , maniskiui nusibezdeti , na kad ir trupuciuka pirsteleti ar nusiriaugeti prie jo jam tai didziausia slykstyne..pagal ji tai yra nepriimtina daryti net prie artimiausiu . kai kalba pasisuka siuo klausimu as visad jam issakau kad tai yra naturalu ir prie savu juk nereikia gedytis, bet ne , jam tai SLYKSTU . tad nenoredama jam buti SLYKSTI prie jo stengiuosi neisleisti ne garselio ..
as bijau prie jo net menkiausia garseli isgerti, beveik pastoviai turiu gerti espumizana, kad tik kuo maziau pustu pilva.. jei wc budama isleidziu bent menkiausia garseli, sedziu raudona kaip burokas bijodama ar tik jis neisgirdo .. kaip pavargau jau nuo to visko. nes kai gyvenau seimoje pas mus ten visas sitas reikalas budavo naturalus, atsimenu prisivalgydavom visi kopustienes ir nebudavo baisu pirsteleti prie visu, nes tai juk naturalu ax.gif
bet kai apsigyvenau su savo dabartiniu, jis bene iskart man privare kazkokia paranoja kuri tesiasi jau dvejus metus. jus moterytes net neisivaizduojat kaip tai sunku nuolat sitaip kovoti su naturaliu bezdejimo procesu .. verysad.gif
Atsakyti