Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gadinate orą vyrui girdint?:D

Apklausa: Ar gadinate orą vyrui girdint?:D (722 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
bjauriausi dalykai islenda ne is siknos, o is burnos.

Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 08 13, 20:23)
as manau kad bezdejimas yra naturalus procesas ir to nereikia gedytis.

O šikimas prie tėvų yra natūralus procesas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Braun @ 2010 08 13, 21:11)
O šikimas prie tėvų yra natūralus procesas ar ne?


o gimdymas prie vyro?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 08 13, 21:12)
o gimdymas prie vyro?

Taip (tikriausiai). Negėdingas, ta prasme. Nes natūralus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braun: 13 rugpjūčio 2010 - 20:20
QUOTE(Aquawille @ 2010 08 13, 20:23)
net neisivaizduojat kaip tai sunku nuolat sitaip kovoti su naturaliu bezdejimo procesu  .. verysad.gif

tai susiraskit bezduką kaip ir jūs ir bus rami galva... nereiks "kovot su bezdėjimo procesu" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 08 13, 20:23)
as manau kad bezdejimas yra naturalus procesas ir to nereikia gedytis.

bet pas mane tokia beda , maniskiui nusibezdeti , na kad ir trupuciuka pirsteleti ar nusiriaugeti prie jo jam tai didziausia slykstyne..pagal ji tai yra nepriimtina daryti net prie artimiausiu . kai kalba pasisuka siuo klausimu as visad jam issakau kad tai yra naturalu ir prie savu juk nereikia gedytis, bet ne , jam tai SLYKSTU . tad nenoredama jam buti SLYKSTI  prie jo stengiuosi neisleisti ne garselio ..
as bijau prie jo net menkiausia garseli isgerti, beveik pastoviai turiu gerti espumizana, kad tik kuo maziau pustu pilva.. jei wc budama isleidziu bent menkiausia garseli, sedziu raudona kaip burokas bijodama ar tik jis neisgirdo .. kaip pavargau jau nuo to visko. nes kai gyvenau seimoje pas mus ten visas sitas reikalas budavo naturalus, atsimenu prisivalgydavom visi kopustienes ir nebudavo baisu pirsteleti prie visu, nes tai juk naturalu  ax.gif
bet kai apsigyvenau su savo dabartiniu, jis bene iskart man privare kazkokia paranoja kuri tesiasi jau dvejus metus. jus moterytes net neisivaizduojat kaip tai sunku nuolat sitaip kovoti su naturaliu bezdejimo procesu  .. verysad.gif

Sutinku su jusu vyro nuomone ax.gif Man visi tie riaugejimai, bezdejimai, siurbciojimai, cepsejimai yra nesisiauklejimo pozymis mirksiukas.gif
Atsakyti
Aquawille
uzjauciu jus 4u.gif sunku kai n metu buvo vienaip ir naturalu, o dabar vos ne uzsiuta doh.gif
dazniausiai (bent kiek as zinau) tai kur toooks poziuriu, charakteriu ir kitu budu nesuderinamumas, poros ilgai neistveria unsure.gif
linkiu kad jums butu viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 14 rugpjūčio 2010 - 01:17
Plem,kad tik tokios bedos seimoj butu-riugtelt,pirstelt.Visi mes is kuno ir kraujo,visi taip padarom,netobuli esam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2010 08 14, 02:23)
Plem,kad tik tokios bedos seimoj butu-riugtelt,pirstelt.Visi mes is kuno ir kraujo,visi taip padarom,netobuli esam biggrin.gif

pritariu, kad tik tokios bedos butu drinks_cheers.gif nes buna daug didesniu nelaimiu cool.gif
Atsakyti
Negadinu ,nors vyras kartais pagadina...mano seimoj kurioje augau visi gadindavo ir buvo normalu ,pasijuokdavom ir tiek kaip vaikai.
Atsakyti
Man kazkaip cia ne issiauklejimo dalykas, o higienos. Kazkaip bezdet kokioj virtuvej tai ka as zn.. g.gif nueini i tualeta ir padarai ka reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 08 14, 13:08)
Man kazkaip cia ne issiauklejimo dalykas, o higienos. Kazkaip bezdet kokioj virtuvej tai ka as zn..  g.gif nueini i tualeta ir padarai ka reikia  biggrin.gif


tau gerai.
Gyveni vieno kambario bute 9 m2, kur iki tualeto 2 metrai.
O ka daryt normaliem zmonem, kur gyvena normalaus dydzio namuose...
Atsakyti