Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kūdikis gali būti be kepurytės vasarą?

Aš tai dukrytei dedu tokią skrybėlytę, ausų nedengiančią, tik nuo saulės. O šiaip man ir saugiau, aš tikriausiai irgi iš tų bailiųjų mamyčių biggrin.gif
Atsakyti
dedu savo mazuliui kepuryte su kazirku, manau kad reik.
Atsakyti
nededu kepurės schmoll.gif
Atsakyti
O ka daryt, jei mano 9 men saunuolis kepure nusitraukia ta pacia sekunde kai tik as ja uzdedu? doh.gif Su raistukais uztrunka kiek ilgiau - kelias sekundes...
Jei vejas didesnis, tai ir ciupineju ausis - ar dar nesuledejo g.gif
Atsakyti
Nededu kepures schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2007 07 16, 13:12)
Nededu kepures schmoll.gif

Ir per tokį karštį, kaip šiandien? Čia gi net suaugęs gali šilumos smūgį gauti doh.gif
Atsakyti
o as kepuryte dedu nuo saules- jei einam vaikscioti sauleta diena- tokia plonyte, nedengiancia ausyciu, o jei vejuota- dedu irgi plona, bet dengiancia ausis. bet jei vaikstinejam kai apsiniauke ir be vejo, tai be kepures tongue.gif
Atsakyti
Pediatre man patare iki keturiu men bunant lauke nepalikti plikos galvytes,ypac maumenelio srityje
Atsakyti
Jei nera stipraus vejo nededu kepurytes.
Atsakyti
Manoji pupa visada su apdangalu ant galvos. Priklauso nuo orao ar tai plona kepurytė ar skarelė, kartais dedu ir skrybėlaitę, bet ji visada būna mažosios rankose, labai susidomėjus ją ragauja lotuliukas.gif . Jei nebūna saulės ir pakankamai šilta, tada dedu juostą dengiančią tik ausis. Čia kiekvienos mamytės reikalas, bet man ramiau kai vaikutis kažką ant galvytės turi rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tik šiandien išdrįsau be kepurės į kiemą išnešti, vakare kai jau saulės nebuvo,o vis dar be proto karšta . Šiaip tai turiu tokia ploną su raišteliais ir nuo saulės, ir ausytėm nuo vėjo .
Atsakyti
Mano sūnus turi daug plaukų, kai uždedu kepurytę, dar daugiau sušyla, tad stengiuos dėti kuo mažiau. Jei saulėje ir ilgiau nei 5-10 minučių, tai suprantama - dedu, jei pavėsis, nors ir vėjukas tai ne. Man rodos, baisiau kai sušyla, o paskui vėjas perpučia. Kartais matau mamos išsiplikinusios, o vaikai vežime dar ir su kepure, taip norisi, sakyt, užsidėk pati tą kepurę ir į vežimą, ar patiks.
Atsakyti