Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kūdikis gali būti be kepurytės vasarą?

Mes visa laika su kepuryte 4u.gif Aisku kai vezimelyje guli galima ir nuimti, bet ant tiesiogines saules pavojinga be kepurytes schmoll.gif Gal tai dar iprocio reikalas deti ar nedeti kepuryte g.gif As ir vyresniajam visa laika sakau kepke uzsideti ir maziukui nepamirstu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(skriba @ 2007 07 18, 10:11)
Kartais matau mamos išsiplikinusios, o vaikai vežime dar ir su kepure, taip norisi, sakyt, užsidėk pati tą kepurę ir į vežimą, ar patiks.

Bet kepurės gi ne žieminės, o plonos skarytės ar skrybėlaitės mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausiau savo gydytojos nuomones apie kepures. Sake vasara tikrai nereikia, nebent labai saltas vejas. Ausu uzdegimo vasaros vejelis tikrai nesukelia (ji sukelia infekcija), o sauleje perkaisti nebijau, nes tirai su vaikeliu ilgai atokaitoje nebunu, nesvarbu, su kepure, ar be.
Atsakyti
as dedu tik kai tiesioginiai saules spinduliai ant makaules papuola smile.gif ir tai dar pries tai paciupineju savo galva - ar ji kaista nuo tokios saules. kazkur skaiciau kad kol momenelis neuzaugo, didele rizika perkaisti galva.
Atsakyti
dedu, bet turbut daugiau is iprocio nei is reikalo...
Atsakyti
vasara kai karsta nebent nuo saules kepure det, o nuo vejo manau nereikia vistiek manau dar karsciau su jom g.gif
Atsakyti
O aš manau kad saulutė neturėtų turėt tiesioginio kontakto su galvyte. Juk pas kūdikius dar maumonėlis nėra užsitraukęs, toj vietoj smegenukes dengia praktiškai tik odelė, tai jei suaugusieji gauna saulės ar šiluminius smūgius per savo storas kaukoles, tai kiek čia reikia kūdikėliui... o vežime tai manau kad nereikia...
Na, nžn, gal aš ir klystu ... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
dukrytei, kuriai dar metuku nera visada kai stiprokas vejas pucia dedu kepuryte uzdengancia ausytes. Kai nera vejo nededu smile.gif .
Atsakyti
Aš irgi vasarą,kai nedidelis vėjukas,nededu kepurytės.
Atsakyti
As dazniausiai dedu kepuryte, nors tiesa sakant tikrai labiausiai is iprocio g.gif nors gal tikri nera reikalo g.gif bet kad pas mus orai permainingi, siaip kiek pastebejau beveik visos mamos su kepytemis laiko
Atsakyti
kai nevejuota galima drasiai be kepures
Atsakyti
na mes dėdavomės ploną medvilninę kepurytę tokią su skylutėm blush2.gif kažkaip baisu,kad ausyčių neperpūstų blush2.gif
Atsakyti