Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

QUOTE(isdykusS @ 2009 04 29, 01:18)
Mane tai zavi Retroformos tapetai, esam pirke vienam kambariui vienai sienai isklijuot. rulonas kainavo 350 Lt.
ir radau tokius pat CIA, (musu is tu pirmuju)
pabandziau juos det i krepseli, tai butent Romo tapetams neskaiciuoja jokio shipingo, tai parsisiusti gautusi apie 150 Lt. Vat kiek jie "uzsideda" doh.gif

O ebay.co.uk ir dar pigiau rastumėt smile.gif
Atsakyti
Sveikos
O as norejau paklausti,gal kuri daretes su tais vadinamais skystais tapetais.Kur tokia kose sienas istinkuoji.Kazkada maciau pas draugus,labai patiko.Kazi ar dar tokiais kas daro?
Atsakyti
Interjero salone Sortimenti turi labai daug ir gražių, kokybiškų tapetų katalogų.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2009 04 30, 10:17)
Sveikos
O as norejau paklausti,gal kuri daretes su tais vadinamais skystais tapetais.Kur tokia kose sienas istinkuoji.Kazkada maciau pas draugus,labai patiko.Kazi ar dar tokiais kas daro?


Čia gal taip vadinama "japoniška sienų danga"? g.gif Ja gali nutepti, paskui surinkti ir kitur nutepti... Praktikoj nežinau kaip, bet parduotuvėj ant sienų atrodo neblogai. Parduotuvė, kurioj mačiau, randasi Kaune, Krantinėj.
Papildyta:
Siūlau užsukt į Vainetą. Ten parduodami tapetai atsparūs smūgiam įbrežimam r t.t. 4u.gif
Atsakyti
Apsirūpinau tapetais pardėje Olandų g., kur čia kažkas jau minėjo. Labai patiko, daug laiko su mumis ten sugaišo, bet tikrai gerai patarė ir padėjo išsirinkti ir pagal kišenę, ir pagal kambarį, ir dar nuolaidų padarė.
Atsakyti
O aš nieko doro neradau toje pard. Olandų gatvėje rolleyes.gif
Bet tapetų ten daug ir kainos neblogos, bet aš matyt noriu kažko perdaug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Draugė_ @ 2009 05 01, 11:50)
O aš nieko doro neradau toje pard. Olandų gatvėje  rolleyes.gif
Bet tapetų ten daug ir kainos neblogos, bet aš matyt noriu kažko perdaug  biggrin.gif


Turėjau didelę bėdą: tapetus pirkau prieš metus ar net daugiau Ermitaže, o paskui dėl katės "pagalbos" man jų pritrūko kai jau dariausi remontą. Ermitažas tokių nebeturėjo. Taigi beiškant išeities "susiveikiau" jų tiekėjo kontaktus ir taip sužinojau apie parduotuvę Šiaurės miestelyje Verkių ir Kareivių gatvių sankryžoje (Jei neklystu Verkių 44). Tiksliau ten yra visas kompleksas parduotuvėlių, panašiai kaip Kauno bazės. Kas konkrečiai dėl tapetų- nėra parduotuvė didelė, bet jei kam reiktų gamintojo PS International tapetų ar jei nusižiūrėjot ką Ermitaže- galit pabandyti pažiūrėti ten. Nepamenu tik ar kainos daug pigesnės...
Atsakyti
Del tapetu KAUNIETEMS:

man visai patiko TAPETIJA (prie autobusu stoties, tiksliau beveik priesais stoties mazaja maxima). Tik pasirinkimas ne per didelis.

Dar URMO BAZE (radom tris taskus), tik dabar negaliu parasyt sandeliu, nes vis netycia ten uztaikau :} Yra labai ivairiu kainu - nuo 10 iki 100 lt Prisimenu, kad viena yra regis tam sandelyje, kur du aukstai ir eskalatorius, tai ji antrame aukste.

Dar maciau viena priesais Savanoriu Hypermaxima, ten dar nebuvau, bet tikiuosi, kad uzsukus ten kazka doro rasiu :}

Gal kitos zinot daugiau tasku? (na neminint senuku, dubingiu, iris)
Atsakyti
tapetus pirkau sau iš šio puslapio www.selectwallpaper.co.uk

pristato ir į Lietuvą. viską susumavus, įskaitant ir ganėtinai brangų siuntimą (per kurjerių tarnybą), man gavosi pigiau, nei pirkti interjero salone ar iris, dubingiuose ir panašiai.

tapetus, kuriuos išsirinkau, buvau nusižiūrėjusi lietuvoje. tame puslapyje yra beveik visi garsūs žinomi gamintojai, tai dėl kokybės nebijojau 4u.gif

kai kurie tapetai kartojasi ir kitame el. puslapyje, berods vokiečių: www.color24.eu
bet dėl palankaus svaro kurso man geriau gavosi užsakinėti iš britų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 19 birželio 2009 - 21:09
Pasakykite koks darbo laikas parduotuvių Šiaurės miestelyje ir Olandų g. noriu po darbo kada užvažiuoti jei spėsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 19, 22:01)
tapetus pirkau sau iš šio puslapio www.selectwallpaper.co.uk

pristato ir į Lietuvą. viską susumavus, įskaitant ir ganėtinai brangų siuntimą (per kurjerių tarnybą), man gavosi pigiau, nei pirkti interjero salone ar iris, dubingiuose ir panašiai.

tapetus, kuriuos išsirinkau, buvau nusižiūrėjusi lietuvoje. tame puslapyje yra beveik visi garsūs žinomi gamintojai, tai dėl kokybės nebijojau  4u.gif

kai kurie tapetai kartojasi ir kitame el. puslapyje, berods vokiečių: www.color24.eu
bet dėl palankaus svaro kurso man geriau gavosi užsakinėti iš britų.


O kiek patys tapetai kainavo? Kokios firmos pirkot?
Atsakyti
mes uzsakinejome ermitazo stilinguose namuose, aisku brangu is tu katalogu (vieniem 250lt uz ruloneli, o "pigiesiams" 170lt) ir laiko laukti ilgai reikejo 9sav., bet rezultate esame lb patenkinti wub.gif
Atsakyti