Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

QUOTE(shagyby @ 2009 06 25, 13:04)
O kiek patys tapetai kainavo? Kokios firmos pirkot?

Užsakinėjau iš šio gamintojo katalogo, nes buvau gyvai čiupinėjusi ir man patiko labai. Salone kaina rulono buvo apie 240 Lt, o čia - kaina svarais matyti, bet reikia įvertinti ir siuntimą, kuris nemažai sudaro.

Mačiau gyvai šio gamintojo kolekcijas, tikrai labai kokybiškos ir super atrodo thumbup.gif


QUOTE(Kashaya @ 2009 06 25, 17:15)
O temos pavadinimas jums dzin, ane?  doh.gif Eikit ten, kuri leidžiama reklamuotis ir reklamuokitės, kiek širdis geidžia, neterškit temų doh.gif

tai kad dabar galima reklamuotis skaičiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 25 birželio 2009 - 21:38
Gerbiamosios, galbut galite rekomenduoti patyrusius meistrus, noreciau issitapetuoti butuka Vilniuje.
Buciau dekinga uz info i a.z. 4u.gif
Atsakyti
Laba,gal žinot kur butu galima isigyti tokiu,panasiu tapetu kaip cia Vilniuje? blush2.gif
http://www.selectwal...llpaper/page-0/
ačiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2009 08 18, 12:38)
Laba,gal žinot kur butu galima isigyti tokiu,panasiu tapetu kaip cia Vilniuje? blush2.gif
http://www.selectwal...llpaper/page-0/
ačiu 4u.gif

manau Sortimenti (didžiojoj g-je) turės.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 08 18, 14:03)
manau Sortimenti (didžiojoj g-je) turės.

aciu,radau ko ieskojau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trendy_: 18 rugpjūčio 2009 - 12:59
QUOTE(Rituxx @ 2009 06 25, 11:31)
Pasakykite koks darbo laikas parduotuvių Šiaurės miestelyje ir Olandų g. noriu po darbo kada užvažiuoti jei spėsiu  g.gif


Aišku, jau vėlai atsakau, bet gal kitoms pravers biggrin.gif

Olandų gatvėj dirba iki 19 val.
Atsakyti
as tai siandien kai issirinkau tapetus tai gera pasidare 480 lt uz viena rulona, bandau dabar internete atrasti, nesinori tiek moketi doh.gif eco vinyl tokie baltai juodi, gal kas busite kur uzmate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2009 04 29, 00:18)
Mane tai zavi Retroformos tapetai, esam pirke vienam kambariui vienai sienai isklijuot. rulonas kainavo 350 Lt.
ir radau tokius pat CIA, (musu is tu pirmuju)
pabandziau juos det i krepseli, tai butent Romo tapetams neskaiciuoja jokio shipingo, tai parsisiusti gautusi apie 150 Lt. Vat kiek jie "uzsideda" doh.gif

kaip tie Romo tapetai, ar graziai atrodo isklijavus? susigundziau butent del nemokamo atsiuntimo g.gif
Atsakyti
Buvau siandien Iris Decor (ten 20% nuolaidele visiems tapetams) tai taip paziurejau nelabai ka jie ten turi. Vartem katalogus radom keleta graziu bet kaina virs 300lt uz ruloniuka doh.gif Tikrai daug rolleyes.gif O ir siaip kazkokiu idomesniu isskirtiniu nelabai yra..visi su gelem dekoruoti..Spalvu ziurejom virtuve-svetaine-koridorius vienodai nori tai balta plius viena akcente siena kazka su ruda ar pilka ax.gif O miegamasis tai su pilka-balta-violetine noretusi..Kur dar patartumet nuvaziuoti, apsiziureti? Beja o tie tapetai kur su rastais kurie derinami yra, ar daug issimeta, kiek plius reiktu pirkti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monita20 @ 2009 08 22, 15:45)
Buvau siandien Iris Decor (ten 20% nuolaidele visiems tapetams) tai taip paziurejau nelabai ka jie ten turi. Vartem katalogus radom keleta graziu bet kaina virs 300lt uz ruloniuka  doh.gif  Tikrai daug  rolleyes.gif  O ir siaip kazkokiu idomesniu isskirtiniu nelabai yra..visi su gelem dekoruoti..Spalvu ziurejom virtuve-svetaine-koridorius vienodai nori tai balta plius viena akcente siena kazka su ruda ar pilka  ax.gif  O miegamasis tai su pilka-balta-violetine noretusi..Kur dar patartumet nuvaziuoti, apsiziureti? Beja o tie tapetai kur su rastais kurie derinami yra, ar daug issimeta, kiek plius reiktu pirkti?  blush2.gif

apsimoka siustis internetu is tu puslapiu kur mergaites nurode, kur retroformoje uz rulona 300-350 internete 150, skirtumas yra g.gif as vakar uzsisakiau ax.gif ziuresiu ka atsius ax.gif jeigu ka galima ir pavyzdzius atsisiusti 4u.gif
Atsakyti
Kad nera kas ten man patiktu tam psl..pati nezinau ko noriu arba kaip tiksliai per daug prisisvajojus esu doh.gif
O per kiek jie tau atsius?
Atsakyti
QUOTE(Monita20 @ 2009 08 22, 17:39)
Kad nera kas ten man patiktu tam psl..pati nezinau ko noriu arba kaip tiksliai per daug prisisvajojus esu  doh.gif
O per kiek jie tau atsius?

Iš tokios gausybės niekas niekas nepatinka?? Tada jau tikrai nežinot ko norit biggrin.gif
http://www.selectwal...store/index.php
Atsakyti