Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Aš tai irgi norėčiau pasidalinti įspūdžiais apie kokosų aliejų. Nusipirkau ,,Sveikatos dovanose'' pardavėjos teigimu (nes ant pakuotės nebuvo parašyta) nerafinuoto kokosų aliejaus, bet jis neturi jokio kvapo, drėkina gerai, bet..taip norėjosi kad kvepėtų kokosu verysad.gif Tai greičiausiai lyginant su jūsų aprašymais apie aliejų iš KN, šis visgi rafinuotas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepkė: 15 spalio 2008 - 14:24
QUOTE(gizma @ 2008 10 15, 10:50)
O kaip zinot, kuris rafinuotas, kuris - ne. Ar tik pagal kvapa. Merginos, kurios pirkotes KN, aprasykit, kaip atrodo kokosu aliejus. Lietuvoje busiu tik gruodzio men, tai tada butinai uzsukciau i KN. O siaip azijieciu parduotuvej esu macius daug kokosu aliejaus, bet ant to, kuri nusipirkau, neraso, kad jis rafinuotas.
Dar karteli dekui  4u.gif


kad rafinuotas, tai dazniausiai neraso lotuliukas.gif bet kai nerafinuotas, tai apie tai paraso biggrin.gif

uk ieskok 'virgin organic' g.gif

kvapas - vienas is pozymiu, kad nerafinuotas.
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 10 15, 15:11)



putoja, tikrai nesivelia burnoj kaip molio gumulas biggrin.gif Tikslų pavadinimą nurašysiu vakare, kai grįšiu į namus 4u.gif
Atsakyti
Siek tiek ir as per paskutine savaite apsipirkau biggrin.gif
Pirkau Logonos dantu pasta su mineralais, per jau antra karta, nes labai patio, tik skonis pobjauris
dar pirkau Logonos purskikli plaukams, tai patiko, kad nelipina plauku, tik gal kiek veliasi (bet kai jie tokie ilgi, tai nenuostabu), bet jau geriau tokei, nei isielektrine rolleyes.gif
KN pirkau roziu hidrolata, bet dar neatidariau, nes neroli reikia isbaigti blush2.gif
pirkau dieviska Ylang ylang extra ir benzoino (nes turi sildomaji poveiki, tai kai mane kankino kosulys issitryniau krutine ir kakla su sviestmedzio sviestu ir laseliu benzoino -tai tikrai yra efektas thumbup.gif ) -pasigaminau kremuka rankoms (su abiem aliejukais)wub.gif
Dar pirkau tamanu aliejuka - gaminsiu paakiu kremuka su primaroza (Laime sake, kad sinergetiskai labai gerai veikia su tamanu aliejum)
Tik pamirsau paziureti kiek KN kainuoja jojobos aliejus-gal kas zino ax.gif

QUOTE(WeGa @ 2008 10 13, 22:07)
noriu paklausti. cia turbut kunigunda daugiausiai nusimano. kaip yra su glicerinu? geras ar blogas dalykas? kiek jo turi buti kreme, ar gerai, kai antru numeriu eina?


siaip jau kritikuojamas yra gyvulines kilmes glicerinas, o tas kuris isgaunas is palmiu ar kokosu nera kenksmingas (turiu omeny naturalioje kosmetikos, nes ir jo isgavime naudojamos kuo naturalesnes priemones). O del to antro numerio -tai cia gal labiau nuo odos priklauso, vienai -tinka, o kitai -ne

QUOTE(Ajile @ 2008 10 14, 16:50)
Norejau paklaust ar KN yra alieju misinuku nuo celiulito?

tikrai esu maciusi, kad turi receptuka ax.gif

QUOTE(limbi @ 2008 10 14, 19:36)
Būtent Išlaidų, ypač pačioj pradžioj, labai daug, o dar kai paklausa nėra labai didelė, tai savaime suprantama, kad kainos nemažos smile.gif  Taigi juk nepirkit - nieks nemuša ir neverčia, kiekvienas turi pasirinkimą smile.gif

patikek, bet as turiu draugaiciu, kurios taip pat turi savo verslus ir siunciasi is JAV ir pan., taip -viskas kainuoja ir atsiuntimas ir ismuitinimas (ir nuolat brangsta), ir sandeliavimas ir t.t., bet tikrai neuzsideda 200 % antkainio, nes supranta, kad parduodamos realesnemis kainomis -jos kur kas greiciau pasidarys pelna (kalbu apie metus, ne menesius), nes maziau zmoniu siusis is uzsienio, o pirks is ju (laiko ir kainos santykis pirkejui naudingesnis LT atveju), kai tuo tarpu ju klientai ant tu paciu prekiu is ten pat atveztu uzsideje n % antkaini doh.gif
Butent del to priezasties as ir neperku prekiu, kuriu kaina (ne kokybe) yra perdeta ax.gif Visai kitas reikalas jei reikia rinktis tarp pigaus, bet ne kokybisko ir brangaus bei kokybisko -net nesvarscius renkuosi brangu, bet kokybiska ax.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2008 10 14, 20:37)
..o mano galva lietuvoje prekybininkai nerealius antkainius uzsimete  smile.gif
man tai atrodo cia prekybininku godumas lietuvoj ir tiek..  biggrin.gif


drinks_cheers.gif jie nori greitai ir visko (vakar uzsukau i viena batu parduotuve, na tokia gan eiline -tai pigiausi batai - rudeniai prasidejo nuo 680, tai pirmas klausimas buvo -kiek kainuos zieminiai batai g.gif, padoresne rankine 400-500lt 0kai kokiam Milane ji perpus pigesne, o italu atlyginimai uz musu kur kas didesni -tikrai idomi musu prekybininku logika. Juk kai zmogus turi pinigu -tai nuvarai i Vokietija, Italija, ar Olandija ir nusiperki viska ax.gif )

QUOTE(Kašariukė @ 2008 10 15, 09:05)
O kur galima gauti natūralaus kokosų aliejaus?  KN?

nerafinuoto turbut tik KN, kitur yra rafinuotas

QUOTE(gizma @ 2008 10 15, 09:22)
Sveikos merginos,
Turiu toki viena klausima - apie kokosu alieju. Jus greiciausiai ji perkates KN. Kaip jis atrodo? Ar daugiau nieko nera ideta, ar grynas kokosu aliejus? Gal Jus is manes ir pasijuoksit, bet azijieciu krautuvelej isigijau kokosu aliejaus. Bet jis ne grozio tikslams - skirtas kepimui ir pan. Jokio kvapo jis neturi, o atrodo kaip sustinge taukai. Jei plaukus tepuosi alyvuogiu aliejumi, kuris irgi yra nuo virtuves stalo, kazi kaip sis kokosu aliejus plaukams 
Kitas klausimas - ar kas esate naudojusios argano alieju. Laukciau atsiliepimu.
Labai dekui uz atsakymus

Bene vienintelis budas atskirti yra kvapas, rafinuoti visada bekvapiai, o nerafinuoti kvepia kokosu. Alyvuogiu aliejus virtuvinis turbut yra pirmo spaudimo, kuri tepi ant plauku?
As planuoju pirkti argano alieju, bet cia butu po kokiu 2-3 savaiciu. Tada galesiu ir parasyti atsiliepimus, jei dar bus aktualu mirksiukas.gif

QUOTE(Sviripilė @ 2008 10 15, 13:44)
Turiu klausimą, gal kas padės man siaubingai išsausėjo kūno oda, pleiskanoja, ir dabar ėmė dar ir berti  niežti siaubingai, galvojau gal alergija, bet "išėmus" iš raciono įtartiną maistą, niežulys nesibaigė... sudrėkinus odą,  (monoi ar logonos pieneliu) niežulys kuriam laikui dingsta, bet norisi stipresnio drėkinimo, mąstau apie sviestmedžio aliejų  gal dar ką patartumėt, kad oda nebūtų tokia sausa ?

man tai stebuklingas aliejus yra sezamo, dar labai gerai yra kokosu ir tamanu aliejai
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 10 15, 14:41)
Kokia kaina? 4u.gif

29 lt.

QUOTE(Katutis @ 2008 10 15, 14:00)
net atbėgo klausti, ar nenuodingas dalykas burnoje atsidūrė.

lotuliukas.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2008 10 15, 15:20)
o kodel jis 'veido'?  smile.gif

Nes pas mus yra muilų, kurie tinka ir kūnui ir veidui, o kai kurie tik kūnui.
Atsakyti
Lauksiu, Kunigunda, atsiliepimu apie argano alieju. Pas mus bioparduotuvese atsirado ivairiu gamintoju argano aliejaus. Taciau kiek teko pasidometi - geriausias yra marokieciu. Kaip naudoti, kokiu tikslu - taip pat domina Tavo nuomone.
Bioparduotuveje esu isigijusi sezamo aliejaus. Kaip Tu ji naudoji?
Dar trumpai apie kainas - lyginu Lietuva su Belgija. Dauguma forume isvardintu priemoniu belgijoje kainuoja tiek pat kaip ir lietuvoje (kai kas pigiau, kai kas brangiau). Ta pati Druide cia yra pakankamai brangi. Nezinau, kiek kainuoja tas sampunas su alijosiais Pur'Aloe lietuvoje (kaip supratau, galima jo isigyti madoje), bet belgijoje uz ji mokejau apie 17 euru. Irgi nepigu. Beje, tos pacios serijos veido prausiklis yra nuostabus wub.gif
Atsakyti
smiltpeliuke, pasta yra Ciel d'Azur - Dentifrice a l'Argile et a l'extrait de Sauge Bio 4u.gif
Atsakyti
na ir prisnekejot per pora dienu doh.gif biggrin.gif bet gerai thumbup.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2008 10 14, 10:07)
Reikės ir man taip išbandyti Weledos rozmarinus su monoi mirksiukas.gif

aha pabandyk smile.gif

QUOTE(pepkė @ 2008 10 14, 12:13)
Aš tai jaučiu didelį skirtumą, aišku ir dabar stebuklo nėra, bet oda palygėjo, ženkliai sumažėjo jautrumas, juk ir iš natūralių priemonių reikia atsitaikyti tai kas labiausiai tinka konkrečiai kiekvienos odelei. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
o kazkodel kai kurie galvoja, kad naturali kosmetika tai vos ne 8 pasaulio stebuklas.. pabando ka nors, netinka ir sako po to, kad s... biggrin.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2008 10 14, 23:34)
turiu toki klausimuka, gal ir kvaila toki blush2.gif , o kaip plaukas pamaitintas ir drekinimo gaves atrodo? galvoju, gal kartais maisau sitas savokas g.gif

na man tai va kaip --> po monoi plaukas minkstas, svelnus ir lengvas, o po kokoso tai tokie siek tiek apsunke plaukai..

QUOTE(Kašariukė @ 2008 10 15, 10:05)
O kur galima gauti natūralaus kokosų aliejaus?  ax.gif KN?

KN buna pirkt, bet siuo metu nera

QUOTE(Dezdemona* @ 2008 10 15, 10:48)
Pasiulikit prasau koki naturalu muila veidui misriai odai?

as Druide su ozkos pienu ir migdolais naudoju.. tikrai labai patinka smile.gif

QUOTE(Vergine @ 2008 10 15, 12:00)
Madoje, yra muiliukų veidui ax.gif Palomina turi su ožkų pienu, balansuojantį muilą, tai jai patinka  smile.gif
Tik gal kaina kam per didelė...

drinks_cheers.gif

QUOTE(Atėnė @ 2008 10 15, 13:41)
Aš pasidalinsiu savo įspūdžiais apie naujus pirkinius iš KN...

as turejau roziu, dabar turiu levandu ir dar vakar nusipirkau kedro hidrolata.. nesakau, kad labai jau ten kvepia, bet, kad smirdetu tai tikrai ne schmoll.gif is visu siu triju pagal kvapa man levandos labiausiai patinka.. bet as ziuriu ne tik i kvapa.. galiu pakentet ir siek tiek nepatinkanti kvapa jei yra poveikis koks nors smile.gif
o KN kvapas tai sakyciau visai normalus... na susimaise ore daug eteriniu alieju kvapu ir tiek...
kai gaminom kvepalus tai ore tvyrojo juoduju serbentu kvapas (mat stiprus jo kvapas, prasimuse pro visus) wub.gif

QUOTE(doufyl @ 2008 10 15, 14:23)
kažin ar jau atsivežė kokosų aliejaus KN, labai noriu.  ax.gif

vakar tai tikrai nebuvo.. ir nezinojo kada gaus..
Papildyta:
vakar gaminausi KN lupu balzamus. tai oi kokiu skanumeliu prisigaminau wub.gif biggrin.gif thumbup.gif pasidariau du balzamus --> spanguolini ir kakavini... siandien i darba pasiemiau kakavini biggrin.gif tai as juo vos ne kas pusvalandi tepliojausi lotuliukas.gif ne del to kad lupoms to reiketu, bet vien del kvapo lotuliukas.gif tikrai labai faini balzamai gavosi..
dar pirkau kedru hidrolata (sake ramina oda) ir pasigaminau eliksyra nuo raudones..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 10 15, 19:57)

vakar gaminausi KN lupu balzamus. tai oi kokiu skanumeliu prisigaminau  wub.gif  biggrin.gif  thumbup.gif  pasidariau du balzamus --> spanguolini ir kakavini... siandien i darba pasiemiau kakavini  biggrin.gif  tai as juo vos ne kas pusvalandi tepliojausi  lotuliukas.gif  ne del to kad lupoms to reiketu, bet vien del kvapo  lotuliukas.gif tikrai labai faini balzamai gavosi..
dar pirkau kedru hidrolata (sake ramina oda) ir pasigaminau eliksyra nuo raudones..

gal imesi foto?labai idomu, kaip atrodo tie lupu balzamai bigsmile.gif
Atsakyti
stai taip atrodo smile.gif
user posted image

dar buvo galima pasigaminti su jazminais balzama..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 10 15, 21:02)
stai taip atrodo  smile.gif


super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 10 15, 21:02)
stai taip atrodo  smile.gif
dar buvo galima pasigaminti su jazminais balzama..

jau isivaizduoju, kokie cia skanumynai wub.gif ech, baltai pavydziu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 15 spalio 2008 - 20:11