Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 11 05, 11:11)
Weledos išbandžiau ratanijos, augalinę ir medetkų, tai pasigendu švarumo pojūčio po išsivalymo verysad.gif Dar noriu pabandyti Logonos ir Urtekram.

Ir aš, ir aš 4u.gif Neseniai Weledą išbandžiau, tai švaros trūksta. Kol kas L'Angelica man geriausia bigsmile.gif


QUOTE(kunigunda78 @ 2008 11 05, 17:19)
labai noreciau pagirti stai tokias user posted imageuser posted image kuno kempineles -nors ir brangios, bet koks malonumas su ja praustis  wub.gif
o cia mano koju kremukas naujas user posted imageuser posted image  ax.gif

Kaip gražu wub.gif Čia apie indelį
O kiek tokia kempinė kainuoja? 4u.gif Ir kuo ji ypatinga? Kažko dar nežinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 06 lapkričio 2008 - 10:12
QUOTE(Irėja @ 2008 11 05, 23:19)
o kur LT yra jų pirkti? aš Kroatijoj į jas žiūrėjau žiūrėjau (ten didelėm krūvom gatvėse prikabinta), bet taip ir pagailėjau pinigų smile.gif


ju dar esu macius Mindaugo g. 5 parduotuveje, kur prekiaujama L'erbolario gaminiais. tik gal eurovaistinej pigiau gautusi.
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2008 11 06, 11:11)
O kiek tokia kempinė kainuoja? 4u.gif  Ir kuo ji ypatinga? Kažko dar nežinau  blush2.gif


kempines kaina priklauso nuo jos dydzio. kuo didesne, tuo brangesne.
ji labai svelni ir miela kunui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 11 06, 13:11)
kempines kaina priklauso nuo jos dydzio. kuo didesne, tuo brangesne.
ji labai svelni ir miela kunui wub.gif


jeigu neklystu ji berods iš kažkokio jūros augalo, todėl sušlapus suminkštėja, be to yra visiškai natūrali.
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2008 11 06, 14:12)
jeigu neklystu ji berods iš kažkokio jūros augalo, todėl sušlapus suminkštėja, be to yra visiškai natūrali.


cia siek tiek apie jas:
http://www.feminabon...g=1&menu_id=215
Atsakyti
as siaures miestelio iki parduotuveje uzmaciau eko prekiu kioskeli naujai atsiradusi, yra truputi kosmetikos ir maisto produktu, tik idomu ar jis eko ar pseudoeko....
Atsakyti
Ir vel man priminet tas kempines doh.gif ir vel uzsinorejau biggrin.gif (kaltinu Kunigunda tongue.gif )
Kazkada ruosiausi pirkti savo beibiui, tai paskaitinejau paskaitinejau.. pasiklydau ju ivairoveje, iskart neuzsisakiau, o paskui primirsau...

Man irgi jos labai fainos pasirode ax.gif Vienos labiau tinkamos maudytis, kitos - uzsitepti kremus, makiaza, kitos pasveisti kuna kol sausos... Be tokiu geltonu (pasviesintos cheminemis medziagomis) buna visai naturaliu (t.y. naturalios rusvos spalvos).
Papildyta:
QUOTE(Monica @ 2008 11 04, 13:02)
tai čia tik veikliosiso medžiagos turbūt.Aš išmečiau bonkutč, bet ten tikrai buvo daug naftos produktų. va čia radau inete:
Ingredients:

Zinc Oxide E.P. 15.25% Benzyl Alcohol B.P. 0.39% Benzoate B.P. 1.01% Benzyl Cinnamate 0.15% Lanolin (Hypo-allergenic) 4% (w/w). Also contains: Purified Water, Liquid Paraffin, Waxes, Sodium Benzoate, Linalyl Acetate, Propylene Glycol, Citric Acid, BHA (E320), Sorbitan Sequioleate, Lavender Fragrance.

kiek pamenu liquid parafin ar ne 2 vietoj sudėty buvo, taip kad geriau nenaudok schmoll.gif



oi lipi tu man ant sazines su tuo sudocrem'u doh.gif biggrin.gif
jau ir taip stengiaus kuo maziau jo naudot, reiks dar mazint ir visai isimt is apyvartos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2008 11 06, 15:12)
jeigu neklystu ji berods iš kažkokio jūros augalo, todėl sušlapus suminkštėja, be to yra visiškai natūrali.



QUOTE(agnuta @ 2008 11 06, 15:41)

Ačiū už paaiškinimus 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2008 11 06, 18:42)
Ir vel man priminet tas kempines  doh.gif ir vel uzsinorejau  biggrin.gif (kaltinu Kunigunda  tongue.gif  )
Kazkada ruosiausi pirkti savo beibiui, tai paskaitinejau paskaitinejau.. pasiklydau ju ivairoveje, iskart neuzsisakiau, o paskui primirsau...

Man irgi jos labai fainos pasirode  ax.gif Vienos labiau tinkamos maudytis, kitos - uzsitepti kremus, makiaza, kitos pasveisti kuna kol sausos... Be tokiu geltonu (pasviesintos cheminemis medziagomis) buna visai naturaliu (t.y. naturalios rusvos spalvos).

Dabar kartu norėsime tų kempinių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 11 06, 17:42)
Ir vel man priminet tas kempines  doh.gif ir vel uzsinorejau  biggrin.gif (kaltinu Kunigunda  tongue.gif  )
Kazkada ruosiausi pirkti savo beibiui, tai paskaitinejau paskaitinejau.. pasiklydau ju ivairoveje, iskart neuzsisakiau, o paskui primirsau...

Man irgi jos labai fainos pasirode  ax.gif Vienos labiau tinkamos maudytis, kitos - uzsitepti kremus, makiaza, kitos pasveisti kuna kol sausos... Be tokiu geltonu (pasviesintos cheminemis medziagomis) buna visai naturaliu (t.y. naturalios rusvos spalvos).


nezinojau, kad ju yra tokia gausa blush2.gif noreciau tos kur tinka pasveisti kuna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 11 05, 23:30)
Tai jau moraliskai ruosiu pinigine lotuliukas.gif po poros savaiteliu nusimato vaziavimas i Vilniu 4u.gif
Labai sitas ir mane sudomino bigsmile.gif Ciberzole geras dalykas kaip prieskonis , tai gal ir cia neblogai butu g.gif

ciberzoles kremukas, bent Elyte man sake, kad ramina oda, gydo randelius ir labai tinka probleminiai linkusiai spuoguotis
Papildyta:
QUOTE(Kelsey @ 2008 11 06, 00:11)
o kur pirkai, kiek kainavo? smile.gif
Papildyta:

jei sneki apie sampunas, tai norfose ju kaina 14.99lt.

ot velnias, o as maniau jau didi atradima padariau blush2.gif pasirodo dar pigiau yra doh.gif blush2.gif ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(SOFIJA5 @ 2008 11 06, 17:53)
Dabar kartu norėsime tų kempinių biggrin.gif

Ir as prisidedu kartu prie norejimo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
panasu, kad naudodama rozmarinu EA kas kart plaunant galva, sustabdziau plauku slinkima (buvo labai slinkt pradeje plaukai doh.gif ), na iskrenta dar koks plaukas, bet tai jau norma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 11 06, 20:14)
panasu, kad naudodama rozmarinu EA kas kart plaunant galva, sustabdziau plauku slinkima (buvo labai slinkt pradeje plaukai  doh.gif ), na iskrenta dar koks plaukas, bet tai jau norma  biggrin.gif

Nagi nagi, prašau plačiau bigsmile.gif. Tą EA į šampūną reikia įlašinti?
Atsakyti