Įkraunama...
Įkraunama...

Šildantys žaislai

QUOTE(ziogelis2 @ 2009 01 10, 17:02)




Kokios nuostabios mašinytės smile.gif ko tik žmonės neprigalvoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 11 30, 18:29)
Dalinuosi info: si zaisliuka (kuri cia reklamuojantys pardavineja po 75 itus) galit atsisiusti is http://www.parentsca...e_toys_5736.cfm

Jei siusites viena, tai prisides 3.50 svaro uz siuntima, IS VISO sumokesite 49 litus. Jei susikooperuosite su draugem 8 zaisliukams- mokesite maziau, nei 40 litu- uz zaisliuka 9,50 svaro, siuntimas bus nemokamas (nuo 70 svaru siuncia uz dyka).

Gal yra ir dar kazkur pigiau, as suradau toki varianta. Bet kokiu atveju, zaisliukas kainuoja nuo 8 iki 10 svaru, kinta tik pristatymo mokestis. Tai mano nuoroda man pasirode patraukliausia.

SVEIKI MES ATSISIUNTEM IS VILNIAUS,KAINAVO 52LT,BE SIUNTIMO 45LT thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, nezinau ar dar ten ju yra, bet Kauno Akropoly maciau tokiuu mielu situ mikrobangu zaisliuku, tiesa nepigus jie ten irigi apie 70 Lt berods, jau nebepamenu, bet jau groziai kokie wub.gif niekur nete ir cia skelbimuose pns nemaciau ten ir antklodes yra spec kur irigi mikrobangu krosnelej reik pasildyt.. ir slepetes.. nepamenu tos parduotuves pavadinimo, bet ji prekiauja indais visokiais na ten kazkur salia eurovaistines pirmam aukste.. Realiai tai tie groziai prie pat duru isdelioti tai tikrai pastebesit jei ieskosit 4u.gif Kazkaip nesusigundziau anasyki pirkti savo mazei nes dar maza lb buvo ir viska i burnyte kisdavo, o db galvoju, kad reiks nulekti ir isigyti, na gal luktelsiu kiek kol tie gripai aprims doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Avril* @ 2008 12 30, 14:06)
Turim toki meskuti is avon labai mielas  wub.gif  tongue.gif [COLOR=gray]


aš irgi tokį turiu iš avon, niu bet man nei per 2 min, nei per ilgiau neuzkaito g.gif mikrobangeje, pats kailiukas kazkiek pasilo,o grudeliai tai kaip be reakcijos visai
gal kas zinote, kame beda?
Atsakyti
Aš siūlau kalėdoms artėjant šį angeliuką šildyklę:

http://www.lavinanty...mp;changelang=2
Atsakyti
QUOTE(laimulka @ 2009 12 02, 23:14)
SVEIKI MES ATSISIUNTEM IS VILNIAUS,KAINAVO 52LT,BE SIUNTIMO 45LT thumbup.gif


Is kur cia taip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_rimta @ 2009 11 19, 12:10)
Praktiškai pačiupinėt, pauostyt ir paglostyt šildukus galima didžiosiose Eurovaistinėse  smile.gif
O dar galima pažiūrėti čionais


butu idomu suzinot kainyte siu silduku ir ar elektrenuose kazin ju yra?
Atsakyti
super dovanele kaledoms...
ir smagu, ir silta....ir kvepia thumbup.gif
Atsakyti

Nusipirkom juos du, nors pradzioje galvojau apie viena, bet pagalvojau kad is triju vaiku bent dviems turetu meskuciai patikti. Na bet didziam mano nusivylimui netiko jie mano maziesiems, vyresneliui toks sildukas irgi nelipo g.gif Maniskiams gal kvapas netiko, dar minusas kad labai sunkus jie, bandziau ir taip domint ir kitaip schmoll.gif Meta is loveles juos g.gif Nezinau ar cia mes tokie isrankus ar daliai vaiku nelimpa jie visai, nors pasiskaicius cia atrodo kad tik mes tokie isskirtiniai g.gif
Atsakyti
Idomu o kiek keliauja iki lietuvos siuntinukas is uk su zaisliukais.
O as radau kur LT galima zsakyti sildukus uz 60lt.
http://www_jusujauku...ios-tapkes.html
Atsakyti
knielita[/quote]
schmoll.gif Meta is loveles juos g.gif Nezinau ar cia mes tokie isrankus ar daliai vaiku nelimpa jie visai, nors pasiskaicius cia atrodo kad tik mes tokie isskirtiniai g.gif
[/quote]

Pas mus namie pirmiausia pradejo "sildytis"zmona,o kai jai patiko,tada prireike ir sunui- reikejo antro zaislo ieskot biggrin.gif .
Gal pabandykit patys pasisildyt,vistik zaislai jau nupirkti,o dabar silumos tikrai nera per daug,tokia sildykle ir suaugusiam maloni.Jei jums patiks, vaikams jos irgi prireiks(greiciausiai).Jei nesusidraugaus- parasykit,manau cia tikrai atsiras zmoniu , norinciu isigyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas: 15 gruodžio 2009 - 23:18
QUOTE(Zilvinas @ 2009 12 15, 23:16)
....Jei jums patiks, vaikams jos irgi prireiks(greiciausiai).Jei nesusidraugaus- parasykit,manau cia tikrai atsiras zmoniu , norinciu isigyti.


Na taip, vaikučiams (ir ne tik) dažniausiai prireikia to, ką turi kitas šalia ax.gif
Atsakyti