Įkraunama...
Įkraunama...

Šildantys žaislai

QUOTE(Miera @ 2009 11 25, 09:38)

Bandyt tai nebandžiau, bet man kažko nelabai smagiai skamba, kad tapkes reikia kišti į tą pačią mikrobangę kur maistas šildomas, juk visvien prisiprakaituoja kažkiek...  :


Mikrobangų krosnelė- puikiausias sterilizatorius smile.gif. Taigi baimintis dėl higienos ar kvapų neverta, tai nepersiduoda vėliau šildant maistą. Kita vertus, šildukus galima įdėti į maišelį ir taip pašildyti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(SIVERIJA @ 2009 11 25, 14:13)
....Tačiau mano vyresnei dukrai labai nepatinka levandų kvapas doh.gif Kažin, per kiek laiko jis išgaruoja?


Pamėginkit dažniau šildyti, galbut tai padės. Bet kokiu atveju- kažkada tikrai išsivėdelės smile.gif
Atsakyti
galiu pasiulyti toki varianta, kurie turi gumine pusle, tereik jai silo rubelio, kuris dar labiau laikytu siluma...
user posted image
Atsakyti
siandien gavom savo anciuka tai labai labai jis mielas wub.gif ,pabandem pasildyt tai nesinori ranku nuo jo atitraukt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maia @ 2009 11 26, 15:13)
galiu pasiulyti toki varianta, kurie turi gumine pusle, tereik jai silo rubelio, kuris dar labiau laikytu siluma...
wub.gif Šitas variantas labai patrauklus. Ti aš velt nemoku, bet jau beveik susigundžiau nunert tokį rūbelį gmininei šildyklei ir mamai Kalėdom padovanot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2009 11 25, 12:29)
Tai pasiulykit skelbimuose parduoti wink.gif Viena mama naujus pardavineja po 50 Lt, tai iskart viska isperka smile.gif As irgi vakar nupirkau kaip kaledine dovanele naujagimiui, kuris gyvens labai saltam bute, manau, kad labai pravers wink.gif


O kur toki skelbima radot? As tris vaikus turiu, tai jei tris zaisliukus pirkti po 75 litus, tai kainele nenrmali gaunasi. blink.gif
Atsakyti
Paieskojau internete. Uk sitie patys zaislai kainuoja iki 10 svaru. Svaro kursas- 3,9. Tai, ponuliai, gauname 39 litukus.

Tai kaip vadinti vietinius "vierslininkus"???
Bjauru.
Atsakyti
na bet juk kinijoje kiniskos prekes irgi pigesnes nei lietuvoje. o australijoje Lithuania vodka kainuoja tiek pat kaip absoliutas,
tiesiog jei tie zaisliukai gaminami anglijoje, prisideda transporto kastai , mokesciai ir kt. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidicita: 28 lapkričio 2009 - 23:47
QUOTE(Ne_rimta @ 2009 11 16, 22:02)
Kadangi šildukų viduj yra natūralūs kviečiai (kituose linų sėmenys) bei levandos, skalbimas  rankomis ar skalbykle negalimas. "Kailiuką" esant būtinybei galima valyti drėgna kempinėle/skudurėliu. Šiaip šildukų medžiagytė tokia, kad purvai nelabai ir "limpa" smile.gif



QUOTE(Tutsiulka @ 2009 11 17, 14:47)
Kazkada mano vaikiukas buvo apsirges ir naudojau iprasta gumine pusle pilvukui sildyti, kuri siaubingai smirdejo net man ir i kuria, pilant karsta vandeni, apsideginau pirsta ir paskui savaite vaiksciojau su istinusiu pirstu. Visai neseniai Eurovaistineje pamaciau sildancius gyvunelius. SUPER atradimas! Paprasiau saviskio, kad nupirktu. Ir, nors ir nepigus malonumas, esu labai patenkinta! Silta, kvepia ir labai miela! Toki pati zaisliuka padovanojome kolegei gimtadienio proga, kuri iki siol nesiskiria su meskiuku smile.gif

Faini ties zaisliukai, bet vaikai greit aptrina, o murzinas ji satrodo baisiai ir nehigieniska vaikui jau duoti...
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2009 11 29, 00:45)
na bet juk kinijoje kiniskos prekes irgi pigesnes nei lietuvoje. o australijoje Lithuania vodka kainuoja tiek pat kaip absoliutas,
tiesiog jei tie zaisliukai gaminami anglijoje, prisideda transporto kastai , mokesciai ir kt.  4u.gif


Nepasakokit Jus man pasaku. smile.gif As pati dabar ziuriu, is kur cia uzsisakyti, tai shipingas ne toks ir brangus. O dar kai perki kelis zaisliukus, tai is vis kapeikos. O jei perka didmenininkas, urmu, tai kaina ju tikrai ne 10 svaru, o, speju, max 5 svarai.

Esme tame, kad vietiniai nustatineja kainas mastydami, uz kiek galima parduoti, o ne kiek tai turetu sazinigai kainuoti. Jei mastai, kad pirkeja nepabegs, ar tas daiktas kainuos 50, ar 80 litu, tai uzdedi 80 litu kaina ir sedi ramus. Tik vierslinykai viena dalyka pamirso. Kaip sake Ogilvis: Atsiminkit, kad pirkeja nera idiote- ji yra jusu zmona. biggrin.gif

Ir labai gali buti, kad ta zmona moka naudotis kompu ir karts nuo karto kazka pagooglinti... rolleyes.gif
Atsakyti
esu salcio bijanti moteris.visa saltaji sezona miegodavau su savadarbem sildyklem.beveik pries metus vyras padovanojo sildoma zvereli.man patiko nerealiai.kadangi pries levandas nieko neturiu,tas kvapas veikia mane pagal paskirti-raminamai smile.gif zaisla isbande mano sunus,jam irgi labai patiko.dabar turim du zverelius. naudojam tik uzmigimui,is lovos jie nera issimami,gal todel taip ilgai svarus...naudojam ir patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Dalinuosi info: si zaisliuka (kuri cia reklamuojantys pardavineja po 75 itus) galit atsisiusti is http://www.parentsca...e_toys_5736.cfm

Jei siusites viena, tai prisides 3.50 svaro uz siuntima, IS VISO sumokesite 49 litus. Jei susikooperuosite su draugem 8 zaisliukams- mokesite maziau, nei 40 litu- uz zaisliuka 9,50 svaro, siuntimas bus nemokamas (nuo 70 svaru siuncia uz dyka).

Gal yra ir dar kazkur pigiau, as suradau toki varianta. Bet kokiu atveju, zaisliukas kainuoja nuo 8 iki 10 svaru, kinta tik pristatymo mokestis. Tai mano nuoroda man pasirode patraukliausia.
Atsakyti
Kai gime mano dziaugsmas, draugai padovanojo meskiuka, kurio pilvelio turini isemus (kazkokios kruopos) gali sildyti mikrobangeje. Mums labai padejo, kai mazyliui buvo pilvo skausmeliai. thumbup.gif
Atsakyti