Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus verslo kolegija (VVK)

Nu tai nepykstu mirksiukas.gif Gal ir mano pažymius pasižiūrėjo, ale, matyt pora devintukų, pridengė tą septintuką iš matematikos ir jis pasirodė laaaabai nereikšmingas. blush2.gif
Dėstytoja-R. Vosylienė. cool.gif
Įdomu kas privertė persigalvoti dėl marketingo g.gif Aš irgi noriu finansus rinktis, bet marketingas kaip ir perspektyviau g.gif Galiausiai noriu abiejų, tai bandysiu klausinėti ar galima taip.
Šeštadienį laukia marketingo perlaikymas verysad.gif Per tą anglų egzą nenuėjau į marketingą, nes norėjau geriau pasiruošt anglų verysad.gif Tik dabar atsigaunu nuo nemiegojimo per paskutines savaites- tai ligos, tai egzai. Tas pats biesas lotuliukas.gif
O kaip tamsteliai, nesergat?
Atsakyti
blink.gif nzn kazkokia anglu destytoja nesusipratele, as gi pas ja anglu neislaikiau blush2.gif , nes ji ne taip kaip visos reikalauja is knygos vos ne zodis zodin ismokt:tease:
man siaip visada patiko skaiciuoti perskaiciuoti 100 kartu ieskoti klaidu ir tt ax.gif , bet dar kaip sakoma taskas nepadetas gal ir persigalvosiu
sekmes 4u.gif as apie marketingista buvau tokios nuomones, kad nekenciau pasiputelis kazkoks, bet dabar truputeli truputeli geresne nuomone susidariau nera jis jau toks blogas smile.gif
oj as ir zinok per naktis dienas sedejau mokiausi dabar truputi atsiputem ir vel i mokslus kibsim
tpu tpu tpu bet mergina jau sveika, na aisku kas bjauriausia tai sloga is to islindo, bet siaip viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šaunuoliai, kad laikotės thumbup.gif Taip ir toliau!

4u.gif Dėkui už linkėjimus. Atsakiau į visus klausimus, tik nesu tikra ar gerai į teksto klausimus atsakiau.

Išsižiojau, kad anglų neišlaikei blink.gif Tikrai nesveika ta ramaška.

Žinai, girdėjau, kad daug žmonių pas ją neišlaikė, Rokas pvz., tas stambus vyrukas, su kuriuo koridoriuje per egzą kalbėjom, kai aš iš kabineto išėjau. Tada tu kaip tik turėjai sekanti eiti...Nu, šakės...Įdomu, kokia tema papuolė tau? Įtariu, kad irgi įmonės pristatymas g.gif Rokui taip, šiandien pletką sužinojau.

Galvoju, kadangi ji tokius ale-bilietus pasiplėšius buvo, tai klausimus davinėjo kokius kam norėjo, gal net specialiai atsikeršydama už kritiką ir nepasitenkinimą. Parodė savo valdžią, taip sakant. Įdomu kaip ten su 4-kursiais ji elgiasi... g.gif Vėpla visiška, o vaizduoja bala žino ką. Gerai, kad viena tokia, psichologė kitaip priplaukus lotuliukas.gif

Galvoju, kad man ne pro šalį pasitikrint ar ji man parašė tą 8-uką ar tik pasakė, kad taip vertina. Kai tiek neišlaikiusių, tai visokios mintys į galvą lenda. Kita vertus, kaip ji galėjo tavo neužskaityti, jei testą gerai parašei? Kiek gavai už testą? Negali to balo tiek sumažinti, kad neišlaikyta būtų blink.gif

Atsakyti
QUOTE(pelėdžiukas @ 2009 02 21, 17:15)
Šaunuoliai, kad laikotės thumbup.gif Taip ir toliau!

4u.gif Dėkui už linkėjimus. Atsakiau į visus klausimus, tik nesu tikra ar gerai į teksto klausimus atsakiau.

Išsižiojau, kad anglų neišlaikei blink.gif Tikrai nesveika ta ramaška.

Žinai, girdėjau, kad daug žmonių pas ją neišlaikė, Rokas pvz., tas stambus vyrukas, su kuriuo koridoriuje per egzą kalbėjom, kai aš iš kabineto išėjau. Tada tu kaip tik turėjai sekanti eiti...Nu, šakės...Įdomu, kokia tema papuolė tau? Įtariu, kad irgi įmonės pristatymas g.gif Rokui taip, šiandien pletką sužinojau.

Galvoju, kadangi ji tokius ale-bilietus pasiplėšius buvo, tai klausimus davinėjo kokius kam norėjo, gal net specialiai atsikeršydama už kritiką ir nepasitenkinimą. Parodė savo valdžią, taip sakant. Įdomu kaip ten su 4-kursiais ji elgiasi... g.gif Vėpla visiška, o vaizduoja bala žino ką. Gerai, kad viena tokia, psichologė kitaip priplaukus lotuliukas.gif

Galvoju, kad man ne pro šalį pasitikrint ar ji man parašė tą 8-uką ar tik pasakė, kad taip vertina. Kai tiek neišlaikiusių, tai visokios mintys į galvą lenda. Kita vertus, kaip ji galėjo tavo neužskaityti, jei testą gerai parašei? Kiek gavai už testą? Negali to balo tiek sumažinti, kad neišlaikyta būtų blink.gif



man ji is testo parase 3 blink.gif as zinok negalejau patiketi, kad testa tokiam balui parasiau, bet zinok nelindau as ten, nes kai istraukiau firmos finansine padetis, taip as jai ir pasakiau as jus paleidziu namo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2009 02 23, 14:47)
man ji is testo parase 3 blink.gif as zinok negalejau patiketi, kad testa tokiam balui parasiau, bet zinok nelindau as ten, nes kai istraukiau firmos finansine padetis, taip as jai ir pasakiau as jus paleidziu namo biggrin.gif


Nu, šakės....aš tavo vietoj būčiau pareikalvus parodyti klaidas. Taip padariau per kalbėjimo dalį: paklausiau ką sakiau ne taip, kur klaida, kaip reikėjo ir pan. Ji tik vadovėlį badė....Kaip suprantu, ji pati nesigraibo verslo anglų kalboj..
Atsakyti
QUOTE(pelėdžiukas @ 2009 02 23, 20:39)
Nu, šakės....aš tavo vietoj būčiau pareikalvus parodyti klaidas. Taip padariau per kalbėjimo dalį: paklausiau ką sakiau ne taip, kur klaida, kaip reikėjo ir pan. Ji tik vadovėlį badė....Kaip suprantu, ji pati nesigraibo verslo anglų kalboj..


klausimas isvis kiek jos moka g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2009 02 23, 21:23)
klausimas isvis kiek jos moka g.gif  biggrin.gif

Ten, kur vidurinio lygio grupė, tai labai ją visi giria, kad kantri, kad visiems viską išaiškina, kad nepasimeta, kad gera apskritai....Nežinau, bet esant mūsiškei tokiai vištai, tai gal apsimoka bent normalią dėst. turėt? Gal, sakau pereit atgal į žemesnį lygį? Vistiek naudos iš ramaškos nėra. Ji jokio pasitikėjimo nekelia. Gal kokį balsavimą reik organizuot, kad ją pakeistų, bet kuom keis, jei dėst. ne perteklius?...Viskas normaliai būtų, jei ne ta pioneers.gif
Atsakyti
Pelėdžiuk, ai gal kaip nors praslysim ir pas ja, as ir galvojau apie ta zemesni lygi
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2009 03 07, 14:20)
Pelėdžiuk, ai gal kaip nors praslysim ir pas ja, as ir galvojau apie ta zemesni lygi



Sveika,

parašiau tau el. p. dėl anglų užduočių.
Atsakyti
Žiūriu, temukė senokai prigęsus unsure.gif

O aš tikėjaus rasti daugiau bendramokslių - va taip paėmiau ir šiandien ant staigiųjų įstojau į šią kolegiją, taikomosios anglų k. specialybę, "šeštadieninį skyrių" biggrin.gif

Gal netyčia daugiau yra čia besimokančių šiemet? 4u.gif
Atsakyti
O "sestadieniniu" vadybiniku ar finansininku 1-kursiu ner? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nauja tema Vilniaus Verslo kolegijos mamytėms ir ne tik 4u.gif

Dalinamės patirtimi. Ar rekomenduotumėte kolegiją savo draugams, pažįstamiems? Kaip pasirinkote studijas VVEK?
Atsakyti