Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - IX

QUOTE(Sandra--mandra @ 2009 02 04, 12:25)
busiu svociute (pirma karta). sugalvojau sukurti apie jaunuosius filma, su ju foto. manau rodyti pradžioje tik atsisedus uz stalo, mazdaug_ o viskas prasidejo taip....sudeti ju vaikystes foto, po to jau kai susipažine...parinkti grazia muzika...
o gal kas jau yra dare?


nedariau, bet viena karta vestuvese buvau, kur taip dare... tik uz stalo manyciau nelabai gerai, nes visi bus uzsieme pracioj pradzioj ypas gerimu ir valgymu, ir niekam tas filmas nebus idomus....
man asmeniskai tai buvo sokas, kai susedus prie stalo as pradejua kalbeti, bet niekas net neklause, o tik valge valge valge doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
beliko paciai sesti ir valgyti, ir pratesti kalbejima jau po to g.gif
todel visus rimtus dalykus reikia daryti jau sveciams pavalgius rolleyes.gif
siulyciau ta filma rodyti arba vakaro eigoje, pvz pries kokius sokius ar pan. arba sveciams, kol jie lauks jaunuju sugriztant.. :-)
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 02 04, 12:42)
nedariau, bet viena karta vestuvese buvau, kur taip dare... tik uz stalo manyciau nelabai gerai, nes visi bus uzsieme pracioj pradzioj ypas gerimu ir valgymu, ir niekam tas filmas nebus idomus....
man asmeniskai tai buvo sokas, kai susedus prie stalo as pradejua kalbeti, bet niekas net neklause, o tik valge valge valge  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
beliko paciai sesti ir valgyti, ir pratesti kalbejima jau po to  g.gif
todel visus rimtus dalykus reikia daryti jau sveciams pavalgius  rolleyes.gif
siulyciau ta filma rodyti arba vakaro eigoje, pvz pries kokius sokius ar pan. arba sveciams, kol jie lauks jaunuju sugriztant.. :-)

dėkui už atsakyma. na, nebutu ten labai ilgas, gal kokios 5 minutės...hmmmreikia pagalvoti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 02 04, 10:23)
O as si savaitgali po kauna ruosiuosi perlekti, 4 salonus uzsirezervavom, tai ziuresim ko gero yra ir kokios kainytes  lotuliukas.gif  kita savaite papsakosiu savo nuotykius ir apszvelgsiu visus salonus, gal kuriai bus naudinga  rolleyes.gif nors jauicu, kad mes vel krypstam ne i ta tema  doh.gif  bet juk

o aš vakar su jaunaja per salonus prasinešiau doh.gif faktiškai beveik radau cool.gif tik dar tiksliai neaišku kuo pamergės rengsis,nesinori labai, kad kontrastas spalvinis būtų unsure.gif atvažiuokit į Marijampolę,užrodysiu gerą nuomą wub.gif nu jau tokios išskirtinės suknios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2009 02 04, 12:40)
Sveikutės, nu jo suknelių nuomos kainos nemažos, tai aš jau pradėjau gundytis pirkti, nes panaši kaina gaunas.Buvau keliose salonose, tai man iš vis nieko negalėjo pasiūlyti, nes matot aš aukšta ir stambi.Bandysiu iki Rudaminos palėkt, kažkur skaičiau, kad ten pigiau ir yra didelių dydžių blush2.gif
Beje reikia patarimo, parašiau pasakojimą apie jaunuosius, ir nesugalvoju kur jį patalpinti ar kaip jį paviešinti?


galima ji i laikrasti vestuvini ideti. ..

o arba galiam ta apsakojima padaryti kaip plakata ir pakabinti sventimo vietoje...
pvz. prenai kuriau eiliuota pasaka apie jaunuosius, gavosi gal 9 lapai, po ketureili i 1 A3 formato lapa, tuomet ta ketureili iliustravavau jaunuju nuotrauleke, dar visokiais graziais "priedai"..ir iskabinom per visa sokiu sales siena..super gavosi thumbup.gif jei atrasiu nuotrauka su sienos foto, ikelsiu..
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2009 02 04, 13:17)
dėkui už atsakyma. na, nebutu ten labai ilgas, gal kokios 5 minutės...hmmmreikia pagalvoti. biggrin.gif



Na manau filmukas tikrai idomus dalykas. Ji riketu rodyti is karto kai visi pavalgys. susedate prie stalo - pirmas tostas, visi valgo....ir tada ta filmuka....arba pries zidinio inesima g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2009 02 04, 14:56)
Na manau filmukas tikrai idomus dalykas. Ji riketu rodyti is karto kai visi pavalgys. susedate prie stalo - pirmas tostas, visi valgo....ir tada ta filmuka....arba pries zidinio inesima  g.gif


jo sutinku su mintimi, gerai butu suderinta su pirmu tostu.. nu mazdaug kokia nuostabi seima gavosi is tokiu nuostabiu jaunu zmoniu, o stai dabar paziurekim ju meiles istorija, kuri baigesi siomis vedybomis.. ar kazkas panasaus..tada bus visi bus sutelke demesi.. ir visia i tema gausis smile.gif nu bent man taip rodos ax.gif
Atsakyti
Sveikos, SuperMamos! biggrin.gif
Jau senokai skaitineju jusu pasnekesius ir vis nedrisau prisijungti prie jusu saunaus burio. blush2.gif As ruosiuosi savo tevuku vestuviu metinems ir bandysiu buti svociutes vaidmeni blush2.gif , todel noreciau suorganizuoti vestuves su kai kuriomis tradicijomis. Perskaiciau ankstesnes Vestuviu scenarijaus temas, baigiu susidelioti scenariju, pamaniau, kad buryje bendraminciu bus daug smagiau ruostis sventei. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2009 02 04, 14:17)
Sveikos, SuperMamos! biggrin.gif
Jau senokai skaitineju jusu pasnekesius ir vis nedrisau prisijungti prie jusu saunaus burio. blush2.gif


Sveika, junkis drasiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nors ir as dar gerai neisijungus blush2.gif , bet jau po truputi ruosiuos svocios vaidmeniui.
Atsakyti
Labas, mamytės,
Ir aš šią vasarą svočiutė ruošiuos būt, tai gal ir mane priimsit į "savo ratelį"... blush2.gif blush2.gif
Dar visos temos neperskaičiau, bet kaip suprantu, ji nebe pirma. O kažin kur kitas rast galima būtų? ax.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos visos naujai prisijungusios - pries vasata manau tema atgis smile.gif labai saunu!!!

lotuliukas.gif

o ankstesnes temas tai gali rast arba pirmam puslapi yra nuorodos, arba tiesiog visu temu sarase smile.gif eini vestuves is pagrindinio meniu nu ir ten ieskai tada gali buti ne pirmas puslapy ir net ne antram. bet tikrai visos yra, man atrodo as visas perskaiciau doh.gif nors paskui galva pradejo suktis ir jau net nebezinau ar visas ar ne, bet gal visu ir nereikia skaityt - pora paskutiniu manau but gerai smile.gif

bet niekas taip ir neatsake apie tuos krepsius man, ir gal dar kas zinot kiek dangaus zibintai kainuoja? dekui
Atsakyti
QUOTE(pelze @ 2009 02 04, 18:13)
4u.gif  sveikos visos naujai prisijungusios - pries vasata manau tema atgis smile.gif labai saunu!!!

lotuliukas.gif

o ankstesnes temas tai gali rast arba pirmam puslapi yra nuorodos, arba tiesiog visu temu sarase smile.gif eini vestuves is pagrindinio meniu nu ir ten ieskai tada gali buti ne pirmas puslapy ir net ne antram. bet tikrai visos yra, man atrodo as visas perskaiciau  doh.gif  nors paskui galva pradejo suktis ir jau net nebezinau ar visas ar ne, bet gal visu ir nereikia skaityt - pora paskutiniu manau but gerai smile.gif

bet niekas taip ir neatsake apie tuos krepsius man, ir gal dar kas zinot kiek dangaus zibintai kainuoja? dekui

krepsiuka tai man nupins mano MB tetis:) o dangaus zibintai nuo 12 iki 26lt :0 bent balionu saly
Atsakyti
[quote=mergaiciuke_ee,2009 02 04, 19:10]
krepsiuka tai man nupins mano MB tetis:) o dangaus zibintai nuo 12 iki 26lt :0 bent balionu saly
dar kelias nuorodaspridedu :

http://www.balionusa...ngaus_zibintai/
http://www.hestiabal...ai/?page_id=380
http://www.vestina.l...ngaus_zibintai/
http://www.dangauszi...aip_isigyti.htm
http://www.piro.lt/i...o...rt&Itemid=5
Atsakyti