Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - IX

QUOTE(Sandra--mandra @ 2009 02 05, 16:31)
parašiau kelių žmonių atsiųsti vestuvių idėju...gavau krūva medžiagos, bet viskas tas pats per ta pati...kaip rasti kažka originalaus

susikurti pačiai arba nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2009 02 05, 18:58)
susikurti pačiai arba nusipirkti  blush2.gif

kas parduoda nenuvalkiotą?
Atsakyti
4u.gif mergaiciuke-ee
4u.gif rugsti - uoga
4u.gif aciu visoms uz atsakymus, dabar sakykit o kaip su kokybe, as asmeniskai nesu naudojus tu zibintu jokiu lotuliukas.gif tai jei pasirinkciau pigesnius - ar nenuvils jie manes? g.gif gal kas jau esat bande?


as tai irgi susrinkau viska ka galejau ir aisku daug kas kartojas drinks_cheers.gif ir nelabai isivaizduoju kaip tie kur pardavineja kiekvienam paruosia kitoki ax.gif manau irgi turi standartus - ir dalina visiems bigsmile.gif ne?

tai bent jau man asmeniskai skaitant cia ir tuos 'nuvalkiotus' scenarijus paciai kilo nemazai mazu ideju, tai as jas uzsirasineju - sakes pilni namai popieriuku, nes turiu viska uzsirasyt, bo tai pamirsciau:) gal ir nedaug bus pakeista, nes jei jau tradicines vestuves tai... kaip ir panasios, bet mazytes savos idejos svente padarys kitokia thumbup.gif taip kad mano manymu - orginalumas slypi tik mumyse kiekvienoj asmeniskai wub.gif
Atsakyti
o aš paliksiu standartinius rėmus, bet keisiu daug ką, nes vestuves bus brolio, o jam noriu ko geriausio, o ne to paties per ta pati, nuvalkiotų eilių neskaitysiu schmoll.gif
Atsakyti
As irgi jokiu eiliu neskaityciu, kalbesim trumpai, smaiksciai, kad niekam neatsibostu klausytis..jau geriau daugiau uzsiemimu nei kalbu
Atsakyti
mantai cia ir yra tos smulkmeneles as i tas eiles net demesio nekreipiau skaitydama blush2.gif nes man jos niekad nebuvo bais prie sirdies
net pamirsau kad jos ten buvo
as tik skaiciau paty veiksma - nu jei atsisveikint tai atsisveikint, jei seimos zidinys tai zidinys, tai speju tada as ir tik rema pasilikau?
ai, nezinau, bet manau geriausias scenarijus bus paciu parasytas thumbup.gif
Atsakyti
Labas.
Ir as busiu svociute noreciau paprasyt gal galit kas nors man i pasta atsiust koki scenariju znetka@yandex.ru
Kita savaitgali einu i vestuves. Nesenai tik suzinojau Padekit nes laiko turiu mazai!
Busiu labai dekinga jei kuri padesit.
surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(znetka @ 2009 02 06, 11:35)
Labas.
Ir as busiu svociute noreciau paprasyt gal galit kas nors man i pasta atsiust koki scenariju znetka@yandex.ru
Kita savaitgali einu i vestuves.  Nesenai tik suzinojau Padekit nes laiko turiu mazai!
Busiu labai dekinga jei kuri padesit.
  surrender.gif

sakyčiau greitai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2009 02 06, 10:30)
sakyčiau greitai  biggrin.gif

na tikrai greitokai biggrin.gif mes cia ruosiames po 6-7men labai velai suzinojot blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingiena @ 2009 02 06, 12:38)
na tikrai greitokai  biggrin.gif mes cia ruosiames po 6-7men labai velai suzinojot blink.gif

mes irgi piršliausim rugpjūtį, o ruoštis pradėjau dabar bigsmile.gif
Atsakyti
Mes irgi rugpjuti tik pirsliausim, tai dabar pradedu viska pirktis ir ruostis, kad paskui nebutu sunku ir nereiktu per save lipti.
QUOTE(Sandra--mandra @ 2009 02 04, 12:25)
busiu svociute (pirma karta). sugalvojau sukurti apie jaunuosius filma, su ju foto. manau rodyti pradžioje tik atsisedus uz stalo, mazdaug_ o viskas prasidejo taip....sudeti ju vaikystes foto, po to jau kai susipažine...parinkti grazia muzika...
o gal kas jau yra dare?

Mes ir galvojam daryti filmuka apie jaunuosius, tik nezinau ar pavyks gauti projektoriu. As vienuose vestuvese maciau tai labai fainai buvo padarytas, ji paleido pacioj pradzioj kai papasakojo kur buvo ka dar ir kai atidave dokumentus, pries atnesant karstus. Visi ziurejo labai susidomeje ir klause. Mes ir galvojam pacioj pradzioj ji padaryti, papasakoti jaunuju gyvenima iki vestuviu, tik nezinau kaip pavyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 02 06, 12:51)
Mes irgi rugpjuti tik pirsliausim, tai dabar pradedu viska pirktis ir ruostis, kad paskui nebutu sunku ir nereiktu per save lipti.

Mes ir galvojam daryti filmuka apie jaunuosius, tik nezinau ar pavyks gauti projektoriu. As vienuose vestuvese maciau tai labai fainai buvo padarytas, ji paleido pacioj pradzioj kai papasakojo kur buvo ka dar ir kai atidave dokumentus, pries atnesant karstus. Visi ziurejo labai susidomeje ir klause. Mes ir galvojam pacioj pradzioj ji padaryti, papasakoti jaunuju gyvenima iki vestuviu, tik nezinau kaip pavyks  g.gif

o jus galvojat rimta daryti?
nes aš dabar ussibalamutinau...buvau tevui 50-mecio proga humoristini padarius, lai lužo visi bigsmile.gif dabar galvoju, jei rimtas, tada rodyti pradžioj,. jei linksmas tada gal visai vakare arba antra diena, bet 2 diena ir taip užteks visko, bus daug zaidimu mano sugalvotu, tas filmas mamau pagiriojantiems bus dzin
Atsakyti