Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - IX

QUOTE(Sandra--mandra @ 2009 02 06, 13:00)
o jus galvojat rimta daryti?
nes aš dabar ussibalamutinau...buvau tevui 50-mecio proga humoristini padarius, lai lužo visi  bigsmile.gif dabar galvoju, jei rimtas, tada rodyti pradžioj,. jei linksmas tada gal visai vakare arba antra diena, bet 2 diena ir taip užteks visko, bus daug zaidimu mano sugalvotu, tas filmas mamau pagiriojantiems bus dzin

Na toki pusiau rimta pusiau humoristini, tik neilga kokias 5-8 minutes. Dar tik sukasi mintys pas mane galvoj kap ji reiktu sudeliot, galvoju ideti kelias nuotrakas is vaikystes, paauglystes, parinkti grazius zodzius, tada kaip jie susipazino tumpai papasakoti, kaip pasipirso ir kad dabar jau eis ne atskirais keliais o vienu keiu, na kazka panasaus net nezinau dar tiksliai. Ten tokia juokinga istorija buvo kaip jie susipazino tai ir galvoju ja papasakoti tk sutrumpintai.
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 02 06, 13:12)
Na toki pusiau rimta pusiau humoristini, tik neilga kokias 5-8 minutes. Dar tik sukasi mintys pas mane galvoj kap ji reiktu sudeliot, galvoju ideti kelias nuotrakas is vaikystes, paauglystes, parinkti grazius zodzius, tada kaip jie susipazino tumpai papasakoti, kaip pasipirso ir kad dabar jau eis ne atskirais keliais o vienu keiu, na kazka panasaus net nezinau dar tiksliai. Ten tokia juokinga istorija buvo kaip jie susipazino tai ir galvoju ja papasakoti tk sutrumpintai.

o, tai gerai...o aš neturiu labai daug info apie jaunaja. mažai faktu, na ka, gime, baige mokykla, išvažiavo i anglija...ot istorija doh.gif teks kurti kažką, gal zinoma pasaka pakeisti galvoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Talalita27 @ 2009 02 05, 16:16)
http://www.superprek...n...1&Itemid=28 cia radau po 6,99 galvoju gal irgi nebrangiai smile.gif

Sveikos.. As taip pat organizuoju vasara seneliu auksines vestuves.. Kadangi kaip ir toki vaidmeni reiks atlikti, tai prisijungsiu i jusu buri jei nieko pries... : ax.gif

Perskaiciau jusu temu pora paziurejau, kad nemazai cia ideju.. O dar vasara berods brolio vestuves nusimato.. Zodziu - veiklos tik dirbk wink.gif

Čia tikria pigūs žibintai, aš netoli gyvenu, tai eisiu su vaikučiu pasivaikščiot nueisiu apžiurėti
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2009 02 06, 13:41)
o, tai gerai...o aš neturiu labai daug info apie jaunaja. mažai faktu, na ka, gime, baige mokykla, išvažiavo i anglija...ot istorija  doh.gif teks kurti kažką, gal zinoma pasaka pakeisti galvoju biggrin.gif

Nu vat as irgi kaip pasaka galvoju padaryti, net nezinau kaip pasakyti ju istorija paversi pasaka,apie jaunuosius tai nemazai zinau nes jie labai geri musu draugai, ko nezinosiu klausiu ju tevu. Tik va nezinau ar pavyks man ta projektoriu kur nors susirasti ir kazin kokios kainos ju nuomos g.gif
Ir dar noreciau kai jie soks valsa padaryti ir skaidres is ju nuotrauku ir jiems sokant kad tos nuotraukos keistusi. Na dar nezinau cia tik idejos kurias neaisku ar pavyks igyvendinti
Atsakyti
Aš nesugalvoju, ką daryti kai jaunieji šoks valsą, peržiūrėjau juostas kelias tai balionai nesamoningai atrodė, ųpač kai svečiai juos spardyt vos ne į jaunuosius pradėjo, muilo burbulai irgi ne doh.gif
Tų juostelių rišimas irgi nelabai suvokiu, kaip kas, nes gaunas, kad reik vis mužiką stabdyt ir tuos žodžius sakyt? ir kur juos riša? na kas dar lieka konfeti?vėl rožiū žiedlapiai?neneša galva g.gif
Atsakyti
mergaiciuke_ee skaiciau kad kazka idomaus sugalvojai su smeliu tik cia nenori rasyti, gal galetum man i az parasyti ka ten sugalvojai, labai jau idomu blush2.gif
QUOTE(gutė pinkutė @ 2009 02 06, 13:59)
Aš nesugalvoju, ką daryti kai jaunieji šoks valsą, peržiūrėjau juostas kelias tai balionai nesamoningai atrodė, ųpač kai svečiai juos spardyt vos ne į jaunuosius pradėjo, muilo burbulai irgi ne doh.gif
Tų juostelių rišimas irgi nelabai suvokiu, kaip kas, nes gaunas, kad reik vis mužiką stabdyt ir tuos žodžius sakyt? ir kur juos riša? na kas dar lieka konfeti?vėl rožiū žiedlapiai?neneša galva g.gif

O man tai grazu kai burbulus pucia wub.gif tik reika ziureti kokios grindys ir kai ziedlapius meto graziai atrodo. Na net daugiau ir nzinau ka butu galima sugalvoti kai valsa soka. Su tom juostelem tai man irgi biski nesamone, nelabai suprantu kaip ten viskas vykti turi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skgreta: 06 vasario 2009 - 13:19
QUOTE(pelze @ 2009 02 05, 21:07)
tai jei pasirinkciau pigesnius - ar nenuvils jie manes?  g.gif  gal kas jau esat bande?


4u.gif esu bandžius didelius raudonus ir mažesnius baltus(storoki tokie)(pirkti po 9 litus.)kažkokioj reklamos firmoj,gražu,bet man nesaugu,leidom per vaikų išleistuves,didesnis galvos skausmas nei grožis,vasaros pradžia,gamta sausa,jie skrenda į mišką krenta visaip doh.gif(aš vis galvoju ar gaisrinės nereikės) blush2.gif mes su vyru atseit staigmeną padarėm doh.gif aišku visi džiaugėsi. Tie kurie sėkmingai kilo buvo nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 06 vasario 2009 - 14:09
o jus galvojat tik jauniesiems pirkti,merginos,ar visiem sveciam?
user posted image
Atsakyti
aš irgi norejau tu žibintu, bet vyras sako nesaugu, dar padegsim ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2009 02 06, 14:54)
aš irgi norejau tu žibintu, bet vyras sako nesaugu, dar padegsim ka doh.gif

na taip man jie irgi grazus,bet turbut ju dabar jau visur per daug blush2.gif
na man dar grazus tie vandens zibintai kas sviancia prie vandens manau labai grazu...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingiena: 06 vasario 2009 - 16:24
o butent ta jaunuju pora manau tokiu zibintu dar niekur neneudojo, gal net nemate blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pelze @ 2009 02 05, 20:07)
4u.gif  mergaiciuke-ee
4u.gif  rugsti - uoga
4u.gif aciu visoms uz atsakymus, dabar sakykit o kaip su kokybe, as asmeniskai nesu naudojus tu zibintu jokiu  lotuliukas.gif  tai jei pasirinkciau pigesnius - ar nenuvils jie manes?  g.gif  gal kas jau esat bande?
as tai irgi susrinkau viska ka galejau ir aisku daug kas kartojas  drinks_cheers.gif  ir nelabai isivaizduoju kaip tie kur pardavineja kiekvienam paruosia kitoki  ax.gif  manau irgi turi standartus - ir dalina visiems  bigsmile.gif  ne?

tai bent jau man asmeniskai skaitant cia ir tuos 'nuvalkiotus' scenarijus paciai kilo nemazai mazu ideju, tai as jas uzsirasineju - sakes pilni namai popieriuku, nes turiu viska uzsirasyt, bo tai pamirsciau:) gal ir nedaug bus pakeista, nes jei jau tradicines vestuves tai... kaip ir panasios, bet mazytes savos idejos svente padarys kitokia  thumbup.gif  taip kad mano manymu - orginalumas slypi tik mumyse kiekvienoj asmeniskai  wub.gif

nera uz ka:) o su zibimtai savriausia juos palaikyti siek tiek laiko kol isyla oras ju viduj o po to paleist i ora asiku jei didelis vejas geriau nerizikuoti smile.gif o tai dar ant stogo kokio uzkris nor mes nuo didelio kalno leidom ir vejas nemazas buvo vistiek pakilo tikrai aukstai.

o ideju tikrai kyla beskaitant kad ir besikartojancius scenarijus tiesiog nereikia noreti visko gatavo o reikia nepatingeti ir paciom pagalvoti tikrai kyla minciu smile.gif
Atsakyti