Įkraunama...
Įkraunama...

Retas vardas giminėje

mano dukrytes vardas Adrijana . Lietuvoje isviso yra 3 mergaites tokiu vardu . ir tai viena ne Adrijana , o Adriana-Marija .
Man dar labai patiko vardas Airine thumbup.gif o gimineje tai kolkas visi rinko trumpus lietuviskus vardus. cia tik as tokia issisokele biggrin.gif
Atsakyti
Nu cia daugiau tema ne apie retus, o apie keistus vardus wink.gif
Pas mus giminej visi gana tradiciniai iprasti vardai. Man atrodo, kad vaikui sunku butu gyventi su neiprastu vardu, todel saviskiui neduociau keisto reto vardo.
Atsakyti
Mūsų vaikiuko vardas Aironas mirksiukas.gif mano vyro mama buvo labai prieš,kad duotumem tokį vardą protest.gif
Atsakyti
Vienos forumietės vaikiukas- Švarnas blink.gif Gal Lietuvoj- vienintelis? g.gif
Atsakyti
Mano anytos vardas - Benigna, o mano krikšto dukters vardas - Šeila .
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 06 27, 17:57)
Vienos forumietės vaikiukas- Švarnas blink.gif  Gal Lietuvoj- vienintelis? g.gif

Ne nevienintelis - o istorinis. mirksiukas.gif

Seip pas mus visu vardai reti - Gedmantas, Linijus, Švarnas, Erdvilas, Mantvilas, Orestas. tongue.gif
Atsakyti
Ar yra dar Lietuvoj Švarnų ar Linijų?
Atsakyti
Dar tokių negirdėjau, bet panašų šuns vardą girdėjus - Švarcas (skamba kaip pravardė)
Atsakyti
labutes!!
Radau idomia tema,tai galvoju prisijungsiu....

Mano sesute irgi Milita,kaip jau cia kazkas sake... Mano vardas irgi retas ,Donalda,o broli turim,Oskara.... dabar sesute turi mergyte,irgi dave negirdeta varda Agile.... As dar kelias dienas klausinejau jos ,koks vardas.... biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Mano vardas Milita. Kai mama taip mane uzregistravo tai tokiu buvo pazytamu tetuliu daug. Ir dar siauliuose viena tetulyte tokiu pat vardu pazystu... Tai gal ir ne toks jau retas???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winterlady: 27 birželio 2005 - 21:36
QUOTE(winterlady @ 2005 06 27, 22:35)
Mano vardas Milita. Kai mama taip mane uzregistravo tai tokiu buvo pazytamu tetuliu daug. Ir dar siauliuose viena tetulyte tokiu pat vardu pazystu... Tai gal ir ne toks jau retas???

Ir aš Militą pažystu ax.gif Ji dar maža mergaitė blush2.gif

Dar kažkur girdėjau tokį berniuko vardą - Bartas g.gif Ir šunį tokiu vardu mačiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 06 25, 20:11)
Čia jau serialų įtaka  biggrin.gif  Atsimenu, buvo toks Armandas seriale "Betė-bjaurusis ančiukas"  ax.gif  Arba "Izabelė Sorijano"  smile.gif  Ir donas Chuakimas girdėtas  biggrin.gif

Beje kalbant apie tavo paminetus vardus, tai Izabele, yra senoviskas lietuviskas vardas, o Armandu daugiausia yra latvijoje ir vokietijoje. O Chuakimas, tai turbut ispaniskas, nes ispanui ir duotas ax.gif
Atsakyti