Įkraunama...
Įkraunama...

Retas vardas giminėje

O Šeila- žydiškas. Nenoriu net prisimint, kad mane tėvai Laila norėjo pavadint doh.gif Ai, vistiek nieko doro nesumąstė schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2005 06 27, 13:29)
mano dukrytes vardas Adrijana . Lietuvoje isviso yra 3 mergaites tokiu

Negali būti mirksiukas.gif aš žinau 3 Adrianas (ar Adrijanas), nesigilinau į rašybą, aplamai, manau, kad šis vardas dabar tampa populiarus biggrin.gif
Atsakyti
Aha, Adriju tikrai nemazai schmoll.gif
Mano pacios vardas retas, sukurptas is dar retesnio vyrisko doh.gif Bet nieko, as patenkinta, be to gana lietuviskai skamba smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(Egline @ 2005 06 27, 21:47)
Kaunietės, pažadu Kaune būti liepos 4 arba 5d, tad galim tikrai planuoti susitikti drinks_cheers.gif



QUOTE(jėga @ 2005 06 27, 22:45)
Ir aš Militą pažystu ax.gif Ji dar maža mergaitė blush2.gif

Dar kažkur girdėjau tokį berniuko vardą - Bartas g.gif Ir šunį tokiu vardu mačiau unsure.gif


Nu bet vistiek susipazystant su naujais zmonem jiems yra problema istarti varda, nors ir aiskiai tari g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 06 27, 19:56)
Ar yra dar Lietuvoj Švarnų ar Linijų?

Buvo, jei siuo metu nera tai nereiskia, kad isvis nera ir nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(winterlady @ 2005 06 27, 21:13)
Dar tokių negirdėjau, bet panašų šuns vardą girdėjus - Švarcas (skamba kaip pravardė)

O per kur jis panasus? blink.gif visiskai skirtingi, na as zinau ir suni Migle doh.gif
Atsakyti
Mūsų giminėj kažkada buvo reti mano ir brolio vardai, bet dabar išpopuliarėjo - aš Ugnė, o brolis - Džiugas smile.gif
Šiaip įdomu, kad kažkaip sutapo, jog iš tėvo pusės giminėj esam visi su "gamtiniais" vardais:
Saulius, Giedrė, Audrys, Aušrys, Ugnė, Džiugas... mirksiukas.gif
Tiesa, yra keli kiek retesni vardai - Vilda, Balys, Kipras (čia pusbrolių vaikai), Elžbieta.
Atsakyti
Pas mus gininėje gan iprasti vardai, bet pažystu žmonių su įdomiais vardais kaip: Magerta,Naglis,Airingas,Raulis,Laurencija tiesa pusseserės vardas Idalija
Vartydama vardyne radau tokius kaip Goštautas, Anakletas, Michalina, Kandida šie vardai sukėlė juoka ir užuojautą jų savininkams biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mader @ 2005 06 28, 12:35)
šie vardai sukėlė juoka ir užuojautą jų savininkams biggrin.gif ax.gif

Na, mano puseserės močiutė - Michalina, tais laikais (jai dabar per 90), šis vardas buvo gan paplitęs.
Beje, mano močiutės vardas - Franė, vienos giminaitės - Cezarija, senelio sesuo - Olimpija.
Kievienas laikmetis turi populiarių vardų, dabar mums jie skamba juokingai, neįprastai, o tada jie buvo norma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 28 birželio 2005 - 12:38
QUOTE(Agotukas @ 2005 06 27, 22:52)
Aha, Adriju tikrai nemazai  schmoll.gif
Mano pacios vardas retas, sukurptas is dar retesnio vyrisko  doh.gif Bet nieko, as patenkinta, be to  gana lietuviskai skamba smoke.gif


tai Adrija ir Adrijana du skirtingi vardai su skirtingomis reiksmemis tongue.gif
vyras nuejes registruoti specialiai uzklause kiek mergaiciu yra tokiu vardu ir metrikacijos skyriuje pasake kad 3 .. g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2005 06 28, 13:43)
tai Adrija ir Adrijana du skirtingi vardai su skirtingomis reiksmemis  tongue.gif
vyras nuejes registruoti specialiai uzklause kiek mergaiciu yra tokiu vardu ir metrikacijos skyriuje pasake kad 3 ..  g.gif

Tai gal šiais, 2005, metais 3 užregistruotos, nes pernai bent 3 pažystamos taip savo mergaites pavadino, o 4 mergaitei užpernai mano draugė davė tokį vardą smile.gif
Atsakyti
AŠ KAIP LAUKIAUSI RINKAU VARDA MERGAITEI IR BERNIUKUI,IR GALVOJAU APIE ADRIJANA,BET PASKUI SUTRUMPINAU ADRIJA,O JEI BERNIUKAS ADRIJUS.BET VYRAS PAPRIEŠTARAVO,NES PAS JĮ DARBE KOMPAS ADRIUS biggrin.gif ,IR AŠ TADA SAKAU JAU PRADĖJAS POPULIARĖTI tongue.gif .

TAI PAVADINOM DUKRYTE MIRETA,AR TOKIU VARDA PAŽYSTAT.
Atsakyti