Įkraunama...
Įkraunama...

Kada testas parodė II?

Man parode po 3 sav. Reikejo pasiplanuoti, tai labai menesiniu laukiau, kad greiciau butu padariau testuka, parode, kada sekancios bus mirksiukas.gif
Atsakyti
AS zinojau kada pas mus atsitiko "netycia" blink.gif kaip tik per pavojingas dienas, tai po 3savaiciu testas rode teigiamai nestuke.gif
Atsakyti
Mums jau 2 savaiciu rode vaiduokliuka 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shining_star @ 2008 10 21, 14:26)
o kam buvo, kad sirgo pirma menesi menstruacijom, nors buvo jau nestuke.gif ? kada tada testa daretes? itaret nestuma ar ne?

o buvo kam, kad testukas nerodytu 4-5 savaiciu? g.gif

man buvo... kai tik parodė smulkų nežymų vaiduokliuką iš karto lėkiau pas ginekologę: ji pasakė: 8-12 savaičių nėštumas... (sunkiai nusistatė, nes pas mane nereguliarios menstruacijos).O prieš tai dariausi kiekvieną dieną: brangius, pigius- kaip I taip I kaip I taip I kas keisčiausia paarodė pats pigiausias... doh.gif
Atsakyti
2savaiciu ax.gif
Atsakyti
10 dienu po ovuliacijos 4u.gif
Atsakyti
4-5 sav. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
mes planavom tad labai nekantravom. savaite po mano O sapnavau, kad vis darau ir darau NT, ryte tiesiu taikiniu pasitikrinau ir pamaciau vaiduokliuka, po poros dienu buvo jau ryskesnis, o po savaites jau aiskus aiskus.
Atsakyti
8 Dienos po Ovuliacijos jau kazkaaaas lyg ir rodesi, 10 diena po ovuliacijos isryskejo, 11 jau buvo ryyskus.. cia priklauso nuo nestumo hormono kiekio smile.gif mano jis buvo milziniskas, todel anksti ir parode
Atsakyti
14 dienų po ovuliacijos. smile.gif Na, kitaip tariant dariausi turėjusių įvykti mmm dieną. 4u.gif
Atsakyti
mmm velavo 2 dienas....ir mums parode 4savaite biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cajole: 02 vasario 2009 - 00:33
9 diena po ovuliacijos maciau vaiduokliuka, o 12 diena po ovuliacijos jau buvo zymiai ryskesnis wub.gif
Atsakyti