Įkraunama...
Įkraunama...

Kada testas parodė II?

testas || parode likus keliom dienom iki mmm nestuke.gif lotuliukas.gif nors dar tas nestumas pagal daktare mazytis nes nepastebejo per echoskopa.... g.gif g.gif eisiu dabar vasar.17d 4u.gif user posted image
Atsakyti
anksciausiai parode tik sesta nestumo savaite doh.gif blink.gif iki tol visi testai rode I ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramshke @ 2008 10 19, 21:08)
Gal merginos gali pasidalinti patirtimi, kada anksciausiai testukas parode II? ax.gif




as pirma testa pasidariau praejus 10 dienu po menesiniu,ir ka-tik pasidarius testa isryskejo viena juostele,o po valandos netycia pazvelgus pamaciau antra neryskia juostele. ir taip kasdien tikrinau,negalejau patiket,nes antra juostele atsirasdavo veliau,tik artejant menesiniu periodui,isryskejo antra juostele iskart atlikus testa. smile.gif tai manau,kad antra juostele gali atsirast ir po valandos,jei esi tikrai nescia nestuke.gif







Atsakyti
man parode kai velavo 2dienas mm...tai buvo 5-6 savaites ..ir iskarto parode per echoskopa ta gemaline puslele bigsmile.gif nestuke.gif
Atsakyti
Vaiduokliuka man parode 12 diena po ovuliacijos, likus 4 dienoms iki menesiniu bigsmile.gif
Atsakyti
Anksčiausiai teigiamas testas buvo iki mmm likus 3 d. Po O buvo praėję 12 d.
Atsakyti
QUOTE(gabiegabriele @ 2009 02 06, 21:30)
as pirma testa pasidariau praejus 10 dienu po menesiniu,ir ka-tik pasidarius testa isryskejo viena juostele,o po valandos netycia pazvelgus pamaciau antra neryskia juostele. ir taip kasdien tikrinau,negalejau patiket,nes antra juostele atsirasdavo veliau,tik artejant menesiniu periodui,isryskejo antra juostele iskart atlikus testa.  smile.gif  tai manau,kad antra juostele gali atsirast ir po valandos,jei esi tikrai nescia nestuke.gif

sveikute 4u.gif tai tu sirgai mmm, kai buvai pastojus? mirksiukas.gif
Atsakyti
Man parodė 10 dienų po ovuliacijos.T.y. 19 dienų po mėnesinių biggrin.gif
Atsakyti
Na va, pati paklausiau, o dabar jau zinau, kaip man rodo smile.gif taigi likus 3 dienoms iki menesiniu, testas buvo neigiamas, o siandien 3 dienoms veluojant II smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
man mm veluojant 2 dienas nerode, poto praejus dar 2 sav irgi nerode, o raejus dar 2 sav jau rode II nestuke.gif taciau pagal echo tai pastojau butent mm veluojant 2 dienas, taigi testas parode 4sav nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2009 02 07, 10:41)
Vaiduokliuka man parode 12 diena po ovuliacijos, likus 4 dienoms iki menesiniu  bigsmile.gif

Man taip pat buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Savaite iki numatomu mm
Atsakyti