Įkraunama...
Įkraunama...

Kada testas parodė II?

Sandien pamaciau II... 10 DPO...ir iki mmm dar 5 d. Vaiduokliukas, aisku, bet labai gerai iziurimas ir net pagaunamas fotoaparatu. Jautrumas testo - 10
Atsakyti
II juosteles parodė likus 3 dienoms iki mm. Antroji juostelė buvo labai neryški, tačiau mm diena taip ir nesulaukiau mm, šiandien hcg kraujo tyrimas parodė, kad esu nėsčia 4-5 savaitės
Atsakyti
Rožinis Benu testas gražų vaiduoklį parodė 10dpo wub.gif hcg tą rytą buvo 10,29 IU/l 4u.gif
Atsakyti
su draugu nesisaugojom 03.30 ir 04.01.
Mm atėjo laiku 04.11 bet buvo negausios ir truko dvi dienas. Kai įprastai būna labai labai gausios ir 5 d smarkiai kraujuoju...
Bet nuo mėnesio pradžios skauda pilvo apačią. Dabar jau mažiau skauda, bet yra toks pilnumo jausmas. Pilvas kietas pasidaręs, testai neigiami. Bet kaip suprantu - jei užkabino - tai tik antra savaitė būtų, o kaip skaitau - testai teigiamus rodo nuo 4-5 savaitės. Tai reik laukti... jau. Porą dienų kaip skauda galvą ir toks šleikštuliukas yra. Laukti kitų mm nėra kantrybės. Tik tas pilvo maudimas neramina. Esu turėjusi nevieną ir nedu persileidimus iki 5 sav...
Atsakyti
II isvydau 3 dienas veluojant mm.
Atsakyti
Teigiamą testą pamačiau, dieną po neatėjusių mmm. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, idomu is praktines puses , ar atitinka ta fakta, jog velyvesni ir blankus teigiami buna dazniausiai toms kas laukiasi berniuku , o kur kas ankstyvesni ir ryskesni- kas laukiasi mergyciu ?
net tevu darzelis 4osios savaites apybraizoje raso apie tai .
Tad kaip is jusu patirties buvo?
As su berniukais nepamenu ,jau senokai buvo.. Su dukra labai gerai pamenu, kad pirmaji vaiduokliuka pamaciau 10dienu iki menesiniu . ir kasdien ryskejo .. taciau per 12 sav skana paaiskejo kad pastojau ne ciklo viduryje, o vos 4 dienos po paskutiniu mm pirmosios dienos. zodziu - vos vos nustojus sirgti . del to taip anksti turbut ir pasirode ji man. testavausi taip anksti nes testuku turejau daug .. tiesiog patiko taip kvailioti biggrin.gif

tad klausima pakartosiu- kada radote teigiama testuka, rysku ar labai blanku jei daretes jau atejus mm dienai, ir kokios lyties vaikelis tai buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MisTrust @ 2016 05 04, 00:19)
tad klausima pakartosiu- kada radote teigiama testuka, rysku ar labai blanku jei daretes jau atejus mm dienai, ir kokios lyties vaikelis tai buvo  4u.gif

Dariausi ir prieš mm, tai gal ir buvo matyt kažkas nuo didelio noro pamatyt. O mm dieną ir dieną po, buvo toks silpnas vaiduoklis. Laukiuos berniuko. Tai sakykim man šita teorija pasitvirtina.
Atsakyti
man sikart blankus pasirode dar savaite iki mm... bet ir mm diena nebuvo jis "oho" ryskumo ... taciau ,zinoma, geroookai ryskesnis uz pirmaji.. ko laukiusoi dar nezinau. bet kai suzinosiu- parasysiu cia bigsmile.gif
Atsakyti
Man neryškią antrą juostelę parodė dviem dienom vėluojant mėnesinėm. O dar po savaitėlės parodė dvi laaabai ryškias juosteles :-)
Atsakyti
Sveikos, labai nerimauju delto jog jau ilgą laiką, apie 2 men pilve girdisi toks idomus gurgaliavimas kurio anksciau niekada nebudavo taip pat maudzia nugara ir pilva, siek tiek jau ir padidejes pilvas matosi , bei jautri krutine.Menesinemis sergu ir jos neveluoja , dariausi nestumo testa ir buvo neigiamas , noriu paklausti ar imanoma lauktis vaiko nestuke.gif jai nestumo testas neigiamas?ir ar patikimi nestumo testai juosteles kurias reikia imerkti i slapima ryte ar visgi geriau bandyti pirkti kitokio tipo testus nes jie patikimesni? unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(victoryy @ 2016 05 24, 22:07)
Sveikos, labai nerimauju delto jog jau ilgą laiką, apie 2 men  pilve girdisi toks idomus gurgaliavimas kurio anksciau niekada nebudavo taip pat maudzia nugara ir pilva,  siek tiek jau ir padidejes pilvas matosi , bei jautri krutine.Menesinemis sergu ir jos neveluoja , dariausi nestumo testa ir buvo neigiamas , noriu paklausti ar imanoma lauktis vaiko nestuke.gif  jai nestumo testas neigiamas?ir ar patikimi nestumo testai juosteles kurias reikia imerkti i slapima ryte ar visgi geriau bandyti pirkti kitokio tipo testus nes jie patikimesni? unsure.gif  rolleyes.gif

Jeigu nestumo nera tai tu sisiok kiek ir ant ko tu nori...tau nei vaiduokliu jokiu nerodys! I jeigu jau zirniukas uzkibo,tai testas bet koks parodys II aisku ,jeigu nestumui uztektinai dienu thumbup.gif
Del testu :as pastojau dvi sav. Po mmm tai 35cd rode I,o dar po 10d II,nebuvo labai ryskus,rasiau cia net I vaiduokliukus,bet mane jau puole sveikinti! O pati kol dar viso tuzino testu nepasidariau nepatikejau thumbup.gif wub.gif
Atsakyti