Įkraunama...
Įkraunama...

Kada testas parodė II?

Labas mergaitės!
Man su dukryte parodė 3 dienas po mmm,o antrą kartą taipogi 1 dieną po mmm. smile30x30.png
Žirnius pabėgo.. Šiuo metu planuojam vėl, bet dar tik pirmas mėnuo. Dar viskas prieky 4u.png 4u.png
Atsakyti
Sveikos... Man parode II uzvakar... Iki mm buvo 7-8d...
Nezinau ar zinis isikibo ar isikibs ir isvis kaip cia kas bus nes cia mano pirmas II ir kazkaip neplanavau, bet nustebau kad taip anksti parode rysku vaiduokli... Ir su benu melinu testu kuris nera toks jautrus ir su easytest o ir datiau vakare nesulaukus ryto... Jautrus 5miu nebenori rodyt vos vos rodo nors pats pirmas toks ir suzibejo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foxe: 20 spalio 2016 - 17:21

Nejautrus NT parodė neryškią antrą juostelę likus ~3 dienoms iki mmm. :nestuke Jautrus po laiko sugebėjo parodyt vaiduoklį likus ~8 dienoms iki mmm, bet aš kažkaip netikiu, kad jis tikrai jau rodė nėštumą - galvoju, kad šiaip sudurniavo, nes tada, lyg ir, tebuvo tik ~7DPO. :hmm:

Atsakyti
Siandien !! Dariausi testa ir teigiamas.Mm velavo 3d,jau spejau ir pas daktara nubegti.tik mum dar labai mazai,dar tik 5savaiteles nestuke.gif wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aaaa, prisijungiu prie jūsų, mergaitės. Parodė II ryškius ir aiškius smile.gif pagal skaičiuoklę, jei gerai suprantu, kad nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos (kuriuos buvo, o ne turėjo būti) tada jau 6 - ta savaitė :o
Atsakyti

Neryškią antrą juostelę pamačiau likus dviem dienom iki mmm  :wub: 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Suvaiduokliavo vos vos įžiūrimai 24 cd, ryškesnis vaiduoklis 27 cd, na o jau ryškios ir gražios II 32 cd wub.gif
Atsakyti
Sveikos, ši kartą anksti parodė, trys savaitės buvo dar tik.
Atsakyti

as isvydau neryskia 26 cd, (pries tai buvo balta balta) mano mm 28/29. dariausi dar 4 dienas is eilės ir vis labiau isitikinau kad ryskeja! :)

Atsakyti
Man parodė likus 1 dienai iki mm su paprastu "Bitute" testuku vakare. Juostele buvo gan ryski 🙂🙂

Atsakyti
mmm vėlavo 2-3 dienas, paprastas testas vakare parode dvi labai ryškias II wub.gif
Atsakyti

3 dienos iki mm jau rode neryskia juostele :)​ 

Atsakyti