Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios ...

manau galima veisti gyvunus 4u.gif
perspektyvu issirenkant tinkama rusi ir veisle.
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 05 22, 11:25)
manau galima veisti gyvunus 4u.gif
perspektyvu issirenkant tinkama rusi ir veisle.

o pvz kokios rūšys perspektyvios? g.gif kur realizuot? aš va tarkim turiu salygas gyvūnų veisimui (vienkiemis su 5 ha žemės, voljerais, ūkiniais pastatais, tvenkiniais), bet nesugalvoju ką ten reiktų augint, kiek reikia investuot ir kiek realiai žmonių reikia priežiūrai (nes šiaip esu 1 biggrin.gif , mb nepadės savo reikaluos įkritęs, 1 vaikas paauglys kažkiek galėtų). bet neįsivaizduoju kokie gyvūnai apismokėtų veist g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GAILĖ*: 22 gegužės 2010 - 13:42
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 05 22, 14:41)
o pvz kokios rūšys perspektyvios? g.gif kur realizuot? aš va tarkim turiu salygas gyvūnų veisimui (vienkiemis su 5 ha žemės, voljerais, ūkiniais pastatais, tvenkiniais), bet nesugalvoju ką ten reiktų augint, kiek reikia investuot ir kiek realiai žmonių reikia priežiūrai (nes šiaip esu 1 biggrin.gif , mb nepadės savo reikaluos įkritęs, 1 vaikas paauglys kažkiek galėtų). bet neįsivaizduoju kokie gyvūnai apismokėtų veist g.gif


turbut viskam reikia finansu pradziai, per tv maciau pavasari ypatingai perkami zasiuaki, viskiukai ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

noriu paprasyti Jusu pagalbos.. Planuoju atidaryti nedidele isskirtiniu baldu parduotuve (minkstuju). Turiu susiradus tiekeja is Vokietijos:baldai svetainei ir valgomajam kambariui/virtuvei (nezinau ar kas zino taip vadinamosios virtuves stalo sofos). Kiek domejaus, Lietuvoje tokiu nemaciau. Kas nores galeciau interneto andresa atsiusti, kad paziuretu kaip atrodo. Man idomu, ar tai tiktu Lietuvos rinkai (Medziagos, modeliai butu pagal mano pageidavimus pritaikyti, pirkejas turetu galimybe pats kombinuoti medziagas, rinktis mediena ar daryti pakeitimus paciame modelyje be papildomo mokescio, is esmes galima sakyti: susikurs savo originalia sofa ). Kainos pav. tokios ranku gamybos sofos prie stalo kainuotu nuo 3500 iki 7000 Lt...
Atsakyti
QUOTE(Bali Therme @ 2010 05 23, 15:14)
Laba diena,

noriu paprasyti Jusu pagalbos.. Planuoju atidaryti nedidele isskirtiniu baldu parduotuve (minkstuju). Turiu susiradus tiekeja is Vokietijos:baldai svetainei ir valgomajam kambariui/virtuvei (nezinau ar kas zino taip vadinamosios virtuves stalo sofos). Kiek domejaus, Lietuvoje tokiu nemaciau. Kas nores galeciau interneto andresa atsiusti, kad paziuretu kaip atrodo. Man idomu, ar tai tiktu Lietuvos rinkai (Medziagos, modeliai butu pagal mano pageidavimus pritaikyti, pirkejas turetu galimybe pats kombinuoti medziagas, rinktis mediena ar daryti pakeitimus paciame modelyje be papildomo mokescio, is esmes galima sakyti: susikurs savo originalia sofa ). Kainos pav. tokios ranku gamybos sofos prie stalo kainuotu nuo 3500 iki 7000 Lt...

Butu idomu pamatyti. g.gif Gal galima psl.?
Atsakyti
QUOTE(Bali Therme @ 2010 05 23, 17:14)
Laba diena,

noriu paprasyti Jusu pagalbos.. Planuoju atidaryti nedidele isskirtiniu baldu parduotuve (minkstuju). Turiu susiradus tiekeja is Vokietijos:baldai svetainei ir valgomajam kambariui/virtuvei (nezinau ar kas zino taip vadinamosios virtuves stalo sofos). Kiek domejaus, Lietuvoje tokiu nemaciau. Kas nores galeciau interneto andresa atsiusti, kad paziuretu kaip atrodo. Man idomu, ar tai tiktu Lietuvos rinkai (Medziagos, modeliai butu pagal mano pageidavimus pritaikyti, pirkejas turetu galimybe pats kombinuoti medziagas, rinktis mediena ar daryti pakeitimus paciame modelyje be papildomo mokescio, is esmes galima sakyti: susikurs savo originalia sofa ). Kainos pav. tokios ranku gamybos sofos prie stalo kainuotu nuo 3500 iki 7000 Lt...


as irgi noreciau pamatyt... smile.gif
Atsakyti
Gaminam namuose užrašus su perkeliamąja spauda - kol kas sekasi neblogai, nes tik įsivažiuojame ir neplėšiame aukštų kainų. esam nutarę kad metelius ar du laikysime mažas kainas, o kai būsime labiau žinomi ir nurungę konkurentus - kilstelsime. ech, kokie optimistai thumbup.gif
Atsakyti
Nagi kaip sekasi esamoms verslininkems? Gal kas dar pasiryzo pradeti ka nors savo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 05 22, 14:41)
o pvz kokios rūšys perspektyvios? g.gif kur realizuot? aš va tarkim turiu salygas gyvūnų veisimui (vienkiemis su 5 ha žemės, voljerais, ūkiniais pastatais, tvenkiniais), bet nesugalvoju ką ten reiktų augint, kiek reikia investuot ir kiek realiai žmonių reikia priežiūrai (nes šiaip esu 1 biggrin.gif , mb nepadės savo reikaluos įkritęs, 1 vaikas paauglys kažkiek galėtų). bet neįsivaizduoju kokie gyvūnai apismokėtų veist g.gif


Siulyciau auginti silauoges. Uogos be galo skanios - bet laiko savo kaina.
4u.gif

QUOTE(artemide23 @ 2010 05 28, 15:08)
Nagi kaip sekasi esamoms verslininkems? Gal kas dar pasiryzo pradeti ka nors savo?  mirksiukas.gif


Kol sedziu namuose, sukasi visokiausiu minciu. Pagrindine - kurti UAB'a, arba su verslo liudijumu uzsiimti patalpu nuoma (pokyliu sales ir pirties)

Zodziu, nieko dar neturim, tiek kelesdesimt t. pinigeliu....
Planuojam pirkti apleista sodyba paie 1 ha ploto uz nedidele suma pinigu (jau ir viena nuziurejom) statyti nedidele rastine pirt ~ 80 kv.m. ir pradeti judeti i prieki. Taip pat labai noriu auginti silauoges. Pradziai kelis krumelius, paskui gal keliasdesimt 4u.gif

Va tokie mano planai, tik nzn kaip igyvenditi? g.gif Nors baigiau verslo ekonomika, su verslu neturiu patirties verysad.gif teko tik 2 m. dirbti pas pazystama kaimo turizmo sodyboj. Tai truputi isivaizduoju kaip viskas vyksta....


----


As dar tokia ideja turiu. MB mociute serga cukriniu deabetu. Manau tikrai butu paklausa spec. prekiu skirtu diabetininkams. PVZ. tortai ne su cukrum, o su fruktoze ir tik su tais produktais kuruos jie galetu vartoti. Ar kiti saldumynai.
Mes kai svenciam gimtadieni, ar siap kokia proga, viska darau su fruktoze, kad ir ji galetu valgyti 4u.gif aisku, tai brangiau iseina, bet juk galima retsykiais..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvadigi: 28 gegužės 2010 - 14:48
ir mes su MB kazka savo pradet noretume,turim gabaliuka zemes,tai vyras galvoja ukininkaut,pora ideju turi .ir su rubeliais galvojam kazka pradet,tik va labai baisu,o kas jeigu nepasiseks.... blush2.gif juk mazas vaikutis namie,apie ja pagalvot reikia,bet taip gyvent ir po uzsienius vazinet dirbt irgi nepyragai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2010 05 24, 13:20)
Butu idomu pamatyti.  g.gif Gal galima psl.?




zinoma galima smile.gif
www.wb-cottage-linie.de
Atsakyti
Ir tie baldai kainuoja 3500-7000 lt?! blink.gif Gal tada geriau su mano sese bendradarbiauti labiau apsimoketu, ji manau uz mazesnia suma padarytu bigsmile.gif Ji su vyru pertraukineja ir gamina baldus pagal uzsakymus, tai manau pigiau butu g.gif + niekur siusti nereiketu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(luckyme @ 2010 05 28, 15:54)
ir mes su MB kazka savo pradet noretume,turim gabaliuka zemes,tai vyras galvoja ukininkaut,pora ideju turi .ir su rubeliais galvojam kazka pradet,tik va labai baisu,o kas jeigu nepasiseks.... blush2.gif juk mazas vaikutis namie,apie ja pagalvot reikia,bet taip gyvent ir po uzsienius vazinet dirbt irgi nepyragai doh.gif


Na, del rubeliu, tai galima rasti toki varianta, kad be dideliu islaidu pradeti galima butu, kad nereiketu pradziai prisipirkti rubu. Tada net jeigu kas ir neiseitu nebutu jokio minuso arba labai mazas minusas 4u.gif
Atsakyti