Įkraunama...
Įkraunama...

Telegonija

QUOTE(aurelijus69 @ 2009 05 02, 08:39)
Taip Gluosni  g.gif  dauguma linkę nuleisti sparnus,nes perdaug yra "sužeisti".Labai svarbu suvokti kas vyksta ir kur tai veda.Nors yra posakis,kad ..."viskas į gera " ... Dauguma tautų ir civilizacijų sunyko vien todėl,kad būtų ne į bloga  blink.gif Galima būti stebėtojais,o galima būti ir kūrėjais.Rinktis kiekvienai ir kiekvienam doh.gif


giliai kapstot. nelabai supratau, kas ka suzeide ir kas del to isnyko. ir prie ko cia telegonija? g.gif
Atsakyti
cha cha ,tai jau zinau kaip man kinietuko susilaukt,jei vyras bus baltasis
Atsakyti
Va va g.gif kaip paprastai ir būna blink.gif ta katytė žaliom akimis vėl suveda viską į fizinį pasaulį... Na aišku daugumai tai aktualu ir tai tik pripažystama unsure.gif
Su mamytės diena visas mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelijus69 @ 2009 05 03, 14:17)
Va va  g.gif  kaip paprastai ir būna  blink.gif  ta katytė žaliom akimis vėl suveda viską į fizinį pasaulį... Na aišku daugumai tai aktualu ir tai tik pripažystama  unsure.gif
Su mamytės diena visas mamytes  4u.gif


Dekoju, Aurelijau smile.gif
Atsakyti
Skaiciau 'literaturoje', kad telegonijos efektui net nebutinas fizinis kontaktas; jei moteriske smarkiai isimyli pvz. juoduka, bet fiziskai nekontaktuoja, po kiek laiko yra sansas pagimdyti mulatuka jau nu savo balto vyro...

Vienu zodziu atsargiai ne tik su savo poelgiais, bet ir mintimis
Atsakyti
na cia teorija - praktikoje tas isimylejimas dazniauisai pervedamas i fizine plotme - nors tai visad patogu uzmirsti smile.gif
Atsakyti
o sitas reiskinys vyksta tik sekso metu ar ne? na ir kodel? paaiskink man, Aurelijau, kaip fizikas fizikei biggrin.gif
Atsakyti
Kuo artimesnis kontaktas,tuo daugiau perduodama informacijos.Kai dar įsijungia stiprios emocijos,tai tuo labiau g.gif Atsakiau ?
Atsakyti
QUOTE(aurelijus69 @ 2009 05 09, 21:16)
Kuo artimesnis kontaktas,tuo daugiau perduodama informacijos.Kai dar įsijungia stiprios emocijos,tai tuo labiau g.gif  Atsakiau ?

tai gerai,nes savo drauge myliu labiau,nei bet koki vyr.g atstova .ir vienoj lovoj miegam kartais ir dar apsikabinam
Atsakyti
QUOTE(aurelijus69 @ 2009 05 09, 20:16)
Kuo artimesnis kontaktas,tuo daugiau perduodama informacijos.Kai dar įsijungia stiprios emocijos,tai tuo labiau g.gif  Atsakiau ?

Eina peklon kaip gerai... bigsmile.gif
Vaikus drąsiai galėsiu pavadint Lilly-Rose Melody ir Jack Johnn Christopher
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 09 gegužės 2009 - 19:34
QUOTE(BlueFire @ 2009 05 06, 14:28)
Skaiciau 'literaturoje', kad telegonijos efektui net nebutinas fizinis kontaktas; jei moteriske smarkiai isimyli pvz. juoduka, bet fiziskai nekontaktuoja, po kiek laiko yra sansas pagimdyti mulatuka jau nu savo balto vyro...

Vienu zodziu atsargiai ne tik su savo poelgiais, bet ir mintimis

trecioje klaseje buvau isimylejusi aktoriu ,kuris vaidino Maklauda (cia tas nemirtingas kalnietis) rolleyes.gif .kokia itaka tai tures mano vaikams? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas_žaliom_akim @ 2009 05 09, 20:35)
trecioje klaseje buvau isimylejusi aktoriu ,kuris vaidino Maklauda (cia tas nemirtingas kalnietis)  rolleyes.gif  .kokia itaka tai tures mano vaikams?  unsure.gif


gyvens ilgai biggrin.gif
Atsakyti