Įkraunama...
Įkraunama...

Telegonija

QUOTE(aurelijus69 @ 2009 05 27, 14:29)
Dar 20a. pradžioje,naujos idėjos dėl kito požiūrio į pasaulį,buvo sutiktos labai priešiškai.Net ir tų pačių fizikų,bet... Va kažkas pasikeitė ir atsirado atominė bomba  g.gif Dar truputuką anksčiau juokėsi dėl svaičiojimų apie skraidymą,povandeninius aparatus,o apie vaizdus rodančią dėžę kas būtų pasakęs,tai  lotuliukas.gif Pseudosvaičiojimai tikri g.gif  anea  blink.gif  O dar apie didžiausius vaisius ir daržoves,jų rūšis,kad ir apie kivi... Suprantu,kad dauguma gyvena šia diena,bet kas žvelgia plačiau ir protas yra mąslus  ir nesiriame vien tik savo patirtimi ir troškimais  doh.gif  tas niekada nesakys "niekada"...


jūsų argumentą labai lengva atremti. prieš kelis šimtus metų žmonės gydydavosi gyvsidarbriu ir tai buvo norma, dabar tik galvas galima pakraipyt, žudydavo ir kankindavo žmones, nes atseit juose velnias apsigyveno, o apie žydus kiek visko prikurta doh.gif na tingiu dabar ieškot daugiau pavydžių, bet būdavo įvairiausių kvailų teorijų ir veiklų, kurios vėliau buvo atmestos kaip netinkamos. taip kad jeigu aš dabar iškelsiu kokią nesąmoningą idėją, tai dar nereiškia, kad ji yra teisinga. ypač kai įrodymų neturiu. kas telegonijos teorijai, jeigu ji tokia jau teisinga trukdo surinkti trūkstamus duomenis ir iš "pseudomokslo" kategorijos pereiti į "mokslo"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxPATRICIJAxx @ 2009 05 27, 09:38)
kodel turetu juoktis? juk mokslininkai ir atsrado ta telegonija pries 150 metu, ilga laika slepe nuo zmoniu doh.gif


gal todėl, kad visų tų nesamonių, kaip paveldimumas iš prieš x metų turėto patino, šunų tarpe nėra ir veisėjai tai labai gerai žino?
Papildyta:
QUOTE(adaptacijaa @ 2009 05 27, 16:16)
teisinga. ypač kai įrodymų neturiu. kas telegonijos teorijai, jeigu ji tokia jau teisinga trukdo surinkti trūkstamus duomenis ir iš "pseudomokslo" kategorijos pereiti į "mokslo"?  g.gif


gerai, kad dar visi šie paistalai neturi daug pasekėjų ir nėra paplitę. kaip kokia amerikiečių "Intelligent Design" teorija...
Atsakyti
QUOTE(aurelijus69 @ 2008 10 20, 16:01)
Praeitame amžiuje mokslininkų buvo atrastas telegonijos efektas.Šio efekto atradimą suinteresuotos grupes pasistengė sumenkinti,o rezultatus sunaikinti.Deja tai iškilo viešumon ir ne tai senai prasidėjo platesni tyrimai.Kuo tas efektas toks svarbus ir kodėl aš sugalvojau sukurti šią temą? Tas efektas man jau seniau žinomas,bet šeštadienį, 18.10.2008, 81Nr. "Valstiečių laikraštyje" įdedamoje skiltyje "Laisvalaikis", 6ps. dešnėje radau straipsnelį apie telegonijos efektą ir pasinaudodamas proga,kad galėčiau pasiremti ne vien "savo mintimis" ax.gif  bet ir spauda  g.gif Ten rašo apie gyvūnus ir kažkiek apie žmones.Efektas toks,kad jei pvz. mergina pasimylės su kokiu nors labai mėgstančiu alkocholį,ar linkusį į narkotikus,ar psichiškai nestabiliu,tai nesvarbu,kad po kokių 2m. ji ištekės už savo svajonių princo,bet gimęs vaikutis turės ir fizinių ir charakterio bruožų gerokai anksčiau pamylėtų vyrukų.Aktualu ir užsienyje dirbančiom merginoms,kurios linkusios pasimylėti su spalvotaisiais ir gali nustebti,kad po kažkiek metų jau Lietuvoje susituokus su lietuvaičiu,gali gimti spalvotas vaikutis. Straipsnyje ir pasakojama,kad ir mūsų senoliai tą žinojo ir buvo svarbu išsaugoti nekaltybę,kad į giminę neatsinešti svetimų genų. Telegonija trumpai ,tai tarsi genetinės informacijos perdavimas per biolauką.Manau tai aktualu mamoms,o labiausiai tai jaunoms merginoms,kurios galvoja kažkada tapti mamomis.Tai aktualu ir vyrukams doh.gif


o tu bent zinai, is kur vaikai atsiranda? Kokiu budu jie i ta pilveli ilenda?
Nes paskaicius ka cia rasai - atrodo kad ne..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2009 05 27, 18:21)
o tu bent zinai, is kur vaikai atsiranda? Kokiu budu jie i ta pilveli ilenda?
Nes paskaicius ka cia rasai - atrodo kad ne..


o kam žinoti? paskaitai ne visai susigaudančio gyvenime veikėjo Skrinskio puslapį ir viską žinai. apie telegoniją, piktasias dvasias ir žydų-masonų sąmokslą sunaikinti europiečius
Atsakyti
SU ŠV Valentino diena

Meilę reikia branginti, o su metais dvigubai, meilė ne atodūsiai ant suolelio ir ne pasivaikščiojimai mėnesienoje. Meilę reikia skirti nuo aistros aistros ir susižavėjimo. Svarbu atriboti ją nuo svajonių ar išskaičiavimų, kartais tokių stiprių, kad daugelį net apakina... O KAIP?? išsaugoti JĄ???????...
M E I L Ė (Jonas Markūnas kalba 2011-02-14 ...)
http://soundcloud.co...er9365765/meile
http://rutube.ru/tra...ccd0286e8076567
DOWNLOAD atsisiusti visos ta pati kalba
http://www.mediafire...kt3v6zybdnw9q4p
http://www.divshare....ad/14061033-dc5
http://parsiusti.lt/..._Meile.wma.html
http://www.adrive.co...48d52da61e.html


Atsakyti
QUOTE(aurelijus69 @ 2008 10 20, 15:01)
Telegonija trumpai ,tai tarsi genetinės informacijos perdavimas per biolauką.


Trumpai tariant, pastoti galima ir oro lašeliniu būdu - liaudyje dar girdėjau tai vadinama - iš šventosios dvasios lotuliukas.gif fool.gif
Atsakyti
Telegonijos fenomenas. Rusų k.
http://saviugdosklub...nomenas-rusu-k/
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2009 04 10, 18:23)
o genetine informacija neegzistuoja, jei geri arbata is vieno puodelio. juk per seiles gali persiduot. matomai mano dukra gavosi sviesi, nors mes abu su vyru tamsus ir siaip ner is kur jai sviesumo paveldet, tai galvoju, gal persidave nuo to, kad mokykloj besimokydama su geriausia drauge blondine valgydavom ta pati sokolada ir gerdavom limonada is to paties buteliuko.

ir uzmirsau pamineti svarbiausia dalyka: mano vyras, su kuriuo turiu dukteri, buvo man pirmas. pries tai net nesibuciavau su jokiu vyru, nekalbant jau apie ka rimtesnio biggrin.gif

bet tu tam savo vyrui nebuvai pirma,jis turejo gal kokia sviesia pana arba ta turejo viena is kadru blondina ir netgi jo tas sviesumas daejo iki tavo vyro, t.y.ir tavo vaiko paveldimumo... as tikiu, lb gailiuos,kad maniskis man yra pirmas,bet jis turejes daug moteru,o tos ne sventuoles,palaidda gyvenima gyveno..galima sakyt mano suzadetinis mano genofonda su savo keksem jau uzterse.
Atsakyti
Kazkas panasaus i telegonija budinga kai kuriu rusiu zuvytems : ) Tik elementariausiai ju organizme issisaugo sperma, ir patele net neturedama patinuko gali nersti kelis kartus.
Manau, kad taip pasitaiko ir su kitais gyvunais. Ir siaip visokiu anomaliju pasitaiko g.gif

O del zmoniu as labai abejociau, kad siuo budu persiduotu genai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 04 rugsėjo 2011 - 17:58
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 09 04, 18:55)
Kazkas panasaus i telegonija budinga kai kuriu rusiu zuvytems : ) Tik elementariausiai ju organizme issisaugo sperma, ir patele net neturedama patinuko gali nersti kelis kartus.
Manau, kad taip pasitaiko ir su kitais gyvunais. Ir siaip visokiu anomaliju pasitaiko  g.gif

Taip, gyvavedės gali vest kelias vadas po vieno apvaisinimo, nu bet ne žinduoliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 09 05, 11:27)
Taip, gyvavedės gali vest kelias vadas po vieno apvaisinimo, nu bet ne žinduoliai biggrin.gif


Na bet gal atsitinka kokie sutrikimai ar kaip jau sakiau anomalijos, kuriu pasekoje tia irgi ivyksta kaip zuvytems. As buciau labiau linkus tokia versija tiketi, negu mistiniu genu persidavimu energetiniais laukais g.gif

Nors galetu tai ir but tiesa, istikimybe ateitu i mada lotuliukas.gif

Dabar kaip tik mano viena is peciliju "is sventosios dvasios" susilauke palikuoniu : ))) Ja kiti patineliai mano akvariume nesidomi. Kazkaip spalvom susiskirste. Kai pirkau dar nesilauke. Ziuresim kokie maziukai uzaugs ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 05 rugsėjo 2011 - 11:55
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 09 05, 12:52)
Na bet gal atsitinka kokie sutrikimai ar kaip jau sakiau anomalijos, kuriu pasekoje tia irgi ivyksta kaip zuvytems. As buciau labiau linkus tokia versija tiketi, negu mistiniu genu persidavimu energetiniais laukais  g.gif

Nors galetu tai ir but tiesa, istikimybe ateitu i mada  lotuliukas.gif

Mes čia jau oftopikinam, bet šiais laikais tarkim šunų veisime naudojamas net toks variantas, kai vieną ir tą pačią rują kalė kergiama su dviem skirtingais patinais, gimus šuniukams daromi DNR tyrimai ir taip vienu metu gimę vienos vados šuniukai atskiriami kaip skirtingų tėvų vaikai. Nebūna taip, kad šuniukai turi mamos ir abiejų patinų DNR biggrin.gif Ir kokie dar sutrikimai - paprasta biologija čia biggrin.gif
Atsakyti