Įkraunama...
Įkraunama...

O aukštakulniai...

mastau.gif pamenu tą vieną kartą kai avėjau aukštakulnius hihihi.gif (per išleistuves, nes net tuokiausi su kedais (tiesa, šventiškai "auksiniais") biggrin.gif ), tai jokių problemų nebuvo, atvaikščiojau, atbuvau, atšokau, kalnus atlaipiojau ir nieko, nepavargau. schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
tereikia tik igudziu ir kaip merginos sake pradet nuo neaukstu wink.gif
Atsakyti
Pavyzdžiui aš tik su aukštakulniais pasijaučiu tikra moteris.Nešioju kasdien,nors ir be jų ūgis 1,84.Ir vairuot labai patogu,o ir iš vyrų dėmesio susilaukiu žymiai daugiau,negu su kokiais sportbatukais vaikščiodama.
Atsakyti
QUOTE(gaika78 @ 2008 10 20, 22:09)
Pavyzdžiui aš tik su aukštakulniais pasijaučiu tikra moteris.Nešioju kasdien,nors ir be jų ūgis 1,84.Ir vairuot labai patogu,o ir iš vyrų dėmesio susilaukiu žymiai daugiau,negu su kokiais sportbatukais vaikščiodama.

nu ok, ugis, tiek to, suprantu, as ir nesioju, bet vairuot - niekaip nemoka doh.gif slysta man kulnas... o kilimelis neslidus, bet bijau kazkaip bandyt ner mieste, karta bandziau su 7 cm pakulne ir na nuvaziavau nuo kalno (sankryza tokia buvo, kad man toki nuo kalno i ramia gatvele leistis, sviesaforas, ramu, bet streso buvo) mieste siaip nedristu.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 10 21, 01:47)
nu ok, ugis, tiek to, suprantu, as ir nesioju, bet vairuot - niekaip nemoka  doh.gif  slysta man kulnas... o kilimelis neslidus, bet bijau kazkaip bandyt ner mieste, karta bandziau su 7 cm pakulne ir na nuvaziavau nuo kalno (sankryza tokia buvo, kad man toki nuo kalno i ramia gatvele leistis, sviesaforas, ramu, bet streso buvo) mieste siaip nedristu..  schmoll.gif

Na kiekviena turbut norime pasijausti tikrai zavi, seksuali ir elegantiska kauksedama aukstakulniais, as irgi kaifuoju juos avedama, bet va del vairavimo tai as taip pat nedrisciau labai drasiai pritarti Dashai, na jei vidutinio aukstumo kulniukai, dar gal ir pakenciama, bet jau su spilkutem tai... na svelniai tariant- nelabai... buna kad nusispiriu juos ir vairuoju "basikom" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nebloga: 21 spalio 2008 - 04:12
As jau 10 metu su aukstakulniais vairuoju,jei uzsidedu lygiapadzius ar kedus is karto grybaut pradedu.
Nesvarbu,kad kulnas iki 9 cm blush2.gif
Atsakyti
ka cia mokytis, uzsidedi ir eini. kitas klausimas ar patogu, man asmeniskai nepatogu. taip kad aukstakulnius nesioju itin retai - progoms biggrin.gif kasdienai ploksciapadziai, nes ilgiau pavaiksciot su kulnais man tikra tragedija
a o jei ir aukstakulnius tai nespilkinius, storesniu kulnu, bet cia del to, kad spilkiniai man negrazu rolleyes.gif
Atsakyti
o mano visi batai tik aukstakulniai biggrin.gif , su kitokiais nemoku net eiti. doh.gif
na aisku tik kedus kaime uzsidedu.
su masina tik pirma menesi nevazinejau su aukstakulniais, bijojau kazkaip, o dabar pripratau ir nemaiso nei kiek, dar net patogiau. bigsmile.gif o kulnai pagrinde nemaziau 9cm, o yra ir 12. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaika78 @ 2008 10 20, 22:09)
Pavyzdžiui aš tik su aukštakulniais pasijaučiu tikra moteris.Nešioju kasdien,nors ir be jų ūgis 1,84.Ir vairuot labai patogu,o ir iš vyrų dėmesio susilaukiu žymiai daugiau,negu su kokiais sportbatukais vaikščiodama.

thumbup.gif pritariu 100 proc mirksiukas.gif ir einesa grakstesne tampa bigsmile.gif su sportbaciais as kazkaip virstu atgal lotuliukas.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kris908 @ 2008 10 21, 07:32)
o mano visi batai tik aukstakulniai biggrin.gif , su kitokiais nemoku net eiti.  doh.gif
na aisku tik kedus kaime uzsidedu.
su masina tik pirma menesi nevazinejau su aukstakulniais, bijojau kazkaip, o dabar pripratau ir nemaiso nei kiek, dar net patogiau. bigsmile.gif  o kulnai pagrinde nemaziau 9cm, o yra ir 12.  ax.gif

thumbup.gif ir mano kulnai ne maziau 6 cm lotuliukas.gif o su aukstom platformom vaikscioti vienas malonumas mirksiukas.gif kaip ir su zemakulniais mirksiukas.gif
Atsakyti
pirmus aukštakulnius nusipirkus vaikščioti buvo tikra tragedija doh.gif bet tada buvau jauna ir kvaila, tai nesvarbu, kad kojos skaudėdavo, nepatogu buvo, išvaizda buvo aukščiau visko biggrin.gif Pe rkokią savaitę pripratau ir dabar aukštakulnius nešioju praktiškai visada, su kedais vaikštant pradeda skaudėt blauzdas doh.gif

Ir vairuoju su kulnais, moku ir be jų ax.gif

Patarčiau vaikščiot aksdien po truptuį, tai į parduotuvę nubėgti, tai dar kur, po truoputėlį ir įprasi mirksiukas.gif
Atsakyti
nu plem, nuejau iki skvero (5 min kelio) o pedos jau dega
Atsakyti
Aukštakulniai atrodo tai neblogai, bet ar sveika kojoms, juk vis tiek nenatūrali padėtis kūno gaunasi g.gif

QUOTE(winona @ 2008 10 20, 21:16)
man irgi pasistojo toks klausimas bigsmile.gif kada čia užsidėjau aukštakulnius vienai progai,tai po kokių 50metrų pagalvojau,kad vaikščiot tai visai nieko su aukštakulniais,tik kulnai maišo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mottto: 21 spalio 2008 - 14:25