Įkraunama...
Įkraunama...

O aukštakulniai...

Man tai žiemą aukštakulniai ypaš patogu - įsikabini kulnu į ledą thumbup.gif be šansų pargriūti lotuliukas.gif
Be to labai gražu wub.gif ir eisena daug grakštesnė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 12 lapkričio 2008 - 16:20
Aš pamenu pirmiau turėjau šokti su aukštakulniais, nei su jais man teko vaikščioti. bigsmile.gif Bet ir tas, ir tas pavyko...tiesiog. Nors grakštumo ir elegancijos mano eisenoje tada buvo nulis, tačiau dabar koks rezultatas blush2.gif
Atsakyti
aš labai mėgstu aukštakulnius thumbup.gif šiemet kažkaip tik pavasarį atsitokėjau, kad visą žiemą pravaikščiojau su 11cm aukščio kulnais ax.gif Manęs jie visai nevargina, nes renkuosi patogius, neaukoju batų patogumo dėl grožio. Su aukštakulniais galiu ir į kalną, ir per ledą eit, ir vaikščiot galiu visą dieną. Kadangi labai daug laiko praleidžiu prie stalo susilenkusi, tai aukštakulniai man padeda išvengti kūprinimosi, priverčia atitiesinti nugara.
Tik nemėgstu plonų špilkų. Labai apgailėtinai atrodo, kai eina mergina, o plonytis kulniukas net palinkęs į šonus, ir užsiraitęs apačioje doh.gif ir kai eina sulenktais keliais lotuliukas.gif
Bet aišku, viskam yra ribos -neaviu aukštakulnių į gamtą, į keliones dažniausiai net neimu. Kas ne laiku ir ne vietoj, tiesiog juokingai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2008 11 12, 18:19)
Man tai žiemą aukštakulniai ypaš patogu - įsikabini kulnu į ledą  thumbup.gif be šansų pargriūti  lotuliukas.gif
Be to labai gražu  wub.gif ir eisena daug grakštesnė  wub.gif


papasakok detaliau kaip ten sugebi kulnu i leda isikabint? bigsmile.gif
sunkiai isivaizduoju cool.gif kaip ir grakscia eisena kulnais i leda kabinantis rolleyes.gif
Atsakyti
As esu mazyte 162cm. Tai man aukstakulniai idialiai pagerina kuno praporcijas (istempia mne) biggrin.gif Yik va labiau vistiek as megstu zemus batukus, kadangi visur pripratus vaikscioti su kojytemis (neatsikratau baimes vairuoti automobilio) blush2.gif tai man tiesiog taip patogiau. Tiesa paskutiniu metu dazniau uzsidedu aukstakulnius, naujas darbas kazkaip ipareigoja buti pasitempusiai.. Vat tik eisena tai tikrai dar reikia tobulint ir tobulint.. g.gif
Atsakyti
As pradejau praktikuotis nuo 3 metu su tetos batais biggrin.gif

O jei rimtai, niekada sunkumu nebuvo. Nors as visa vasara pravaikstau ant balerinkiu, arba pliazankiu bekulniu, ant 11 cm kulniuku stoju rudeni - turiu 5 poras ilgaauliu saltajam periodui - is ju tik vieni be kulniuko, bet pernai taip ir nebuvau ju uzsidejus. Tereikia tik patogia kelti bato rasti - ir nulis problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2008 11 12, 16:19)
Man tai žiemą aukštakulniai ypaš patogu - įsikabini kulnu į ledą  thumbup.gif be šansų pargriūti  lotuliukas.gif
Be to labai gražu  wub.gif ir eisena daug grakštesnė  wub.gif

lotuliukas.gif ir vasara gerai i kalnus kopt.. hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 10 gruodžio 2008 - 23:10
QUOTE(Jazira @ 2008 11 12, 17:19)
Man tai žiemą aukštakulniai ypaš patogu - įsikabini kulnu į ledą  thumbup.gif be šansų pargriūti  lotuliukas.gif
Be to labai gražu  wub.gif ir eisena daug grakštesnė  wub.gif

o man tai ziema kaip tik aukstakulniai nepatogu, jei slidu, tai kaip karve ant ledo atrodau, kojos krypineja tongue.gif
Atsakyti
Aukštakulniai labai gražu, bet...
Panos, dievaži, dauguma su aukštakulmiais taip einat, kad baisu...keliai sulenkti, užpakaliai atkišti, atsilošusios arba sukumpusios, ir daug dar čia visko būtų galima išvardinti...Reikia mokytis dailiai vaikščioti, nes patys aukštakulniai nei grakštumo, nei dailios laikysenos neprideda
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2008 11 12, 16:19)
Man tai žiemą aukštakulniai ypaš patogu - įsikabini kulnu į ledą  thumbup.gif be šansų pargriūti  lotuliukas.gif
Be to labai gražu  wub.gif ir eisena daug grakštesnė  wub.gif

Gal siek tiek juokingai skamba, bet tai tiesa drinks_cheers.gif
As pvz, ziema be kulnu tai kaip karve ant ledo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2008 11 12, 18:19)
Man tai žiemą aukštakulniai ypaš patogu - įsikabini kulnu į ledą  thumbup.gif be šansų pargriūti  lotuliukas.gif
Be to labai gražu  wub.gif ir eisena daug grakštesnė  wub.gif



Na kažin ar nemokanti vaiščioti aukštakulniais panelė atrodys labai grakščiai lotuliukas.gif
Reiktų namie gerokai pasipraktikuoti prieš pasirodant viešai cool.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ka zinau as dar pati nelabai moku vaiksciot mat esu dar jauna. Bet man mama atidave sawo batelius su 9 cm spilkom. Aisku jos man buwo per dideles o dabar man praktikuotis yra tas pats! Atsimenu pirmais kartais isvis nepaejau i sienas kibausi [nu ir buwo per dideli] O dabar jau kaip tik mano kojai [is pradziu tas pats buwo: kibimasis i sienas,griuwimai] bet kazkaip ismokau ir jau nrm.. Nors negaliu sakyt kad PUIKIAI moku eit bet.... todel kai uzsidedu batu pardej su kulniuku tai problemu nera. blush2.gif
Atsakyti