Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės žaislų parduotuvės

dabar irgi savo mažiukei užsakiau porą žasiliukš iš toysrus, ten didesnis pasirinkimas ir tikrai pigiau nei LT thumbup.gif
Atsakyti
Ar kas mate www.bizzon.lt elektronine parduotuve?Man atrodo jie yra naujai atsidare.Maciau ten daug zaislu,ar kas jau bande ten pirkt ar matet ka nors?
Atsakyti
QUOTE(Zuji @ 2007 11 26, 09:34)
atsidare dar viena nauja lietuviska internetine parduotuve, dar neisbandziau, bet manau isbandysiu, nes su vaikuciu nelabai mums iseina po parduotuves vaikscioti ir apsipirkti:)
www.babymarket.lt

As tai kainu tos parduotuves nesupratau.Ar ten klaidos pas juos.Neatitinka realybes,nors tu ka.
Atsakyti
baby market.lt kainos nesamoningos tokie patys zaislai parduotuvej kainuoja trigubai pigiau jei ne daugiau ka jie sau mano lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žiobakiene @ 2007 11 27, 20:09)
baby market.lt kainos nesamoningos tokie patys zaislai parduotuvej kainuoja trigubai pigiau jei ne daugiau ka jie sau mano lotuliukas.gif  doh.gif

jo aš ta pati pastebėjau... doh.gif
Žiuriu i kainas ir galvoju, gal jie čia ka ne taip parašė.. doh.gif
Atsakyti
zinau dabar tos kurios uzsiima situo bizniu mane iskvailins bet... blush2.gif
internetinese parduotuvese dazniausiai buna itin prastos kokybes gal jau net ir nurasytos nepraeje atestaciju (kenksmingi, astrus ir t.t.) ir dazniausiai neatitinkantys nuotraukos internete daiktai....
o jau kai gauni kad ir kiek besikoliotum bet niekas pinigu nebegrazins o uz siuntinejimus ir t.t. dar daugiau prarasi blush2.gif

P.S.is patirties
Atsakyti
Joo,tam babymarkete,tai kainos is lempos. Kaip pvz.Babyborno lele 950lt.
Galima butu dar ne viena kvaila suma parasyti.
Briliance, ant ko cia taip uzsirovei? As tai patenkinta internetine prekyba.Siunciuosi is Anglijos ir Prancuzijos,viskas liuks.
Atsakyti
as irgi maciua Babymarket.lt tas kainas - tai parasiau jiems e-maila - kokios cia pas Jus kainos...? Tai jie atrase, kad cia technine klaida ir dar dave man 10 proc. nuolaida visoms prekems...

Tai uzsisakiau savo mazylei Babyborn lelyte ji norejo.. O kainos jau siandien normalios...

Atsakyti
Aš ir rūbus vaikam ir žaislus siunčiuos internetu, man taip papraščiau ir pasirinkimas didesnis. Kol kas dar kokybe neteko nusivilti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(briliance @ 2007 11 28, 01:54)
zinau dabar tos kurios uzsiima situo bizniu mane iskvailins bet...  blush2.gif
internetinese parduotuvese dazniausiai buna itin prastos kokybes gal jau net ir nurasytos nepraeje atestaciju (kenksmingi, astrus ir t.t.) ir dazniausiai neatitinkantys nuotraukos internete daiktai....
o jau kai gauni kad ir kiek besikoliotum bet niekas pinigu nebegrazins o uz siuntinejimus ir t.t. dar daugiau prarasi  blush2.gif

P.S.is patirties


Na tikrai keista skaityti, kad esat taip nusivylusi internetine prekyba... Nors esu dar girdejus, kad taip kalba. Vis delto manau, kad cia yra toks na nusistatymas. Jeigu viena kara kazkas nepasiseke, nereiskia, kad taip bus visa laika. Ir juk negalima sakyti, kad visa internetine prekyba bloga, juk perki is atskiru parduotuviu. Cia lygiai tas pats jei sakytum, kad nusipirkai is akropolio kokios ten zaros brokuota bliuskute, tai nereiskia, jog visos parduotuves akropolyje prekiauja brokuotais drabuziais. o beje, kokioje svetaineje apsipirkinejai: uzsienio ar lietuviu? Man lietuviu kazkaip daug saugesnes atrodo, nes viskas arti. Be to, ten kur as visa laika apsipirkineju, grazina pinigus ir nereikia moketi uz siuntima thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Eglute @ 2007 10 13, 20:52)
rubelius perku internetu, bet zaislu dar ne karto nebandziau g.gif
manau siuntimas brangus butu g.gif


na, as manau, tikrai vera pabandyti! Juk rubai tai kaip ir zaislai. Ir galima rinktis tas svataines, kur siuntimas yra nemokamas. As paskaiciau cia, is tikruju, as pirkimas inernetu labai uzveda ir net negali sustoti. Mes tai net kartais susedam su draugem ir vartom visokius puslapius, aptarinejam... O apie zaislus, tai neseniai drauges vaikuciui pirkau is lietuviskos internetines svetaines su mazuoju princu. ten yra visas rinkinys. man paciai nuo vaikystes tas herojus labai patiko, tai smagu, kad ir mazucius jau galima pratinti prie jo 4u.gif
Atsakyti
Pirkau is bizzon.lt - reikejo i Klaipeda draugei(ka tik pagimdziusiai) dovana issirinkt - tai pliusas, kad nereikejo paciai siust- as ten tik adresa jos ivedziau ir gavo mano dovanele- patenkintaaaa ir nustebinta buvo biggrin.gif
visai nebloga zaisliuka maziui nupirkau, ir dar kelias priemones fainus kudikiui... bet gal jos ir parduotuvese yra, tik mano dukra jau didele, tai as nelabai ir domiuos...
Bet jauciu, kad jai Bratz tai irgi ten uzsakinesiu kaledoms, nes neturiu laiko po parduotuves vaikscioti, o antra pas juos ten laaaabai jau Bratz reklamuojasi- gal kazka idomesnio nei parduotuvej rasiu - savo princese nustebinsiu mirksiukas.gif
o dar uzsakinejau is Marks&Spencer, bet drabuziu, ne zaislus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jullaja: 07 gruodžio 2007 - 00:51
QUOTE(Ir Guste @ 2007 12 14, 11:57)
Kokia jūsų nuomonė apie www.lavinantys.lt/shop ? Ko trūksta, norisi kitaip? Skirstymas pagal lavinimo sritį, vaikų amžių ir pomėgius.

Man visai nepatinka ta parduotuve. Kainos blink.gif , zaislai irgi nieko idomaus....spalvos tokios neryskios. verysad.gif Man nepatinka. Jokio pasirinkimo. schmoll.gif
Atsakyti