Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai

QUOTE(Nikulia @ 2008 12 24, 14:32)

Rytoj eisiu su viena kandidate susitikti smile.gif)))) taip jau isgirta ji forume, kad net baisoka  lotuliukas.gif

pasidalink info po to ,labai jau idomu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Jullaja,2008 10 26, 23:33]
Cituoju tikrai naudinga info is praeitos temos (Aciu Visgailei)!:

Sveikos mergaites. Kadangi savo baliu jau atsokom, galiu drasiai rekomenduoti labai saunius vedejus - aktoriu dueta, kurie vadinasi TEATRAS ARTI.
Galima pasitiketi organizaciniais klausimais.
Labai malonus ir diplomatiski zmones.
Turi paruose beproto linksma programa, kurioje tikrai dalyvaus ir Jusu sveciai.
Tai nera standartiniai vedejai ir tokios programos Jus nebusit mate.
Juos samdant vestuviu muzikantai nereikalingi, uzteks ir DJ.
Atsiliepimai is musu sveciu - 100% geri.
Gal bus paprasciau jei uzrasysiu kur ieskot kontaktu www.teatrasarti.lt

--------

www.partyservice.lt Dj + garsas + apsvietimas


--------

Iš visos širdies rekomenduoju savo šventės vedėją Gintarą Vidmantą iš Kauno Nuostabus, nepaprastai šiltas žmogus Kūribingas, šmaikštus, žodžio kišenėje neieškantis, sužavėjęs ne tik mane bet ir visus šventės svečius Lenkiu galvą prieš šitą žmogų, nes jis padėjo mūsų šventę paversti pasaka

Dabartinės jo kainytės tiesą sakant nežinau, nes mes labai seniai jį buvo užsisakę, bet jis vertas kiekvieno cento.

Jo tel. nr. 8 655 11155
el. paštas: gintaras@vidmantas.eu

--------

Mūsų vestuves pravedė vedėjas ir DJ iš www.liuks.lt
Man laabai patiko, buvo tai ko aš noriu, nei per daug nei per mažai, vaikinas turėjo iškalbą, buvo pasiruošęs žaidimų, kurie visiems patiko, niekam nelindo į dūšią, na vienu žodžiu viskas buvo super. DJ irginepavedė, o plius į tą kainą kur mes mokėjom (1600lt.) dar ir karaoke atsivežė, tai buvo atrakcija po 1 val. nakties. (iki 4 val. ryto praplyšavom... )

--------

mes tai praejusi savaitgali buvome draugu vestuvese, kuriuose buvo samdyti pirsliai. Geraja prasme nustebino, nes tikejausi, kad nieko gero nepadarys. O buvo pakankamai linsma, ir vestuves pagal lietuviskus paprocius vede, nes jaunieji to pageidavo, ir smagiai prisijuokeme is zaidimu. Tiesa, cia vestuviu vedejau buvo is Klaipedos

Tai Adomas ir Virginija 860009926

--------

www.funmaker.lt


--------

www.tryskaraliai.lt Klaipėdoje rekomenduoju vedėją Mantautą iš "3 karaliai". Patikėkit, buvo daug juoko, smagių akimirkų, labai galantiškas, kartais, atrodė, kad net galėtų leisti žmonėms atsikvėpti nuo akcijų atrakcijų Jaunas vaikinukas, apie 24 m, bet savo darbą atlieka puikiai. Kaina ~1500-2000, eina kartu su DJ.

--------

www.lieziuvis.lt

--------

Natalija Lisovskaja (+370 61004214), tutti1974@gmail.com Renginiai rusu kalba

--------

LEO POBEDONOSCEVAS
8 698 77765 ~4500 lt

--------

http://www.eb.lt/lt....2...p;DESC=&p=1

šiame puslapyje yra sąrašas galimų renginių vedėjų su kontaktais ir apytikslėmis kainomis. Gal kam pravers

--------

Musu vestuves vede Laimis Banevicius. Mums ji rekomendavo musu fotografas. Buvo viskas taip saunu, kad net nesapnavome. Sveciai neturejo kada pavalgyti. Labai paprastas ir maloniai bendraujantis zmogus, turintis gera ir sveika humoro jausma. Labai jaucia publika ir dirba kaip profas. Labai patiko Brolio vestuves bus birzelio 7, tai jis sake, kad taresi su juo, kad pirsliu butu brolio vestuvese. Tikiuosi kad broliui pavyks suitarti, nes tikrai tada bus geros vestuves.
Tikrai padare grazia svente mums ir musu sveciams.
Galiu duoti jo telefono numeriuka 867020134

--------

veiksmas Klaipėdoje

Vaidas
, tel. 8685 60050, vaidas@abracadabra.lt

--------

is Mazeikiu Vestuviu planuotoja Elena
Mob.: 862716322 svenciuprojektai@yahoo.com

--------

www.pirslys.lt

--------

www.benvenuta.lt Inga
Klaipeda 867330919

--------

as rekomenduoju Vaida. ne tik praveda, bet ir programele parodo, taip pat gali padeti su viso renginio organizavimu
tel. +370 685 60050 Klaipeda

--------

Giedrius Gustas iš Klaipėdos, bet važiavo ir į Vilnių. Mano vestuvėse buvo piršliu, bet žinau, kad jis organizuoja renginius, koncertus, prezentacijas, režisuoja ir praveda. Tai jo tikroji "duona". Tai žmogus, kurio negėda rekomenduoti
8699-53185
8610-41041

--------

NA JAU GUSTAS, TAI ABSOLIUCIAI NIEKO NESUGEBA! VEDE JIS MANO VESTUVES, TAI IR MES, IR SVECIAI BUVO NEPATENKINTI JO DARBU IR NIEKO JIS REALIAI NESUGEBEJO PADARYTI, KA BUVO PRISIZADEJES. ARTIMIEJI KLAUSINEJO, IS KUR TOKI AFERISTA-RENGINIO VEDEJA ISTRAUKEME verysad.gif
NET DIDZIAUSIAM PRIESUI NELINKIU TOKIO VEDEJO...PRIZADA, "PRICIESIJA", O NIEKO NEPADARO....
Atsakyti
QUOTE(Ritučiukas @ 2008 12 17, 15:51)
tik kad niekaip negaliu apsisprest - ka geriau pasirinti - muzikantus ar dj??? g.gif
buvom anksciau nutare, akd bus muzikantai - o dabar net nezinau..
gal galit savo nuomone parasyt, kaip manot?
Musu vestuvese bus daugiau jaunimo.. tai gal dj reiktu imti? ax.gif 
padekit man apsisprest.. nes as nebuvusi vestuvese, kur vedantysis su vedeju veda viska - tai man baisiai sunku nuspresti blush2.gif


mes rinkomes Dj ir nei kiek nesigailim. Kadangi muzikantu kokiu norejom neipirkom (uz 5000-7000 lt ), o tu eiliniu pijokeliu ( atleiskit, ne visi jie tokie, bet... ) nenorejom, tai samdem Dj ir likom labai labai patenkinti thumbup.gif nesiskunde nei senimas, nei jaunimas. Zinoma, dj profesionalumas irgi labai svarbu ax.gif

O vakara vede vedejas Mindaugas is Kauno. Jau rasiau cia kazkada blush2.gif www.renginiovedejas.lt. Labai saunus zmogus, kulturingas, be jokiu banaliu bajeriu. Viskas super thumbup.gif Buvo keletas niuansu, bet nereiksimngu, tad is 10 skirciau jam 8 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadra: 30 gruodžio 2008 - 14:30
QUOTE(Kadra @ 2008 12 30, 15:27)
mes rinkomes Dj ir nei kiek nesigailim. Kadangi muzikantu kokiu norejom neipirkom (uz 5000-7000 lt ), o tu eiliniu pijokeliu ( atleiskit, ne visi jie tokie, bet... ) nenorejom, tai samdem Dj ir likom labai labai patenkinti  thumbup.gif  nesiskunde nei senimas, nei jaunimas. Zinoma, dj profesionalumas irgi labai svarbu  ax.gif

O vakara vede vedejas Mindaugas is Kauno. Jau rasiau cia kazkada  blush2.gif www.renginiovedejas.lt. Labai saunus zmogus, kulturingas, be jokiu banaliu bajeriu. Viskas super  thumbup.gif  Buvo keletas niuansu, bet nereiksimngu, tad is 10 skirciau jam 8  4u.gif


gal galetum patikslinti kokie tie niuansai buvo, kad "numuse" net 2 balus? 4u.gif mes ir planuojame su juo tartis.
Atsakyti
Drasiai galiu rekomenduoti vedeja Mindauga www.renginiovedejas.lt thumbup.gif
Super pravede vestuves. 4u.gif
Jis tiks toms kurie nemegsta senamadisku vestuviu su visais paprociais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enia @ 2009 01 07, 13:44)
Drasiai galiu rekomenduoti vedeja Mindauga www.renginiovedejas.lt thumbup.gif
Super pravede vestuves.  4u.gif
Jis tiks toms kurie nemegsta senamadisku vestuviu su visais paprociais smile.gif

o kaina kokia?
Atsakyti
Mes taip pat norime, kad jis vestu musu vestuves.. kai skambinomes, sake jog kaina 2500 Lt. Brangoka, bet girdejom, kad jis geras.
Atsakyti
QUOTE(DMila @ 2009 01 08, 19:04)
Mes taip pat norime, kad jis vestu musu vestuves.. kai skambinomes, sake jog kaina 2500 Lt. Brangoka, bet girdejom, kad jis geras.

cia vien jo?be dj? doh.gif
Atsakyti
kaip supratau, tai vien tik jo paslaugos tiek kainuoja unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(DMila @ 2009 01 10, 13:34)
kaip supratau, tai vien tik jo paslaugos tiek kainuoja  unsure.gif

nu jau tada labai brangus,nesamone tiek moket fool.gif
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2009 01 10, 14:14)
nu jau tada labai brangus,nesamone tiek moket fool.gif


o man tiek negail, nes is kitos puses pagalvoji kad nuo jo daug kas priklauso ... mes uz vedeja ir DJ su aparatura mokesim 3400lt
Atsakyti
Teko bendrauti su Mindaugu www.renginiovedejas.lt Organizaciniais klausimais (nemazai laiko jisai vadovavo renginiu organizavimo agenturai) ir kaip su vedeju mano pacios vestuvese. Atsiliepimai tikrai patys geriausi. Be jokiu banalybiu. Likau suzaveta sugebejimu valdyti publika - tiek vyresnius tiek jaunesnius svecius. Kaina sio vedejo tikrai ne is maziausiu, taciau savo draugems nuosirdziai rekomenduociau nepagaileti papildomu keliu simtu litu. Nes sis vedejas sugebejo isjudinti visus, sukurti gera nuotaika ir palikti grazius ispudzius (beje, tai ne tik mano, bet ir mano draugu, buvusiu vestuvese pastebejimai). Be viso to, buvo smagu, kad nereikejo paciai vestuviu metu rupintis maisto pateikimo ir kitais klausimais - viskas buvo kontroliuojama sio vedejo. Tai tokie ispudziai 4u.gif
Atsakyti