Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai

QUOTE(AXTA @ 2008 12 25, 15:12)
pasidalink info po to ,labai jau idomu 4u.gif


Nu va- pasidalinu info, kaip ir zadejau smile.gif Susitarem su Natalija Lisovskaja (veda rusu kalba) , jos kontaktus radau cia forume...
Musu svente- temine, tad jis apsieme ir spec scenariju parasyt. Labai miela moteriske, bent jau jos klausimai, komentarai, prasymai ir iki siol paruosiamasis darbas- palieka gera profesionalumo ispudi thumbup.gif

QUOTE(DMila @ 2009 01 08, 19:04)
Mes taip pat norime, kad jis vestu musu vestuves.. kai skambinomes, sake jog kaina 2500 Lt. Brangoka, bet girdejom, kad jis geras.

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
mes susitarem uz 1500 - ir tai, cia nemazai, bet individualus scenarijus ir standartiniai zaidimai mums netiks, tai jai teks kazka specifinio galvot... nu nebent cia Vilniuje tokios kainos... nors Klaipeda- visai nemazas miestas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikulia: 13 sausio 2009 - 15:02
Maciau cia forume atsiliepimu apie vedeja Mindauga www.RenginioVedejas.lt . Pasidalinsiu ir savo patirtimi, nes teko matyti sio vedejo vedamas vestuves. Ir ka gi - atsiliiepimai tikrai patys geriausi. Praejusia vasara buvo nemazai draugu vestuviu, maciau ivairiu vedeju, taciau Mindaugas paliko didziausia ir geriausia ispudi - sypsena veide, visiskas atsipalaidavimas ir sugebejimas puikiai improvizuoti. Galiu drasiai teigti, kad sis zmogus tikrai profesionalas. Ateinancia vasara bus mano vestuves - spekite, kas jas ves mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ziuriu visi vedejai yra pamineti,ir turit atsiliepimu,isskyrus Elena is Mazeikiu blink.gif negi niekam lyg siol ji niekam nevede...kazkaip imu pergyventi,nes net nezinau jos darbo pobudzio,o ir fotografas,uzsimine taip tarp kitko,kad nera ji stipri vedeja unsure.gif o vestuves dideles nusimato.aciu,jei kas ka turit parasyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 01 18, 19:01)
sveikutes 4u.gif ziuriu visi vedejai yra pamineti,ir turit atsiliepimu,isskyrus Elena is Mazeikiu blink.gif negi niekam lyg siol ji niekam nevede...kazkaip imu pergyventi,nes net nezinau jos darbo pobudzio,o ir fotografas,uzsimine taip tarp kitko,kad nera ji stipri vedeja unsure.gif o vestuves dideles nusimato.aciu,jei kas ka turit parasyt 4u.gif



ji nera stipri vedeja mirksiukas.gif didelioms vestuvems ji netinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzexxx @ 2009 01 18, 22:13)
ji nera stipri vedeja  mirksiukas.gif  didelioms vestuvems ji netinka  schmoll.gif

o my God verysad.gif buvai jos vedamam vakare blink.gif
Atsakyti
gal kam teko susidurti su Jurgita is Skuodo g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(enia @ 2009 01 07, 12:44)
Drasiai galiu rekomenduoti vedeja Mindauga www.renginiovedejas.lt thumbup.gif
Super pravede vestuves.  4u.gif
Jis tiks toms kurie nemegsta senamadisku vestuviu su visais paprociais smile.gif


Teko matyti Mindaugo vedamas vestuves. Atsiliepimai geriausi. Vien tik pamacius si zmogu geros emocijos sukyla. Atviras ir nuosirdus zmogutis. Su zaibiska reakcija. Ir zodzio kiseneje neiesko. 10 balu.
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 01 18, 20:01)
ziuriu visi vedejai yra pamineti,ir turit atsiliepimu,isskyrus Elena is Mazeikiu
<...>
gal kam teko susidurti su Jurgita is Skuodo...

Oj, aš moters vedėjos neieškočiau ax.gif Kaip ir fotografės...
Jau ne vieną istoriją esu girdėjusi, kai prieš pat vestuves jos atsisako, nes.... pastoja doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(magnifica @ 2009 01 20, 09:37)
Oj, aš moters vedėjos neieškočiau ax.gif Kaip ir fotografės...
Jau ne vieną istoriją esu girdėjusi, kai prieš pat vestuves jos atsisako, nes.... pastoja doh.gif


O vyras vedejas, fotografas, operatorius, pirslys bei muzikantas gali sulauzyt koja, pradet juodai gert.... ir t.t.
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2009 01 20, 10:37)
Oj, aš moters vedėjos neieškočiau ax.gif Kaip ir fotografės...
Jau ne vieną istoriją esu girdėjusi, kai prieš pat vestuves jos atsisako, nes.... pastoja doh.gif

thumbup.gif cia tai geras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2009 01 20, 09:37)
Oj, aš moters vedėjos neieškočiau ax.gif Kaip ir fotografės...
Jau ne vieną istoriją esu girdėjusi, kai prieš pat vestuves jos atsisako, nes.... pastoja doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na kas cia per moteru diskriminacija??as pvz kaip tik noriu moters vedejos,.. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Vakar kaip tik buvome susitike pakalbeti su vedeju Mantautu(is Triju Karaliu), tai dar karta isitikinau, kad tai butent tai ko reikia musu vestuvems (patiko ir programa ir pats Mantautas toks "sukalbamas")As esu dalyvavusi jo vedamose vestuvese, bet senokai jau, tai norejau tik isitikinti ar tikrai noreciau.
Aciu dievui, vedeja jau turime thumbup.gif

Atsakyti