Įkraunama...
Įkraunama...

Luiza Rinau

QUOTE(Fruzina @ 2008 10 28, 16:39)
Labiausiai nervina Nikolė, nu kaip moteris nepsako vyrui, kad vaikas ir motina neatskiriami, kodėl ji negimdo savo, kodėl nori auginti svetimą, bet ne savo. Va kas labai įdomu. Aš asmeniškai kaip moteris suprasčiau vaiko ryšį su savo mama. Mergaitė dar maža, mėtoma, blaškoma, manau ji turi augti su motina ir tik kai bus jau paaugus galės nuspręsti, su kuo nori gyvent.
Šitoj situacijoj man šlykšti Nikolė, negalėčiau užmigt kankinama sąžinės, kad vaiką padėjau atimt iš motinos, kad Dievulis nubaust gali. Kai sakykim vaikas yra našlaitis, tai visai kiti jausmai, vaikas neteko mamos, gali glausti, mylėti, bučiuoti, nes žinai, kad tas vaikas jau neturi mamos, gali pasistengti pakeisti  mamą, bet tą daryti, kai yra gyva sveika,normali, mama ir žinoti, kad tu neturi teisės mergaitės myluoti, kad jos bučinukai turi būti mamai skirti, o ne tau, kad tu esi vagilė, kad tu pavogei iš jos brangiausią žmogų -mamą, kad paisavinai jos vietą, nu blyn negaliu net kalbėt apie tokią bobą.


Nu ne Nikolei turi labiausiai rūpėti Luiza, jos jausmai, meilė, gyvenimas, o TĖVUI IR MOTINAI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 28 spalio 2008 - 16:19
Neturim teisės smerkti tėvo? Vaikas prašosi pas mamą, jis neleidžia, bando būt mielas per prievartą?Tai bent meilė.
Atsakyti
I sia istorija ziuriu kaip i pamoka, kaip nereikia elgtis. Ir jei visi taip ziuretu, is to butu tik nauda visiems, o ne tuscias nerviniu lasteliu zudymas. Vat, proga zmonems protingu straipsniu paskaityti apie mteru-vaiku-vyru psichologija. Pamoka, kas buna, kai tikiesi praplaukti lauzydamas istatymus. Sitacija leido visiems daugiau pamastyti, net save geriau pazinti, ir artimuosius...

O tikroji Luisos istorija niekam is musu nera zinoma. Jei Inga su Michaeliu nenori susitarti, tai mes tikrai niekuo jiems nepadesim. O vat pakenkt galima- kurstykim toliau aistras, skirstykimes i priesininku stovyklas, galaskim nagus-ragus, pumpuokim Inga toliau ta neapykanta, gasdinkim Michaeli... doh.gif
Atsakyti
Paskaitinėju kartais tas temas apie Rinau ir liūdna palieka.
Kiek jų vien SM buvo prikurta doh.gif ... Lietuviams rūpi svetimi gyvenimai - ne naujiena. Matau, moterys net sugeba forume susipykti dėl tų svetimų gyvenimų...
Čia tik viena išpopuliarinta istorija - suaugusių žmonių kova, kas rūpinsis vaiku, bet man liūdniausia dėl to, Lietuvoj yra tiek vaikų, ir tikriausiai, visai netoliese mūsų, kuriais absoliučiai niekas nenori rūpintis verysad.gif . Jie nežinia kiek kartų išgyvena didesnius stresus, sukrėtimus, apie juos žmonės nediskutuoja forumuose, nesiūlo finansinės paramos. Kaip vienoje iš temų, mačiau, buvo siūloma aukoti kas nori ir gali Ingai - na, nejaugi čia tie žmonės, kuriems labiausiai reikia paramos... Neteigiu, kad gerai yra su elgiamasi Rinau šeimos vaiko atžvilgiu, bet juk visi žinom, kad ir šalia mūsų, gal dar arčiau, yra dešimteriopai didesnių bėdų, susijusių su vaikais.
Pastebėjau, ne visi čia draugiškai nusiteikę, todėl prašau neužsipulti - čia tik mano nuomonė. Gal nors vienas žmogus susimąstys ir gaus paramą vietoje Luizos koks nors vaikas iš asocialios šeimos ar vaikų namų. Sakyčiau, tai be proto daug būtų.
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2008 10 28, 18:28)
Paskaitinėju kartais tas temas apie Rinau ir liūdna palieka.
Kiek jų vien SM buvo prikurta  doh.gif ... Lietuviams rūpi svetimi gyvenimai - ne naujiena. Matau, moterys net sugeba forume susipykti dėl tų svetimų gyvenimų...
Čia tik viena išpopuliarinta istorija - suaugusių žmonių kova, kas rūpinsis vaiku, bet man liūdniausia dėl to, Lietuvoj yra tiek vaikų, ir tikriausiai, visai netoliese mūsų, kuriais absoliučiai niekas nenori rūpintis  verysad.gif . Jie nežinia kiek kartų išgyvena didesnius stresus, sukrėtimus, apie juos žmonės nediskutuoja forumuose, nesiūlo finansinės paramos. Kaip vienoje iš temų, mačiau, buvo siūloma aukoti kas nori ir gali Ingai - na, nejaugi čia tie žmonės, kuriems labiausiai reikia paramos... Neteigiu, kad gerai yra su elgiamasi Rinau šeimos vaiko atžvilgiu, bet juk visi žinom, kad ir šalia mūsų, gal dar arčiau, yra dešimteriopai didesnių bėdų, susijusių su vaikais.
Pastebėjau, ne visi čia draugiškai nusiteikę, todėl prašau neužsipulti - čia tik mano nuomonė. Gal nors vienas žmogus susimąstys ir gaus paramą vietoje Luizos koks nors vaikas iš asocialios šeimos ar vaikų namų. Sakyčiau, tai be proto daug būtų.


Galeciau po situo pasirasyti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Visada aukoju vaikams pagal išgales, tai kodėl negalėčiau ir Luisos mamai paaukot geram advokatui, kad vaikas pagaliau pamatytų mamą, kodėl jūs čia atkalbinėjat žmones, kodėl nurodinėjat, kur ir kam aukoti ir kiek. Mes, mamos, kurioms skaudu žiūrėti, kai vaikas prašo ir jam neleidžia susitikti su mama, mes nesiskirstom į jokias stovyklas, o vat jūs pačios ir kurstot tas aistras ir dar sugebat kitus tuo apkaltint.Jeigu aš sakau leiskit motinai pagaliau priglaust savo vaiką, tai jokių aistrų aš nekurstau, į jokią stovyklą aš nestoju, priešingai nei jūs, o dar skelbiatės, kad jūs už vaiką, bet, kad niekaip nesimato.
Atsakyti
Nežinau, ar Aivita čia taikė man, bet taip ir galvojau, kad bent vieno atgrasaus komentaro susilauksiu. Pirmą kartą pasisakiau tokioj temoj. Tikrai neskaitau nuo pradžios iki galo ir nickų kas ką pasisako nefiksuoju, tik matau pastovius pykčius Jei skirta man , tai nenoriu, kad būtų traktojama, kad aš už ar prieš Rinau šeimos vaiką - tikrai aišku, kad juo bus pasirūpinta. Teigiau, kad nėra gerai, kas vyksta toj iširusioj šeimoj, ir, pasikartosiu, mano nuomone, yra kur kas labiau kenčiančių vaikų gal net visai šalia mūsų. Kam ir kur aukoti ar neaukoti tikrai yra kiekvieno asmeninis reikalas, o dar kartą pabrėžiu, kad čia tik mano nuomonė.
Atsakyti
Jums tikrai aišku, kad vaiku bus pasirūpinta, ką turit galvoje? Ar kad tėvas ją pamaitins ir aprengs? O kad vaiko dvasiniu komfortu tėvas nesirūpina, tai jau jis pats įrodė. Nieko atgrasaus aš nepasakiau, o vat jūs panaudojot tą žodį, pati mušat, pati rėkiat.
Atsakyti
Palaikau Gotish drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Inga nėra iš tų vargšų, kuriems reiktų materialinės paramos schmoll.gif pažiūrėkit jos pajamų deklaraciją, tikriausiai nekiekviena tiek turi g.gif negi nėra labiau likimo nuskriaustų vaikų? Geriau jau per Gerumo akciją daugiau paaukoti.
Aivita, kodėl tėvas jos nepamaitins ir neaprengs? Negi jos nemaitino ir nerengė kol Inga atostogaudavo arba pasiėmęs savaitgaliais?
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2008 10 28, 21:12)
Palaikau Gotish  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Inga nėra iš tų vargšų, kuriems reiktų materialinės paramos  schmoll.gif pažiūrėkit jos pajamų deklaraciją, tikriausiai nekiekviena tiek turi  g.gif negi nėra labiau likimo nuskriaustų vaikų? Geriau jau per Gerumo akciją daugiau paaukoti.
Aivita, kodėl tėvas jos nepamaitins ir neaprengs? Negi jos nemaitino ir nerengė kol Inga atostogaudavo arba pasiėmęs savaitgaliais?

Net garsiai susijuokiau. lotuliukas.gif Yra dar naivių žmonių. Jeigu, mielosios, žinotumėt, kiek žmogėnų (kuriems tikrai nereikia materialinės pagalbos) minta iš tų Gerumo akcijų, tai užsičiauptumėt greit.
O čia yra konkreti šeima, konkretus vaikas ir mūsų teisė pasirinkti, ar jiems aukoti ar ne. Beje, aš tikrai stengiuosi visad aukoti, kur tik išgirstu. Tik ne į Gerumo akcijas. Nes oi oi kiek žinau apie tai, matyt, per daug. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kat: 28 spalio 2008 - 20:30
QUOTE(Kat @ 2008 10 28, 20:28)
Net garsiai susijuokiau. lotuliukas.gif Yra dar naivių žmonių. Jeigu, mielosios, žinotumėt, kiek žmogėnų (kuriems tikrai nereikia materialinės pagalbos) minta iš tų Gerumo akcijų, tai užsičiauptumėt greit.
O čia yra konkreti šeima, konkretus vaikas ir mūsų teisė pasirinkti, ar jiems aukoti ar ne. Beje, aš tikrai stengiuosi visad aukoti, kur tik išgirstu. Tik ne į Gerumo akcijas. Nes oi oi kiek žinau apie tai, matyt, per daug. doh.gif

kaip ir su Gerumo akcija: mūsų teisė rinktis ax.gif o jei žinai kokius negerumus apie tą akciją - pasidalink 4u.gif ir kiti pagalvos, prieš aukodami ax.gif O tą akciją parašiau kaip pavyzdį, galima ir Vaikų namams ar šialia gyvenančiai varganai šeimai kuo nors padėti ax.gif būdų daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2008 10 28, 21:39)
kaip ir su Gerumo akcija: mūsų teisė rinktis  ax.gif o jei žinai kokius negerumus apie tą akciją - pasidalink  4u.gif ir kiti pagalvos, prieš aukodami  ax.gif O tą akciją parašiau kaip pavyzdį, galima ir Vaikų namams ar šialia gyvenančiai varganai šeimai kuo nors padėti  ax.gif būdų daug  4u.gif

Jei gavai užuominą, tai ir mąstyk. Ir vaikų namams neaukočiau, finansavimas jų pasakiškas, mūsų asmeniniai vaikai tiek iš valstybės nė iš tolo negauna. Tik kad kitur nebyrėtų, būtų visiems geriau.
Visada reikia aukoti konkrečiam asmeniui, o ne įstaigai, organizacijai, ir t.t. ir panašiai. Kol pinigai pasiekia adresatą, žiū, kad nieko ir neliko. mirksiukas.gif
Atsakyti