Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų nuotraukos

QUOTE(AGFA @ 2005 07 08, 12:04)
biggrin.gif ir aš nepykstu ir tu nepyk. Tiesiog manau nuotraukas reikia saugot. Dar ir dabar labai įdomu išsitraukt senelių nuotraukas, atsisukt ir pažiūrėt  koks buvai ir koks dabar esi.

Na tieko to, sioj temoj pasiduodu, tegu busit jus teisios tongue.gif 000189.gif surrender.gif
Bet as vistiek lieku prie tos nuomones, kad foto, kad ir su rekelei, kas ajsku daug graziau atrodo, reikia kabinti, visiems gerai matomose vietose...
Tegu bus 50-50 visu naudai biggrin.gif
Atsakyti
Aš kiekvienam vaikui ruošiu atskirą albumą, kad kuriam kilus norui jas pasiimti nebūtų barnių smile.gif
Atsakyti
Man tai patinka dėti nuotraukas į albumus, turiu kiekvienam po vieną. Tik paskutiniu laiku pastebėjau, kad vis rečiau jas pasidarau ir sudedu į albumą. Turbūt ateis toks laikas kai nebebus tokių paprastų popierinių. Viskas bus kompe. Turbūt yra kokios atskiros programos, kur būtų galima jas apipavidalinti, rūriuoti. Gal JŪS žinot?
Atsakyti
yra fantastiska programulka Picasa. Mes pasidareme puikius nuotrauku katalogus. Be to labai patogu - ivedi raktinius zodzius prie kiekvienos nuotraukos, o paskui issitrauki per pora sekundziu tai, ko tuo metu reikia thumbup.gif . O popierines nuotraukas irgi darom, bet tik pacias paciausias, tai tokiu vos pora per metus pasitaiko. Ir kiekvienam vaikui yra atskiras albumelis
Atsakyti
O man nuotrauku darymas, archyvavimas ir ziurejimas yra vienas is didziausiu malonumu. Turime bendra seimos albuma ir kiekvienai mergaitei po asmenini. Be to namuose turime ilga koridoriu, kuri po biski paverciame foto galerija.
Atsakyti
Na, as, matyt, cia iskrisiu is konteksto. Albumu neturime verysad.gif Vaikams turiu tokia dezute nupirkusi, i kuria sudejau ju nuotraukas bendrai. Bet vis ruosiuosi padaryt po atskira grazu albuma kiekvienam, sudet i ji graziausias charakteringiausias nuotraukas, is kiekvieno laikotarpio po kelias. Nes siaip tai gryna teisybe - skaitmeniniai fotikai tuo ir blogai, kad visai nebedarom nuotrauku ir prifotkinam daznai bele ka... schmoll.gif ten is kokio eilinio pasivaiksciojimai desimtys nuotrauku, dauguma is ju nevertos demesio.
Na, manau, greitu laiku tikrai reiks uzsiimt albumu "darymu" thumbup.gif tik kad va siaip jau nematau graziu albumu pirkti, saldus man nepatinka.
Ai dar - cia gal ne i tema, bet paklausiu - i kokius albumus jus dedat nuotraukas? Ar i tuos su vietomis nuotraukoms atr i tuos, kur reikia po ta plevele pakist? g.gif Nezinau, ar gerai paaiskinau
Atsakyti
man labaiusiai patinka tie albumai, kuriuose foto dedamos po plevele (tada nelyka noras tai isimti/ tai vel ideti). Sie albumai man primena tuos senuosius, kur foto suklijuotos ir ju "nevalia" pajudint biggrin.gif
Atsakyti
Aš savo vaikučiams padariau kol kas viena bendrą albumą, kur sudėjau pačias idomiausiais nuotraukas (kokie 5 proc. visų nufotografotų). O jų tiek daug yra kompe, nes irgi pleškiname su skaitmeniniu, kad jau ojojoi. smile.gif.
Bet aš mėgstu labiau žiūrėti nuotraukas albume nei monitoriuje. Todėl su mėlu noru išsirenku pačias fainiausias ir sudedu į albumą. Ateityje palnuoju padaryti kiekvienam sūnui atskirą albumą, nes kažkada vis tiek kiekvienas savo užsimanys turėt ir ir dėl to kad nesipyktų box.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tatiana: 29 sausio 2006 - 02:21
as uz albumus 4u.gif turiu ju visokiu. ir senoviniu - su klijuotom nuotraukom, ir su atskirom kisenelem nuotraukom sudet, ir su plevelem. kol vaikai mazi, tai tie su plevelem patys geriausi, nes nesusitepa nuotraukos ir nera noro ju isimt biggrin.gif
bet dabar, kai isigijom skaitmenini foto, daug nuotrauku yra tiesiog kompe ir vis neprisiruosiu nunest atspausdint blush2.gif
tiesa, vaikams turiu atskirus albumus smile.gif
Atsakyti
As tai po atskira padariau ta tradicini "Pirmieji gyvenimo metai", ir parinkau kiek skirtingesnes foto,o va jau visa kita tai kraunu i viena...(tiksliau i daug ju..),kai jau reikes atsiskirti,atsirinks,kapacios nores..Todel kartais ir stengiuosi "pazaboti" savo nora jas fotkinti ne kartu,nes kai paprasys vienos savo nuotraukos,butu nesmagu pasakyti,kad tokios nera.. blush2.gif
Atsakyti
Visu nuotrauku ant sienu nesukabinsi, bet mes per pirmaji gimtadieni suklijavom ant sienos visas nuotraukas nuo gimimo iki 1-eriu metu. Gavosi labai grazu, visi susirinke sveciai aptarinejo kaip augom ir keitemes. Tik ...po gimtadienio nulupom su visais tapetais (buvom priklijave dvipusio lipnumo juosteles gabaleliais). Gerai, kad remonta vaiku kambaryje buvom ir taip suplanave daryti tongue.gif
Dabar jau turime gal po 3 kiekvieno vaiko atskirus albumelius. O neseniai maciau tokia nuotrauku dezele, ant visu sieneliu ir dandgcio yra padaryti lyg remeliai ir visur galima uzkisti po nuotraukyte. Tokia dezute atstoja ir 4-5 remelius ir labai tvarkingai galima sudeti kelis sintus nuotaruku. taigi albumu maziau reikia.[FONT=Arial]
Atsakyti
Aš savo vaikams nuotraukas dedu atskirai tongue.gif Esu labai pasinešus dėl nuotraukų. doh.gif Vyresnėliui jau pradėjau pildyti 4-tą albumą rolleyes.gif Mažių fotkinu jau mažiau blush2.gif Galvoju, kad jau reikia apsiraminti su tuom nuotraukom, nes tuoj reikės atskiro kambario nuotraukom susidėti lotuliukas.gif Dabar nusprendžiau daryti tik pačias pačiausias thumbup.gif O anksčiau darydavau visas iš eiles, atrodė visoso tokios gražios ir būtinai reikalingos biggrin.gif
Atsakyti