Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas iš kūdikių namų

Sekmes ir stiprybes. O kaip zadi issirinkti, vistiek pirmiausia klaus, kokio amziaus, lyties plauku spalvos ir t.t. g.gif
Atsakyti
As 6 metus negalejau pastoti ir kai susipazinau su savo dabartiniu vyru, tai pirma ka pasakiau apie save, tai, kad negaliu tureti vaiku. Jis mane tada nuramino ir pasake, kad yra daug leliuku kudykiu namuose, paliktu tevu. Isivaikinsim ir turesim vaikiuka.
Bet po tu jo kalbu iskart pastojau thumbup.gif bet vistiek mastau apie antro vaikelio ivaikinima.

As pritariu tau Dorota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (ziv @ 2004 03 12, 09:38)
Sekmes ir stiprybes. O kaip zadi issirinkti, vistiek pirmiausia klaus, kokio amziaus, lyties plauku spalvos ir t.t.  g.gif

jei tu turėjai omeny mane, tai aš dar neinu "rinktis' klecko, o tiesiog su kitom mamkom einam aplankyti smile.gif paremkim vaikus
Atsakyti
Aš tai lenkiu galvą prieš žmones, auginančius svetimą vaiką. Nežinau, ar pati galėčiau. Ramiai negaliu žiūrėt reportažų iš vaikų namų...ašaros rieda.
Sėkmės, tau Dorata, ir stiprybės!
Atsakyti
o gal kas žino, kaip ten būna, kai vaiką pasiimi savaitgaliais, atostogauti. Mano vyras visoms keturiom už tai, bet man atrodo per žiauru sad.gif , juk būna kai savaitgaliais savuosius "išsiunti į komandiruotę" pas senelius unsure.gif , o tas žvirbliukas tavęs lauks, pergyvens, kad jau nereikalingas huh.gif , gal kas taip darot g.gif. Jei ryžtis tam, tai jau "na zimu".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ema: 12 kovo 2004 - 21:46
Kaip gerai Dorata kad užvedei šią temą. Man jau kokia savaitėlę buvo noras paklausti mamyčių nuomonės šiuo klausimu, nes pati apie tai galvojau. Aš visada svajojau turėti didelę šeimą ir visiems aiškindavau kad turėsiu 4 vaikus (pradžia jau yra smile.gif ). Vyro žinoma mano mintys apie keturis vaikus nei apie įsivaikinimą nežavi (jis pas mane labai atsargus visais gyvenimo klausimais). Be abejo nėra lengva pasiimti svetimą vaikelį. Aš bijočiau jį subarti (jei netinkamai pasielgs), bijočiau kad pradėsiu lepinti, arba lyginti su savo vaiku. Visokių prieštaringų minčių (net dabar rašant) ateina į galvą. Juk gali būti ir taip kad savas vaikas dar labiau įskaudins nei svetimas. Visaip gyvenime būna.
Galima tik pasidžiaugti tais žmonėmis kurie savo namuose, šeimose ir svarbiausia širdyse randa vietos svetimiems vaikeliukams. heart.gif
Atsakyti
QUOTE (ema @ 2004 03 12, 21:45)
o gal kas žino, kaip ten būna, kai vaiką pasiimi savaitgaliais, atostogauti. Mano vyras visoms keturiom už tai, bet man atrodo per žiauru  sad.gif , juk būna kai savaitgaliais savuosius "išsiunti į komandiruotę" pas senelius  unsure.gif , o tas žvirbliukas tavęs lauks, pergyvens, kad jau nereikalingas  huh.gif , gal kas taip darot  g.gif. Jei ryžtis tam, tai jau "na zimu".

Vienoje laidoje dalyvavo moteris ,kuri taippat savaitgaliais, per šventes, į namus pasiimdavo mergytę...Vieną dieną kai jau ruošėsi vežti atgal, mergytė apsikabino ir pasakė:,,Mama neatiduok manęs, aš noriu likti čia.'' Moteris taip ir padarė thumbup.gif .
Manau reikia būti pasiruošus auginti svetimą vaikelį ir nežaisti jo jausmais. Aišku, šaunu kai gali bent taip praskaidrinti mažųjų angeliukų dienas. Mums kažkada irgi buvo kilus mintis kalėdoms ar velykoms taip padaryt. Bet pagalvojau ,jei jau imti, tai visam, o aš tam dar nepasiruošus...
Atsakyti
QUOTE (ema @ 2004 03 12, 12:07)
jei tu turėjai omeny mane, tai aš dar neinu "rinktis' klecko, o tiesiog su kitom mamkom einam aplankyti smile.gif paremkim vaikus

ema,daug kas man sake,kad labai sunku iseit is vaiku namu.viena mano drauge per kaledas visada vaikams veza zaislus,tai ji sako,kai reik is ten iseit tai visada verkiu.labai gaila tu vaikuciu.ir as daug kartu norejau nueit,nes netoli mano namu lietuvoje yra vaiku namai, bet nesiryztu, nes zinau,kad labai verksiu. unsure.gif o,kaip tau?
Atsakyti
Ema, tai ar buvai nuejusi į kudikių namus kaip ten?? Ar daug lėliukų ir šiaip??
Atsakyti
mano viena drauge ganetinai neseniai (pries pora men) isivaikino mergaite is vaiku namu.mergaitei kovo men buvo 2 metai. jie savo vaiku tureti negali. is ju vargu isivaikinant, galiu pasakyti, kad tie kurie rupinasi visais ivaikinimo dokumentais yra dideli kysininkai. kai atejo apziureti kaip jie gyvena uzsimine, kad vieni dave jai sokolada( greiciausiai kaip padeka), o ji atsovusi, kad ir pati gali nusipirkti ir geresni. beveik visus sveikus vaikus isivaikina uzsienieciai tikriausiai aiksu ir del ko. Lietuveleje lieka vaikai turintys protines ir kitas negalias.
Atsakyti
QUOTE (Rasuole @ 2004 03 05, 13:44)
Vaikutis paimtas gerai,bet kai mano sunus 13 metu paciame durnume ka nors iskrecia, norisi ji gerai papurtyt,o cia butu svetimas...

Va as del to irgi abejoju, ar uztektu kantrybes ir pan. Savo vaikus ir apibaru, kartais ir per uzpakali pliauksteliu ranka, buna taip is kantrybes isveda, kad....Nu pjaunasi tarpusavy kaip suo su kate, nepasidalina kuom nors, erzinasi smile.gif
Manau, kad tie, kas svajoja pasiimti vaika is vaiku namu,turetu labai gerai pagalvoti, ar sugebes ji TIKRAI myleti, visa sirdimi, taip kaip savo atzala. Nes kad ir kaip graziai viskas atrodytu, kad ir kokie norai geri butu, realybe daznai parodo, kad bega paaugliai is iteviu namu arba nesijaucia jie lygiaverciai su tikraisiais iteviu vaikais sad.gif Ir per Nomeda ir per Atleisk laida galima tokiu faktu pamatyti, ir spaudoje skaityti...Deja...

Nepaisant visko, gerbiu tuos zmones, kurie suteikia tokiems vaikams tikros meiles ir silumos heart.gif , nes turbut nieko nera pasaulyje baisiau uz vienatve.
Atsakyti
rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorata: 15 balandžio 2004 - 07:25